.

Виж резултатите на анкетата: За или против професионалната армия ?

Гласували
52. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

    37 71,15%
  • Против

    15 28,85%
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 62 от общо 62
  1. #51
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Значи аз не ги разбирам много,в смисъл какъв можеш да бъдеш.Искам да съм патрул(незнам точно как се наричат тия).Незнам да ли разбираш какво искам да ти кажа.Дано ;D

  2. #52
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от SkylineDrift
    Значи аз не ги разбирам много,в смисъл какъв можеш да бъдеш.Искам да съм патрул(незнам точно как се наричат тия).Незнам да ли разбираш какво искам да ти кажа.Дано ;D
    Смисъл по границата ли искаш - тогава ти трябват гранични войски. А иначе патрул в останалите войски няма точно определени хора, които да извършват патрулиране, като това се изпълнява обикновенно от автоматчици.
    I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor, dumb bastard die for his country.

  3. #53
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Еми в Vbox гледах клипове само,че на америсканските войници.Патрулирак с хамърите и тем подобни.Аз незнам какво точно правиш там като отидеш. Можеш ли да ми кажеш тези какви са: http://vbox7.com/play:e9413156 ?

  4. #54
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от SkylineDrift
    Еми в Vbox гледах клипове само,че на америсканските войници.Патрулирак с хамърите и тем подобни.Аз незнам какво точно правиш там като отидеш. Можеш ли да ми кажеш тези какви са: http://vbox7.com/play:e9413156 ?
    От това което виждам, това е "прочистване", а не патрул - патрула преминава от т.А до т.Б натоварен в джипове и наблюдава какво става около него или разкрива временен пост на който проверяват автомобилите и хората преминаващи от там.
    I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor, dumb bastard die for his country.

  5. #55
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Е на мен ми хареса да си "патрул" също и "прочистване" не е лошо.Като отидеш там избираш ли си какъв да бъдеш?

  6. #56
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от SkylineDrift
    Е на мен ми хареса да си "патрул" също и "прочистване" не е лошо.Като отидеш там избираш ли си какъв да бъдеш?
    До някаква степен още тук разбираш, не можеш тук да си автоматчик, а там да те назначат за командир на БТР, командир на отделение или нещо от този род. Ако си автоматчик ще участваш и в патрули, и в "прочиствания", и в разни други операции.

    Само една ми кажи - за какво ти е да ходиш в Ирак или Афганистан?
    I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor, dumb bastard die for his country.

  7. #57
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Еми влече ме...И аз не знам защо.Полицай или войник ...

  8. #58
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от SkylineDrift
    Еми влече ме...И аз не знам защо.Полицай или войник ...
    Ама защо точно на мисия, която няма нищо общо с интересите на България? Това, че те влече военното дело ми стана ясно.
    I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor, dumb bastard die for his country.

  9. #59
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Еми повече екшън има...Ще си призная,че и екипировката ме кефи

  10. #60
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от SkylineDrift
    Еми повече екшън има...Ще си призная,че и екипировката ме кефи
    А за риска мислил ли си? Освен това, като военен прост редник ли искаш да бъдеш или ще учиш първо във военен университет.
    I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor, dumb bastard die for his country.

  11. #61
    Повече от фен Аватара на SkylineDrift
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    410
    Знам риска .Викам на бащата:"Аз мисля да ходя военен в Ирак.Добри пари дават.Той:Да бе,дават те,дават хубави бомби..."Риска е преценен още не съм решил на 100% дали ще ходя,ще видя как ще се развият нещата и тогава може...Сега просто съм любопитен .

  12. #62
    Абе някои можели да разясни по подробно как се става военен в БГ ? значи като заваршиш 12 клас после какво следва ??? благодаря предварително

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си