.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    EDITED: PC - проблем

    Имам един много голям проблем-компютъра ми снощи ми зацикли и ми исписа един син екран последван от черен на който ми пишеше "A read disk error occured,Press Ctrl+Alt+Del to restart".Направих го но нямаше никакъв ефект.С рестарт не става,вадих батерията нищо,единствената ми опция е да вляза в BIOS.Някой може ли всъщност да ми каже как да си реша проблема и то възможно най-скоро понеже това е офис лаптоп и майка ми ще ме убие ако разбере!

    [Нарушена т.7 от правилата] BLaCKBLooD
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    техници ?
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  3. #3
    Ми приятеля ми е компютърен специалист и нищо не успя да направи,а не искам да викам техници понеже ако майка ми разбере ще увисна на въжето!Някакви по компетентни мнения?Моля ви спешно е!
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  4. #4

    Re: МНОГО СПЕШНО

    Цитирай Първоначално написано от magneziq
    "A read disk error occured,Press Ctrl+Alt+Del to restart".
    Кога ти го изкара този екран? Операционната система беше ли заредена? Инсталационен диск на ОС имаш ли и каква всъщност е тя?

  5. #5

    Re: МНОГО СПЕШНО

    Цитирай Първоначално написано от BLaCKBLooD
    Цитирай Първоначално написано от magneziq
    "A read disk error occured,Press Ctrl+Alt+Del to restart".
    Кога ти го изкара този екран? Операционната система беше ли заредена? Инсталационен диск на ОС имаш ли и каква всъщност е тя?
    мии вчера 3/4 пъти ми искара син екран,рестартирах го и се оправи и го нямаше това "A read disk error occured,Press Ctrl+Alt+Del to restart" но по-късно се появи и от тогава нищо нямам само опция за BIOS и след 5 сек ми исписва "A read disk error occured,Press Ctrl+Alt+Del to restart" ако не натисна F10 да вляза в BIOS.ОС ми е Windows XP Profecional иначето диск нямам към този компютър единствения диск който имам е 1 на WinFast с драйвъри ма от другия компютър
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  6. #6
    Без инсталационен диск на XP нищо не можем да направим.

  7. #7
    добре ами ако имам диск какво трябва да се направи понеже да си го набавя няма да е трудно
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  8. #8
    Ще презапишем MBR сектора на диска.

  9. #9
    Благодаря!Оправих проблема.
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  10. #10
    Е как го оправи?

  11. #11
    Взех от офиса на майка ми нужния диск,сложих го в сидирома и той почна да си дарпа някаква информация и после и после ми пише repair complete,рестартира и вече всичко си беше добре
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  12. #12
    Нищо не разбрах, но както и да е. Важното е, че проблема е отстранен.

    Поздрави!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си