.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Волейбол ...

    Каквно мислите ? Ще победим ли Русия ?

  2. #2
    ДАААААА!!!!!!!!!!!!!! Няма да се дадем
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  3. #3
    Сега Пламен като се върна и отбора е по-сплотен. Отделно и Полтавски не е мн. във форма. Абе... ще трябва да ги бием. Искам наще на финала
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  4. #4
    дано наистина ги бием Утре ставам в 4.55 специално да ги гледам

  5. #5
    Аз не сам такъв оптимист, като вас. Не вярвам да ги бием, най-много 2:3 за руснаците. Пък и не забравяите, че капитана ни мина през доста неща напоследак и мисля, че са му се отразили по някакъв начин. Все пак това си бяха доста нерви да го вурнат в БГ, после да го мотаят с резултатите. До колкото разбрах, той си е направил няколко изследвания. Все пак сам Българин и се надявам наще да бият
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  6. #6
    Е как ще смажем братюшките и ще им изпием водката
    Прекалено голям размер на картинката!

    .: machoka :.

  7. #7
    Абе били сме ги преди ... пак ще ги бием
    Иначе и аз утре с петлите ще ставам
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от mgs_92
    Аз не сам такъв оптимист, като вас. Не вярвам да ги бием, най-много 2:3 за руснаците. Пък и не забравяите, че капитана ни мина през доста неща напоследак и мисля, че са му се отразили по някакъв начин. Все пак това си бяха доста нерви да го вурнат в БГ, после да го мотаят с резултатите. До колкото разбрах, той си е направил няколко изследвания. Все пак сам Българин и се надявам наще да бият
    и аз съм песимистка ама ноу ми се иска да ги биеме

  9. #9
    „Песимистът вижда трудности във всяка възможност; оптимистът вижда възможности във всяка трудност.“
    Абе важно е да вярваме и да се надяваме да бием
    Малко ще се отклоня от темата ... пз за camp_rock_94 Three Days Grace - Are you ready (Three Days Grace са ми една от любимите групи )
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  10. #10
    ее мс страхотни са :P

    иначе ноу се надявам и вярвам , че могат да бият тъпите русняци , ама по-важното е как ше си изиграят играта

  11. #11
    хейтър :

    както казва маслината - мачкааааааааааааай!

  12. #12
    ооо ВЕРВАЙ отнесъл го е , ама не от наще що мислиш, че му е такава хубава усмивката

  13. #13

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    74
    Mноого ми се иска нашите момчета да успеят да победят.ИСКРЕНО ИМ ГО ЖЕЛАЯ!!!
    Но обективно погледнато съм песимист и мисля,че ако руснаците играят на 100% ще ни победят.Имат мноого,ужасно,адски силен сервис и много мощни центрове,а този Михайлов(диагонала) е извънземен,просто много добър(мощен отскоклив,достатачно техничен за тоя пост-абе здрав хамал) и Полтавский е далеч от него в момента.
    Нащият отбор има своите шансове,но трябва задължително да бием зверски сервиз,които да влиза,иначе нямаме шанс.Надявам се нашите да имат адекватно противодействие срещу руските центрове(имаме шансове,защото нашите центрове са високи,здрави и с добро чуство за блок).Ще ни трябва и един много експлозивен Матей Казийски,който да може да прескача руските играчи.НО най-важното е да има добро посрещане и Андрей Жеков да е спокоен!!!
    Нашите не са обречени,дано се справят и да ни дадат повод за безпаметно прануванее!!!

  14. #14
    ОФФФФФФФФФФФФФФ ще полудея вече. Наще кво им стана. Първият гейм се усещаше че играят и с настроение и имаше няква светлина в тунела сяяяяяяя............ и на Жеков кво му става ..... тя баба ми ще вдига по-добре. АУУУУУУУУУУУ полудях.
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  15. #15
    Нито блок имаме .....кво става бе
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  16. #16

  17. #17
    Да сега трябва давидиме дали сме 5 или 7...

  18. #18

  19. #19
    Ще ревна чак.... в такъв важен мач и наще направо бяха блокирали , туй беше 40% от възможностите им ... могат мн повече ама ... ох нз , направо ми се уби настроението
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  20. #20
    Абе тия Руснаци винаги ни бият майка им да е*а

  21. #21
    наистина могат повече . добре че има такива българи като Румяна Нейкова , Йовчев и ноу др които дават макс от себе си и въпреки да знаят че конкуренцията е огромна не се предават . нз що , ама волейболистите имаха шанс за злато а те си пропиляха шанса

  22. #22
    Ся дано при борбата вземем нещо
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  23. #23
    йееееее

    Кирил Терзиев осигури пети медал за България

  24. #24
    Винаги тръгваме с големи надежди...а накрая един голям к*р.
    Жалко много слаб мач на Константинов...

  25. #25
    не е виновен само константинов . той не е играл близо 2 седмици за разлика от Жеков

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си