.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    странност с часовника :(


  2. #2
    Съвпадение. Нищо повече. Не се шашкай.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Не си усложнявай живота с тъпи въпроси...След известно време дори няма да обръщаш внимание,че е 20:20...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Вие май само се чудите какво да измисляте.
    Днес погледнах два пъти през прозореца и вядах едно черно коте. Нещо лошо ли ми има?

  5. #5
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Вие май само се чудите какво да измисляте.
    Днес погледнах два пъти през прозореца и вядах едно черно коте. Нещо лошо ли ми има?

    Ааааааа не нееее тряя да ти мине през пътя
    Еее кфо ще кажеш кат имам 4ерна котка у нассссссссссссс
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  6. #6

    Re: странност с часовника :(

    Цитирай Първоначално написано от eleink@
    Значи от около седмица или и аз нз колко време ми се случва нешо много странно (поне за мен де ) така всеки път щом погледна часовника на компа показва 20 : 20 или 19:19 или 12:12 или 00:00 или 13:13 и горе-долу всичките часове .. Страшно странно се случвам в началото се радвах и си пожелавах нещо но това продължава и исках да попитам дали някой е чувал дали това е нешо лошо или добро... или нещо дали знаете за такова нещо , че съм се яко шашнала . Мерси предварително П.С Днес ми се случи 4 пъти и даже сега ми показа преди малко 20:20
    И на мене се случва, и не точно случайност, ами си има и причина и е добър знак

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    и при мен е така,хипер странни съвпадения

  8. #8

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    where the sun rises
    Мнения
    241
    чувала съм, че означавало, че някой те обича
    Дори една фр имаше навик като види така да си целува часовника телефона или монитора

    Обичам те Миши

  9. #9

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Deathland
    Мнения
    246
    Ами и аз преди правех така. Аз го знам че като видиш нещо такова трябва да целунеш часовника 3х и да си пожелаеш нещо и ще ти се сбъдне..много тъпо..


    P.S. А относно тва за котките- мойта като е бяла не ми се случват все хубави неща
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
    ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
    LoVe YoU sOoOoOo MuCh...

  10. #10
    Една патка ей така мислила, мислила и... станала професор

    И аз имах такъв странен период, споко.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Просто ти прави впечатление, повече от другите неща. Едва ли не гледаш и по друго време часовника. Веднъж като пътувах в автобус гледаш часовника през 7 или 8 минути (не помня колко точно). Часовника беше на видно място и през равен интервал от време го поглеждах няколко пъти.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TheNh3
    ти си избрания
    +1

    Имаш невероятни магически способности.
    Приет си в хоруортс без предварителни изпити.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Съвпадение може би
    ♥ ♥ ♥

  14. #14
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    вярвай си.. на мене ми показва 53:53..

  15. #15
    ^И толкова ли е невъзможно??

    Хах, и на мен ми се случи вчера няколко пъти. ;D
    Use me, I'm beautiful
    Take me, I'm Yours
    Hurt me, it feels like medicine
    And all I deserve...

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    мии кефи се ..

    днес ми се случи нещо много странно както си спях и се събудих ... какво ли означава?? :P

  17. #17
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от kiss_kris
    мии кефи се ..

    днес ми се случи нещо много странно както си спях и се събудих ... какво ли означава?? :P
    хахахаха
    значи че ще имаш прекрасно бъдеще, безсмъртна си, и постоянно след като заспиш ше се будиш... аз пък вчера блъснах с колата едно куче... дали дяволите от ада ще ми отровят живота ... (това е шега... някой който обича кучета да не се впряга)

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Има 2 отговора:

    1. Получаваш сигнали от Космоса, от развита извънземна цивилизация, която иска да предупредиш Света, че ще ни съвземат на 06.06.2066 година.
    2. Не си поглеждай толкова често часовника и няма да се получават такива съвпадения.

  19. #19
    И на мен ми се случваше преди година в продължение на седмица сигурно..съвпадения.И това с желанията никак, ама никак не действа.

  20. #20
    Мозъка ти има една странна интервална сипентенция. Когато си "настроиш" мозъчето да поглежда на всеки час или на всеки 2 еднакви цифри към часовника го прави. Ако си кажеш, че трябва да станеш в 7 и го мислиш, ставаш в 6:59. Хората използват едва 5% от мозъка си, наистина не знаеш колко екстри има отключиш ли другите 95.

  21. #21
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Мозъка ти има една странна интервална сипентенция. Когато си "настроиш" мозъчето да поглежда на всеки час или на всеки 2 еднакви цифри към часовника го прави. Ако си кажеш, че трябва да станеш в 7 и го мислиш, ставаш в 6:59. Хората използват едва 5% от мозъка си, наистина не знаеш колко екстри има отключиш ли другите 95.
    Абсолютно точно

  22. #22
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Мозъка ти има една странна интервална сипентенция. Когато си "настроиш" мозъчето да поглежда на всеки час или на всеки 2 еднакви цифри към часовника го прави. Ако си кажеш, че трябва да станеш в 7 и го мислиш, ставаш в 6:59. Хората използват едва 5% от мозъка си, наистина не знаеш колко екстри има отключиш ли другите 95.
    дам дам, много правилно, миналата година като бях луднала по тия часове и супер често ми се случваше и ест цунках дисплея на гсма за ми се сбъдне желанието. Е, не се сбъдна

  23. #23
    И аз имах такъв период,но както виждаш нищо не ми се случи още съм жива.
    Не се панирай,чисто съвпадение,скоро ще отмине.

  24. #24
    Това няма нищо общо с пожелания. И не е съвпадение, просто е качество на мозъка(в науката го наричат огнено качество).

  25. #25
    Сигурно извънземни ти го настройват

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си