.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254

    Абе имам един странен проблем с класовете ..

    Здрасти късмета ми с избора на клас е много странен..
    все попадам на пълни идиоти, но да разказвам подред
    първия ми клас беше добре но тогава още бях 1 клас после се преместих в ново даскало и там се почна - момичетата вечно се деляха и се местиха от група на група .. после в 5-ти се преместих отново защото с сменихме за втори път жилището .
    И така там попаднах на нищо по различно от това до тогава но не очаквах всеки ден да ми се натяква че съм била еди каква си бях как да кажа една от най-забилите което лично смятам че не е така тъй като си имам други приятели които си ме харесват и ме имат за "печена" и карахме се с тия момичета една година в 6-ти вече "навлязох в обществото" и тогава дойде една нова която изобщо не подиграваха а повярвайте тя си е психично болна, дрогирана пияна и напушена по 24 часа в денонощието и когато и скимне налита на бой .. няма да ви разказвам сега за нея но за да я избегна 3-та година се местя за кой ли път но мои познати ми казват че били много злобни и така нататък но това сякаш не ме плаши просто вече привикнах да живея с изроди и както се бях изцепила в една тема " обичам си безмозъчните олигофренчета те са част от живота ми " това е не знам защо но тия хора са супер яки но с мен се държат ато с малоумна и сегаа ми казват че момчетата в новия клас са повече и то значително а всички момичета са чалгарки аз попринцип слушам всичко ноо чалга не си се представям да пея нещо от сотра на Ивана - Шампанско и сълзи и по описанието им ми се струва че повече ще се сработя с момчетата до тук ок обаче идва въпроса какво да направя за да разберат че не съм такава каквато изглеждам как да ви кажа хем ме е страх как ще се сработим хем не ми пука дали ще ме псуват по селски всеки ден
    и аз не знам някой да ме успокои ли или идея си нямам какво искам много съм объркана..
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  2. #2
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    мързи ме да го чета в 3:45

  3. #3
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    Ъ бро ти що четеш това бе то е за хора които могат да хелпнат айде ако не те домързи утре казвай
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  4. #4
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    интересни бяха емотиконките

  5. #5
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    тц хуу обаче ае да спамим в кофата не тук стаа ли ?
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  6. #6
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    На толкова различни хора си свикнала, и на тия ще свикнеш

  7. #7
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    е да ама искам поне в един клас да се разбираме..
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  8. #8
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    прочетох до половината.. и ще ти кажа, че никога няма да попаднеш в класа който искаш.. (е моя си е супер де)

  9. #9
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Ем нема такова животно- клас в който да се разбирате, миналия ми клас беше малко по-добър от тоя, пак бяхме на групи ама поне винаги заставахме един зад друг ако ставаше нещо, а сега в тоя е малко страшно, секи порти другия, интриги, путки, лайна...

  10. #10
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Ем нема такова животно- клас в който да се разбирате, миналия ми клас беше малко по-добър от тоя, пак бяхме на групи ама поне винаги заставахме един зад друг ако ставаше нещо, а сега в тоя е малко страшно, секи порти другия, интриги, путки, лайна...
    аа точо описание на тоа дет се махам
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  11. #11
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    пф.. нема.. то са след като кандидатстваха половината и в моя клас останахме само най-яките и просто ше е супер

  12. #12
    Аз от 1ви до 4ти бях в клас с преобладаващи момчета (бяхме само 4 момичета) и ми беше мн по готино, мн добре се разбирахме ,отклокото като се преместих и момчетата бяха 5-6. Тъй че аз смятам, че ще ти е по-добре
    Non musique - non vie!

  13. #13
    Аватара на Outlaw4Life
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Da Projects
    Мнения
    105
    Аз имам същия проблем,но май никога няма да се оправя.Спокойно чалгата е навсякъде и аз се опитвам да се измъкна от нея ама изглажда сякаш е мисия невъзможна.
    ....Ти Българин Ли Си Или За Теб Става Така?Или Си В 3тия Свят Или Си Евтина Работна Ръка.....

    ....Оставаш Гол ,Но На Паспорта Носиш Евро Лого,Защотото Явно Можеш Да Носиш Много.....

