.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Аватара на opasnosladka
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    БъЛгАрИя!СоФиЯ:)
    Мнения
    86

    Най добри приятелки!

    Здравеите всичко почна преди няколко дни,като и предложих да се видим тя каза "няма да мога имам среща с момче" и аз казах добре на следващия ден пак и звънкам тя вика намирих си нова компания (момчета)и сега само с тях ще се виждам аз и викам можели и аз да идвам с теб при тах тя ми каза че те са само за нея! Ок и викам аз почна сяка нощ да ми разправя как се такова с този пък после този защото били много готини аз и викам да спре да се движи в тази компания защото всичи я харесеват само защото им пуска а компанията е от 6 момчета тя ми вика ти просто зовиждаи! Аз и казах хубаво мислиси така! Тя си хвана гадже от тия момчета ходи с него 2 дена скъксаго и така със всече те я взимат за курвата на компанията та както и да е!И така след време даже не искаше да се виждаме и аз снощи и казах избираи прятелете илил мемчетата и тя ме каза момчетата аз и викам добре също токо че не искам повече да ме търси тя вика добре и сичко свърши та моя проблем е че тя иначе е свестна но тъпите момчета ми отнеа приятелката! сега много ми липса искам да ми кажете какво зда направя защото съм супер объркана с нея се познаваме от 8 години и ни може всичко до свъри така моляви датеме съвети мерси предварително!!! Аи тя е само на 14 години!
    NqMa RaDoSt,ImA SyLzI.iMa RaNi,KyRvQ6Ti V sYrCeTo.

  2. #2
    Сори че го казвам, но щом те е за*бала заради компания от мъжки индивиди явно не ти е била истинска приятелка или просто ти си се самозалъгвала. Опитала си да й кажеш истината, да й помогнеш тя пак на нейното си. Няма кво повече да направиш. Някой ден ще й дойде акъла в главата но за съжаление ще бъде твърде късно. Мен ако питаш си намери други приятели, едва ли е единствения човек на света който познаваш.
    Fuck you You fucking Fuckers

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    Виж,тя според мен поне не е толкова свестна колкото ти си мислиш.Аз на твое място бих я зарязала,поне за малко,за да осъзнае грешката си.Не мисля,че е толкова тъпа,че да не се усети по някое време.Остави я да спи със всичките,те после ше я зарежат и ще видиш как ше се върне при тебе и останалите си фр.Тогава може да и кажете колко зле е направила,за да види ,че не е била права и едва ли пак ше го направи.Според мен се е замаяла,защото е попаднала при толкова момчета,които я харесват и ще се осъзна

  4. #4
    100% 4e 6ta zatursi pak nqkoi den..prosto iz4akai da i doide akula i ne i se sardi tolkova.4ovek dokato sam ne razbere gre6kata si,nqma da se nau4i spox ;]

  5. #5
    Mi sry ama ne ti pro4etah cqlata tema.Ne moga! NAUCHI SE DA PISHESH

  6. #6
    Тегли й една голяма майна и да се оправя.Тя не ти е никаква приятелка,не може да те зарязва така заради първата срещната групичка момчета.Както казаха в някой от по-горните постове-някой ден може би ще те потърси.Но ти не си съсипвай живота заради нея,виновната в случая е тя и ти не трябва да страдаш заради чужди грешки!

  7. #7
    Аватара на Witherspoon
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сектор "Б"
    Мнения
    31
    Я й покажи кой е шефа и й размажи главата в паветата
    Жените първо виждат силата не мъжа,после се влюбват в неговите слабости...

  8. #8
    Дай и време да разбере каква грешка е направила. Както някои колеги написаха ако ти е истинска приятелка, ще се върне
    I still get lost in your eyes
    And it seems like I can't live a day without you
    Closing my eyes till you chase my thoughts away
    To a place where I am blinded by the light but it's not right

  9. #9
    Блаа..И при мен беше нещо подобно,смисъл тя започна да не ми обръща внимание,постоянно няма време и такаа...Видях,че не си заслужава да стоя с нея иии..така..Сега честно казано съм си по-добре..
    Бъди себе си..

