.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    Нещо потресаващо!!!

    Понеже не знам точно в кой отдел да постна темата,реших да е тук,всичко на куп,защото това което ще ви пратя да видите не мога да го определя точно какво е!!!!В тази тема ще ви помоля да изразите вашето мнение!Това е потресаващо,нелепо,аморалн о!Въоще как може човек да е способен да направи това!Наистина тези 2 близначки са болни и им трябва психиатър!Не,това не е глупост,истина е!Излъчвали са го съвсем скоро по ,,Море от любов'',но на мен скоро ми го пратиха да го видя по интернет и направо ме шокира,не нямам думи!!!Оставам сами да видите!!

    http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi
    видеото е най-отдолу в ляво!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  2. #2
    Това не е от скоро, а от много отдавна.
    Some things are better left unsaid!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    da tova e povtorenie
    Te sa psihi4no bolni be hora,bahti izrodite

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от eclipseee
    Това не е от скоро, а от много отдавна.
    Ами на клипа пише че е от 16.08.2008,но явно на тази дата е публикуван за това съм се заблудила,но все пак мнения по темата?

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    where the sun rises
    Мнения
    241
    2 "момичета", които са осъзнали че никога няма да имат успех с някое момче..решават да опитат с момичета... как като се првят на момчета .... Баси обърканите хора дето ги има А най-гадното е, че други две заблудени деца са пострадали от играта на недорасли мозъци, която тварде мн е загрубяла

    Обичам те Миши

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Тия са за съд аз ако бях на мястото на родителите на потърпев6ите деца бих ги съдила

  7. #7
    Повече от фен Аватара на anSsito
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    478
    Да,това е от много отдавна..
    А иначе мнението ми..
    Наистина тия близначки се нуждаят от някаква по специална помощ.. Това не е нормално за един човек.. било то шега.. Как ще си правиш такава шега с хората бе?! Просто не мога да си представя какъв шок са преживели "жертвите" на тая "шега" Но и е много странно как за 2 години тези момичета не са успяли да разберат,че това всъщност до тях не е момче..
    Дано поне тези близначки да са си получили заслуженото.. ужас просто.. Не е нормално такова държание от към трезвено мислещ човек..
    "Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце."

    Айда Скот Тейлър

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    417
    Болни мозъци!Как може да си правят шега с такова нещо???

  9. #9
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    В отдел за убийства

  10. #10
    Клипчето ми прекъсва там, където момчето обяснява що за човек е оная... Някой става ли да ми разкаже за какво става дума, защото ми е интересно.

  11. #11
    ми просто нз кво да кажа...ИЗРОДИ

    ето кво мисля по слу4ая щото ако го напиша пак ше се побъркам от яд...
    [03:15:56] DA PRODUCA' каза: vse edno nekoi e zastanal da se try6ka za ne6tata koito az sym prejivql naprimer ili ti
    [03:16:06] Im Your Favorite Drug <3 каза: добре мн добре те познавам и знамно искам да си предсравиш следната ситуациа...преди тебе аз бях попаднала на такова нещо...ти какво щеше да направиш?
    [03:16:27] Im Your Favorite Drug <3 каза: ми не но се дразна щото е гадно...
    [03:17:57] Im Your Favorite Drug <3 каза: ти знаеш ли за тия моми4ета кво остава за цял живот...щото както ти казах ако тва на мене ми се беше слу4ило...нещата щяха да са мн по разли4ни и е гадно...
    [03:19:03] DA PRODUCA' каза: dobre uspokoi se 6toto imam 4uvstvoto 4e o6te malko 6e se razreve6, ako ve4e ne si go napravila iz4akai da izgledam celoto klip4e i togava 6e ti otgovora na vyprosa
    [03:19:15] Im Your Favorite Drug <3 каза:
    [03:19:17] Im Your Favorite Drug <3 каза: добре


    If you judge people, you have no time to love them.
    Mother Teresa

  12. #12
    Guest
    Доста не ме интересува.
    Всеки да се оправя с проблемите си.
    Ше ви еба в загрижените значи...

  13. #13
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    "Моля да ми простите и да забравите" каза някоя от двете девойки,които са се представяли за момчета.Айде да простиш-малко трудно,но възможно,нооо да забравиш!?!Как ще забравиш такова нещо?Тва са 2 години все пак.А и 'приятелките' им за тея 2 години нищо ли не са забелязали!?То от далече си личи,че са момичета То самото им лице и глас ги издава,а тва,че са си направили къса прическа,пристегнали са си гърдите и т.н никакво прикритие не е.Относно едната,която искала да се самоубие,защото 'опозорила семейството си' е направо смешен случай..айде сега ме нападайте,че не било така бла бла гадно е ама чак да си сложи край на живота? Абе побъркана работа.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Това го гледах от преди доста време..Наистина ненормално!
    ♥ ♥ ♥

  15. #15
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Наистина не съм го гледал никога
    не ме интересува по дяволите
    Моля ?!

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    ужаснооо

  17. #17
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    смахната работа

  18. #18
    Моля тези които не ги интересува просто да не пишат по темата...

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Клипчето ми прекъсва там, където момчето обяснява що за човек е оная... Някой става ли да ми разкаже за какво става дума, защото ми е интересно.
    Ами защо ти прекъсва ,да не би да е от нета ти?Изчакай го да зареди и после го пусни на ново и ще тръгне без да прекъсва!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  20. #20
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от babity
    На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!
    Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  22. #22
    С триста зора го изгледах. Ужасно е. Тея дрисли/шльовци големи шегаджии се извадиха! Не им трябва никаква психологическа помощ! Трябва да ги осъдят! Ако бях на мястото на някое от двете им гаджета, нямаше да искам да се самоубивам! Щях да наема някой да ги смели тея! Пък на всичкото отгоре и са нагли! "Ама, защо ме опитваш да ме убедиш, че ми трябва помощ.." Е*аси идиотите!

  23. #23
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Цитирай Първоначално написано от babity
    На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!
    Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!
    Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето!

  24. #24
    Я съм потресен!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Цитирай Първоначално написано от babity
    На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!
    Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!
    Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето!

    хаха представяш ли си.Бъркаш в гащите и му казваш:
    -Чакай да видя дали си момче,че ако разбера твърде късно.....

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си