  14. #14
    Аватара на westggirl
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    between the stars ,,
    Мнения
    380
    а в мойто даскало нема и един свестен да го наречем ... пълно с чалгари емота и ПОЗИОРИ - гангстерите с розавите блузки шапките и дънките по тех ... та иначе и аз постоянно се местих и никога не съм попадала на хубав клас колкото и да ми се е искало
    uaуа вдигам ти адреналиинааааа <3

  15. #15
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    аха ма тез мойте "информатори" ми казват че си е живо самоубийство да отида там
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  16. #16
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    При мен беше същата работа, ще видим тая година на какви ще попадна! Това е като тотото, шансът да спечелиш е почти нулев!

  17. #17

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Boulevard of broken dreams
    Мнения
    248
    абе радвай се 4е можеш още да ги сменяш щот кат влезеш в гимназията и няма накъде да мърдаш ако искаш да учиш точно в тва даскало... а и аз никога не съм имала некви сериозни проблеми всмисъл в предния клас имаше доста интриги ама се преиживяваха не бяха като тея офце от сегашния ми клас дет като им трябваш се държат с теб като най-ждорите приятелки после се мислят за много велики и 4е нямат нужда от теб и после пак същата история кат те мислят за прост и пак ще се вържеш тъй 4е просто им покажи че ако ще да са хванали господ за шлифера не ти пука
    Kогато бях малка, всяка вечер майка ми разказваше приказки и всяка вечер те свършваха по един и същ начин - "живели дълго и щастливо". Eдна вечер я попитах:
    - Какво е щастието, мамо? Какво е да си щастлив?

    А ти знаеш ли?

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Bubles
    абе радвай се 4е можеш още да ги сменяш щот кат влезеш в гимназията и няма накъде да мърдаш ако искаш да учиш точно в тва даскало... а и аз никога не съм имала некви сериозни проблеми всмисъл в предния клас имаше доста интриги ама се преиживяваха не бяха като тея офце от сегашния ми клас дет като им трябваш се държат с теб като най-ждорите приятелки после се мислят за много велики и 4е нямат нужда от теб и после пак същата история кат те мислят за прост и пак ще се вържеш тъй 4е просто им покажи че ако ще да са хванали господ за шлифера не ти пука
    +1


  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    momi4e 6-7 klas Rap fen neshto spored men trudno shte se spriqteli s drugite momi4enca koito slushat na taya wuzrast samo metal ili chalga

  20. #20
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    не съди за мен по подписа просто ми харесва песента на G_UNIT - I like the way she do it

    аз съм гъвкав човек и се нагаждам според хората музиката която слушам не е точно определена но както казах не се виждам като фолк дива според мен ще съ по намясто сред метълите от колкото при чалгарите но и момчетата там не са цвете за мирисане както и да е искам просто да се разбирам с едно 5 души толкова повече не ми и трябва...
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  21. #21
    Бъда спокойна, както каза някой по-рано радвай се, че още можеш да се местиш. Аз сега ще съм в 12 клас и не съм попаднала на нито един клас, в който ми е харесвало. Понякога ние момичетата сме доста зле ама няма да се връзваш. Ако се държиш нормално всичко ще е ок.

  22. #22
    Мега фен Аватара на lenito_sf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    6 550
    споко свиква се

  23. #23
    Повече от фен Аватара на yozito
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    462
    Цитирай Първоначално написано от kiki_riki90
    Бъда спокойна, както каза някой по-рано радвай се, че още можеш да се местиш. Аз сега ще съм в 12 клас и не съм попаднала на нито един клас, в който ми е харесвало. Понякога ние момичетата сме доста зле ама няма да се връзваш. Ако се държиш нормално всичко ще е ок.
    +1
    Smoking can really kill a person,why don`t you try it?

  24. #24
    f3nkata__ и аз имам същия проблем със съученичките ми с една подробност , че не съм се местила в друго училище

  25. #25
    Аватара на miss_asi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В Раят,покрит в тъмнина ...
    Мнения
    1 218
    Аз предпочитам да съм с някви олигофренчета а не със зубари ама не чак пълни олигофрени.
    И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black

    The love is behind the gossip! ;]



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си