  10. #10

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Ах днешната малдеж какви са. На 14 се чувстват горди, че са правили секс. Колко е малоумна тая. Съжалявам, ама наистина е повърнхностна бъдеща поп-фолк певица (сега па ако ми кажеш, че слушам метъл... и че тоя метъл е Токио Хотел )
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    Още ли го има това понятие "най-добри приятелки"

  12. #12
    Аватара на opasnosladka
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    БъЛгАрИя!СоФиЯ:)
    Мнения
    86
    Мерси много за съветите но наистина сега ми е много по добре без нея (да тя слуша токио хотел и чалга и се облича с къси поли и големи диколтета и се фука с големия си бюст). Просто вече разбрах каква е и не съжалявам че стана така имам си и други приятели.
    NqMa RaDoSt,ImA SyLzI.iMa RaNi,KyRvQ6Ti V sYrCeTo.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Nikol_di
    росто вече разбрах каква е и не съжалявам че стана така имам си и други приятели.
    точно така

  14. #14
    Голям фен Аватара на Sweet_Play_F
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    526
    Ще те потърси отново рано или късно.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от zvezdi4ka_su
    Mi sry ama ne ti pro4etah cqlata tema.Ne moga! NAUCHI SE DA PISHESH
    ти па ко са караш....тя поне знае кво е кирилица
    Fuck you You fucking Fuckers

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Цитирай Първоначално написано от simba007
    Още ли го има това понятие "най-добри приятелки"
    Нямаш напредстава как ме зарадва този коментар!

    По темата: Зарежи я ,не си заслужава!Приятели ще имаш много в този живот ,родителите са едни! Скарах се с най-добрия си приятел и приятелка !С момчето бях 4 години най-добри приятели ,но няма значение!Минало е гледай напред.Да не ти пука ,тя някой ден ще се върне ,но тогава ще бъде прекалено късно или ти ще бъдеш глупава да я приемеш отново и пак да ти прави тези номера!УСПЕХ за напред!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  17. #17
    ами слушай какво казват форумците,долу горе във същата ситуация съм и в началото се самообвинявах страдах ама ще видиш че всичко се нарежда както трябва и без въпросната най-добра приятелка...В крайна сметка тя губи,не аз избрах момче/та пред приятелка Тъй че продължавай напред и да не ти пука
    Тъжно е, когато някой си отива,
    тежко е когато си останал сам
    и в един залисан ден разбираш,
    че не си дете, а вече си голям...


  18. #18
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    8 години ли видях

    Та вие едва ли не си знаете и кътните зъби...
    Аз имам приятелка от 5 години,която не би направила това пък тази твойта от 8..
    Виж нормално е да ти е гадно...все пак да избере тях с които се познава кой знае от колко малко пред теб,показва до каква степен и пука за тебе ...
    Не се ядосвай..просто сега виждаш какъв човек си имала до себе си и си смятала за приятелка..
    Но някой ден тя 100 % ще дойде при тебе и ще те помоли да и простиш,тогава когато се е изебала с всички и всички и теглят майната,чак тогава тя ще се сети за тебе..но тогава можеш да бъдеш безчувствена и да не искаш вече да имаш нищо общо с нея щом тя е пренебрегнала тези 8 години приятелство за 6 момчета
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  19. #19
    nae6 kvo tq ne ti e nikva fr 6tom te e za*bala zaradi HORMONITE i sorry ama na 14 i da se dviji s 6 mom4eta samo za da spi s tqh za mene tva e nekva k*rva sorry ama tva e moito mnenie nemoe zaradi nekvi muje da te zareje taka nali uj ti e fr

  20. #20
    Приемаш, че не ти е истинска приятелка и я зарязваш. Разбирам, че искаш да и помогнеш, ама като е куха няма как да стане.Зарежи я, пък може и след време да довтаса пак...

  21. #21
    ако обичаш един човек пусни го на свобода ако и той те обича ще се върне ако не така е било писано мисля че ти си и каэала квот е трябвало и сега трябва да иэчакаш мисля че тя ще се върне и ще ти се иэвини
    Има ли желание намираме начин... нямa ли желание намираме оправдание

  22. #22
    priqtelkata prosto ne emojela da postypi po tapo...no vse pak takuv e jivota sega...svikvai!!
    ThE bEst ThinGs iN liFe aRe fReE..tHe seConD bEsT aRe ExpEnsIvE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си