.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Spirit of Burgas MTV fest 2008

    Aide kazvaite koito e hodil, na koi koncerti e bil i kakvi sa my vpe4atleniqta!!!

    Az li4no bqh na Cradle of Filth v4era i meko kazano se razbih... Boli me vrata ot kufeene..Beshe neveroqtno i to na mn dostapna cena spored men 35lv bilet za 1 palen festivalen den daje si e eftino.

    Koito ne e zapoznat ili neznae vaobshte za kakvo govorq, oficialniq sait na festa:
    http://www.spiritofburgas.com/

    A eto i kadri ot koncerta na Cradle v YouTube:
    http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f

    [izbiraite koe da gledate, prekaleno mn sa za da gi ka4a pootdelno ]

  2. #2
    Ами бях и на трите дни и със мога със сигурност да кажа, че колкото и да харесвам метала, металите развалихте няколко часа от шоуто. Просто такава простотия да застанеш най-отпред на оградата, за да си пазиш място 5 часа и да слушаш музика, която на други хора в публиката им допада много повече. Разбирам че е голяма фенщина, ама заедно с металите на концерта влезе и едно усещане на агресия.
    Третия ден истинския купон започна към 2 когато повечето метали си тръгнаха и почна Groove Armada. В общи линии третия ден беше най-слаб, но и той си струваше.
    Първия ден беше прекалено брутално, за да се коментира, ама все пак ще кажа, че Jungle-a & DnB-a бяха уникален старт за концерта. Публиката изтрещя на макс. 6 часа скачане без спирка. Може за цяла вечер да удариш някой мощно с лакът 1000 пъти, ама няма проблем. Ухилвате се и продължавате да скачате. Абе трудно е с думи да се обясни тоя фест. Наистина уникален.
    А втория ден може би е любимия. Един приятел ме уреди с Friend пас и след Asian Dub Foundation отидохме с още някви хора и се срещнахме с тях зад сцената. Брутално яките хора са. И после ги накарах да излязат на латино стейджа, на който пускаха реге втората вечер и до 6 часа сме танцували. (А какви мацки имаше там ... пфф лудница).
    Накрая организаторите почнаха да им се молят да тръгват щото си изпускаха полета, а ония неискат да си ходят
    Невероятен купон беше. Струва си всяка стотинка, а догодина сигурно ще е още по-яко с още повече хора и буквално ще взривим Бургас

  3. #3
    ami ne sam mn saglasna za tfa s pazeneto na mestata...shtoto se pak po4ti si4ki koito bqha tam 3tiq den bqha otishli to4no zaradi Cradle i si zaslujavashe taka 4e za men tfa beshe nai golemiq kupon, Dani i kompaniq napraiha dobro shou ;]

  4. #4
    Ох на мен много ми се ходеше :S обаче всички заети и няма с кой а пък сама с приятели няма да ме пуснат иначе съм сигурна че е било повече от страхотно

  5. #5
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    ми и аз мн исках да отида ама нямаше с кой а бях в Несебър....така съм се ядосвала
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  6. #6
    Пф, като гледам клиповете как ме хваща яд, че не отидох, а ми е до гъза на 10 мин. път. За съжаление никой от приятелите ми и познати не слуша такава музика.

    Знаех си, че не трябва да гледам клипове.

  7. #7
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    az bqh na vtoriq den na chris liebing ne4ove6ko ot 3 do 6 sutrinta be6e nai golemiq kupon
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  8. #8
    кредъл беше разбивачка

  9. #9
    az na cradle bqh po4ti nai otpred napraooo mn kufqh xD naistina nqa takav kupon..

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    az na cradle bqh po4ti nai otpred napraooo mn kufqh xD naistina nqa takav kupon..

    ех, дано дойдат пак, че и аз да ги видя...
    хъхъ..

  11. #11
    Shadow_Walker, zashto ne doide ?

  12. #12
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    Shadow_Walker, zashto ne doide ?
    безпаричие :]
    хъхъ..

  13. #13
    Най ме е яд,че не можах да видя ...




    ...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    az na cradle bqh po4ti nai otpred napraooo mn kufqh xD naistina nqa takav kupon..
    аз бях почти най-отпред.но Имам автограф от Dani Filth също.целия концерт беше разбивачка

  15. #15
    сега всички умирате от яд че немате автограф от Дани

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от metala666
    сега всички умирате от яд че немате автограф от Дани
    Да бе ..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Цитирай Първоначално написано от metala666
    сега всички умирате от яд че немате автограф от Дани
    Да бе ..
    да не би имаш и ти

  18. #18
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от metala666
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Цитирай Първоначално написано от metala666
    сега всички умирате от яд че немате автограф от Дани
    Да бе ..
    да не би имаш и ти

    ахах, не мисля че има.
    но просто няма смисъл да се умира от яд за единия автограф, хах
    хъхъ..

  19. #19
    do men dokato 4akah za koncerta imashe nqkakvi momi4eta deto umiraha ot kef 4e sa zeli avtograf, mai te vidqh ;DD [ako e nqmalo dr koito da si e zel]

  20. #20
    АЗ СЪМ МОМЧЕ!!! Иначе аз докат чаках за тях си мълчах че имам иначе лошо най-вече накрая. То автографа го взех заедно с едно момиче. тя каза на нейните приятели.има още 30-40 такива от концерта така предполагам.

  21. #21
    aaa ti da ne pazeshe bagaja na nqkfi tvoi fr polse po vreme na koncerta xDDD

  22. #22
    Аватара на ~MiSs KaUlItZ~
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Where the Marijuana grows faster ;)
    Мнения
    73
    Еми аз бях само на 3-я ден заради Крейдъл и беше адски разбиващо Дани е мн див на живо, изобщо не съжалявам че отидох Може да се каже че бях доста напред и като цяло съм доволна иначе бих дала всичко за автограф

    war - destruction
    war - destruction

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    aaa ti da ne pazeshe bagaja na nqkfi tvoi fr polse po vreme na koncerta xDDD
    bagaja go pazeh pri birata

  24. #24

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    И на 3 дни бях, Кредъл си бяха същата разцепка, която слушах преди 2 -3 години, Asian Dub Foundation не бяха зле. Някой да е останал за Automatic Flowers ? - ако не много сте пропуснали

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си