.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: Freddie Mercury

  1. #1

    Freddie Mercury

    Пиша я тая тема за да направим нещо като общ кръг на хората които го харесват. За мене той е много велик и даровит човек , и жалко че не е сред живите , а още по-жалко е че много хора са го упреквали относно сексуалната му ориентация и това че е бил болен от СПИН.Всички те са забравили именно за музиката , докато са мислили как да го обсъждат :/.Но напишете си и ваще мнения , дано в този форум има почитатели на Queen и Фреди

  2. #2
    Queen са велики.Фреди Меркюри също.Относно сексуалността му-всеки има право да избира какъв да бъде,и това,че беше гей,не му пречеше да е гениален нали?
    Силата на духа е за предпочитане пред красотата на сълзите

  3. #3
    Определено .Аз нямам против гейовете , имам против педалите , които непременно гледат да се покажат че са такива (Азис примерно)или да извлкет някъква полза от това.Знаеш ли , слушах едно интервю на Елтън Джон , в което той казва че е ходил често да посещава Фреди вече към края.Фреди макар и болен е купувал много картини и такива неща , и когато умира Ноември месец , на Коледа Елтън Джон получава по пощата пратка . Отваря и вътре има картина , която е от Фреди .Преди да умре е уредил да му я пратят за Коледа. И Елтън Джон направо се сринал емоционално тогава в този момент. Смятай какъв жест , какъв човек е бил Фреди

  4. #4
    Таман четох за темата ти за СПИН :P

  5. #5
    Като музикат е страхотен това му го признавам - фен съм на Queen обаче като човек не мога да кажа, че ми харесва в смисъл не съм го познавал но според мен всички педали, гейове и т.н. не трябва да са пример за подражание.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Обожавам Queen.

    А Фреди е велик!

  7. #7
    Аватара на mullated
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Over The Rainbow
    Мнения
    257
    Queen forever.Freddie Mercury forever in the universe.Велик талант, гениален ум, уникален глас...няма какво повече да кажа

  8. #8
    Невероятен талант и глас.

  9. #9
    Аватара на BlackaTBW
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Horrorwood
    Мнения
    944
    Една велика група и един велик човек. Мисля, че каквото и друго да кажа е излишно.
    Your pseudo sunshine I don't need.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от buffalo88
    Невероятен талант и глас.

  11. #11
    Аватара на illidan_stormrage_bg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    на майната си
    Мнения
    50
    За Фреди много неща могат да се кажат. Бохемска рапсодия обевена за най-гениалното произведение на 20 век е по негов текст и музика. Страхотен човек е бил, освен това гласът му е бил 3 октави (1 на 10 милярда)
    256 bit crypt -> xelA evol I <-

  12. #12
    За това ние трябва да се наричаме животни не хора."не са пример за подражание" ама ок , кои сме ние 1-во на 1-во че разделяме хората на раси националности или сексуална ориентация ?? всмисъл както за един геи нормалния човек е ненормален , така и за нормалния човек гея е ненормален. не можем да ги избием , те са хора като нас , не случайно са тук на земята като нас , и понеже сме мнозинството и се мислим за най-великото създание , което има право на такива разделения пфф...човека е най-голямото животно!!!и аз също съм животно и ти и всички останали!Гледайте филма "Човекът слон" той потвърждава всичко това !

  13. #13
    Йессссс !!!! Най-накрая тема за любимата ми група и любимият ми певец!!!! Какво мога да кажа?! Сигурно ще ви повторя,но наистина не ми пречи и никога не ме е интересувала сексуалната ориентация на даден изпълнител...важното е какво допринася на света,да се раздава за публиката,да обича това,което прави и разбира се да има голям талант...А мисля,че всичко това Фреди го притежава.Велик е много изтъркана дума...аз мисля,че той заслужава по-висока титла от тази,защото наистина е уникален...невероятен човек,много весел,пише страхотни песни....и наистина ми доставят голямо удоволствие песните на Куийн...някак си от всички групи те са ми най-близко до сърцето....песните им описват моят начин на живот,моето мислене и наистина много се успокоявам и обожавам да ги слушам...музиката им е различна,смислена,много мелодична и винаги усещам как членовете на групата се пробват да направят света по-добър чрез тях...понеже непрекъснато се пее за мир,любов,приятелство и всичките онези хубави чувства поднесени с подходящи мелодии Наистина нямам какво повече да кажа....наистина ги обожавам адски много ии съм страшно горда и щастлива,че ще ходя на концерта им в Сърбия през октомври...макар и без Фреди винаги ще ми липсва !!! Света загуби ценен човек !

  14. #14
    Някой може ли да ми каже кой е последния клип,в който се е снимал Фреди Меркюри,малко преди да почине.Четох,че бил гримиран до неузнаваемост,но не знам коя е песента.

  15. #15
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Цитирай Първоначално написано от BrokenAngel
    Queen са велики.Фреди Меркюри също.Относно сексуалността му-всеки има право да избира какъв да бъде,и това,че беше гей,не му пречеше да е гениален нали?
    Не беше гей, а би сексуален. Правете разлика между различните сексуалности. Те са три.

  16. #16
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    За мен той е най-великият !
    Просто няма друг човек като него,велик,колкото и думи да кажа няма да са достатъчни!

    Поздрав за всички фенове на Фреди!

    http://www.youtube.com/watch?v=9f3HcT9toww

    Freddie Mercury - In my Defence
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  17. #17
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от elena_k
    Някой може ли да ми каже кой е последния клип,в който се е снимал Фреди Меркюри,малко преди да почине.Четох,че бил гримиран до неузнаваемост,но не знам коя е песента.
    Доколкото знам е този


    http://www.youtube.com/watch?v=IGQ7OfqgV7Y
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  18. #18
    These Are The Days Of Our Lives имале някъкъв обрив по лицето вследствие на напредналия стадий на болестта :/

  19. #19
    Аватара на Make_Love
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    Аз не мога да кажа нищо друго освен,че Freddie е бил уникален певец,шоумен и всичко останало! Уникален! Аз не знам дали има друг глас като неговия!Глас,който се доближаваа до неговия съвсем малко.... ТАКЪВ ДИАПАЗОН..ТАКАВА МОЩ.... един път гледах един концерт в негова чест...там бяха певци като Sting,Mick jager ako не се лъжа този който пее песничката на Цар Лъв ...(изкочи ми името му) СЪР ЕЛТАН ДЖОН ( ) там пееха песни на Queen и никой не успя да се доближи дори съвсем малкоо до оригиналното изпълнение на песните. Великите гласове не успяха да изпеят песните на Freddie,така както той ги е пял....

    Какво друго мога да кажа

    ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ!

  20. #20
    Що всички гениални певци са гейове?Това Фреди Меркюри,Джордж Майкъл,Елтън Джон....Азис

    Сега сериозно:наистина е брилиантен певец,с голям диапазон и перфектен контрол,освен това е и страхотен пианист.Наистина е бил бисескуален,малко хора не бъркат това с чист гей.Живял е дълго време както с жени(7години) така и с мъже.

  21. #21
    Сега , прави сте за това , трябваше да уточня БИсексуален , но това са 2 части , прави го с мъже и жени , аз говоря за тази част с мъжете , но да като цяло сте прави

  22. #22
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    велик!
    няма кво друго да кажа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си