.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254

    Какво да избера..

    здрасти тази година ще съм седми клас и ми е пределно ясно че здраво ще трябва да уча така или иначе наще ме изнудват да решавам дори сега..
    Въпроса ми е какво да си избера и да кандидатствам сле 7-ми на мен на този етап чесно казано не ми пука кфо ще става от мен но все пак трябва да се реализрам имам огромна слабост към немския и изобщо всичко свързано с Германия ( идея нямам защо ) може и нещо в туризма не знам казвайте тряа се мисли но на мен ми липсва желание помогнете ми мъничко
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  2. #2
    Аватара на SeaEatsShips
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Dreamland
    Мнения
    410
    значи казваш имаш слабост към немския език за което те поздравявам аз съм в езикова със немски-испански отделно си вземам изпитите по английски доволна съм много със немски можеш да влезеш и в математическа (математика с немски забравих) аа от кой град си ?
    БисквитенотоЧудовище

  3. #3
    Еми щом имаш слабост към немския- учи немски или си намери примерно някое училище в което има туризъм с немски и си готова

  4. #4
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    о0оо0 ама ти да не си фенка на Токио Хотел ?!

    мМмм и аз така с немския .... за тфа се записах англ и немски
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Boulevard of broken dreams
    Мнения
    248
    и аз съм с немски мн гаден език ама германците са....
    Kогато бях малка, всяка вечер майка ми разказваше приказки и всяка вечер те свършваха по един и същ начин - "живели дълго и щастливо". Eдна вечер я попитах:
    - Какво е щастието, мамо? Какво е да си щастлив?

    А ти знаеш ли?

  6. #6
    Аватара на BlackaTBW
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Horrorwood
    Мнения
    944
    Щом обичаш езици, влез в езикова гимназия с немски като първи. От кой град си, че не разбрах?
    Your pseudo sunshine I don't need.

  7. #7
    Аватара на fall_out_girl
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Скитосвам по улиците
    Мнения
    540
    Ами единственото което мога да ти кажа е да влезнеш някъде с Немски...Щом казваш,че той ти харесва е нормално да влезнеш с него,а не напримес с Руски или Френски...
    Rest In Peace....We Will Never Forget You

  8. #8
    Ми...аз ти препоръчвам моята гимназия "Ерих Кестнер" . Наще са ми казали, че ако не искам да кандидатствам няма проблем да си остана там, защото моето даскало е от ясла до 12 клас и си вземаш всичките дипломи и след това можеш да учиш в Германия. Има две сгради. Едната е за ясла, детска градина, 1, 2....7 клас, а другата сграда е от 8 до 12 клас . Училището е по-добро от всички други немски в София освен това на Посолството, но там влизат вече деца, които имат усъвършенстван немски.
    П.П. Училището е частно и се плаща около 4 хиляди на година, ако не се лъжа. В такстата са включени транспорт, храна и всички други "удобства" на даскалото.
    "btw говорил ли си с родителите си за секс и как мина разговора?
    да с майка ми... разговора беше следния:
    -Правила ли си секс някога?
    -Не.
    -Сигурна ли си?
    -Да, айде махай се..."

  9. #9
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ами насочи се към предмети,които ти харесва да учиш.Щом искаш немски...
    91ГПНЕ
    73 СОУ
    35 СОУ с немски...
    18 СОУ с немски...(аз съм там)
    и много други
    Ако искаш туризъм...Е,там не знам какви са гимназийте,но ти си вземи справочник и виж сама.

    И много внимавай в подредбата на училищата...Аз така хем се набутах с математика,която я мразя,но пък влязох и с езика,който исках да уча-немски.

  10. #10
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    Ами аз съм от Варна но за езикова шанса ми е минимален тъй като досега винаги съм имала 5 по каквото и да билоследователно балът не е чак толкова ъм голям.

    Колкото за Токио Хотел ми по едно време много ги слушах сега не чак толкова на мнение съм че има глас Бил и за това .. но попринцип много ми харсват "немските неща" още от малка чета само немски автори естествено астрид линдгрен е на 1 място така де любов към културата езика и така нататък.. да не задълбавам

    и не мисля че мога да вляза в чак толкова висше училище
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  11. #11
    аз ти препорачвам да влезеш в някоя езикова гимназия с първи език немски ...УСПЕХ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си