.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Аватара на cord
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Smolqn
    Мнения
    77

    помагайте...!

    НАКАПАХ ЕДИН СУПЕР ВАЖЕН ДОКУМЕНТ СЪС СЛАДОЛЕД И ДОСТА ГО СМАЧКАХ... НЯКАКВИ ИДЕИ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ПОНЕ МАЛКО!? НАИСТИНА Е ВАЖНО... МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    playin' basketball

  2. #2
    Хмм... пробвай да сложиш едно парче хартиена салфетка върху листа и вземи ютия. Включи я на ниска степен и започни леко да заглаждаш с ютията, като преценяш дали не натискаш много и т.н. Така би трябвало да изсъхне и да се изправи.
    А ако са станали цветни петна от сладоледа, вземи една гъба и пробвай леко да позабършеш листа, но внимавай да не се размаже мастилото.
    За момента само това мога да те посъветвам... успех

    ПП: Най-добрият начин, в случай че няма печати и т.н., е просто да си напишеш и принтираш документа на ново...
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  3. #3
    ако имаш време най-добре ходи и го преснимай(ако и този документ не е оригинал а пресниман) и тогава петната ще приличат на дефекти от самото снимане на документа.а можеш и друго да направиш(от личен опит знам ) изчакай да изсъхне напълно листа и вземи гумичка за триене и почни да триеш с нея.така се заличава до някаква степен и наистине върши работа,но листа трябва да е напълно сух.друго не ми хрумва.успех
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  4. #4
    когато аз направя така,обикновенно го слагам под килима в хола и за 2 дена е като нов -без майтап

  5. #5
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    ...един път съм пробвала с ютия...не повторих-смятай
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си