.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Гадната колежка

    Отскоро работя в едно заведение като сервитьорка(нямам стаж).Всичко е супер, бързо свиквам с нещата и всяко научено нещо възприемам като малка победа.Харесва ми работата, шефовете и колегите ми са супер точни, с изключение на една от колежките - нека я наречем Ралица.Отначало беше много добричка с мен, обясняваше ми тихо и спокойно, като види, че бъркам нещо - идва и ми показва пак.Но след 1-2 дена се показа в пълния си "блясък" и започна да се държи с мен като със нейна слуга.После разбрах от една от най-добрите ми приятелки, която също работи там, че Ралица през цялото време е говорила лошо зад гърба ми и това, което е най-лошото, че ме набеждава пред шефовете.Когато види, че нещо не е както трябва, без да пита, обвинява мен.Моята приятелка каза, че Ралица ми завиждала, защото съм се справяла много добре и се притеснявала да не я изместя и защото съм била изглеждала по-добре от нея, но на мен не ми се вярва да е това.Тя е много алчна и голяма подмазвачка, на всичко е способна само и само да вземе повече."Тая малката много ме дразни" - това е нейна реплика по мой адрес естествено.На мен не ми пука как се държи с мен и какво ми казва само не искам да говори на шефовете неверни неща за мен.Кажете какво да правя, защото вече не знам...аз през цялото време съм се държала ужасно мило с нея и не проумявам с какво съм заслужила държанието и...

  2. #2
    Оооо мила ми ще я поставиш на мястото.Да не ти пука какво говори!Все пак на нея трябва да и е ясно,че ти си само за месец и това не е ТВОЯТА професия!!!Ами така е-женска злоба!!Една приятелка също работеше като сервитъорка и колежката и беше много зле!От 13,14 годишна работила като такава и вече голямата работа!!Те като за нищо друго не стават,сервитъорки ще са,а ти си имаш далеч по-трудни цели.Може би трябва да и загатнеш че ще кандидатстваш с право и тази професия далеч не ти е любима и не желаеш за в бъдеще да бъдеш такава,че имаш по-вискоки цели!Ще се почувства тъпичко като намекнеш че си по-умна от нея вярвай ми Keep it cool&don't care!! )))

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  3. #3
    Ама аз няма за кво да и намеквам, че съм по-умна от нея хахаха...пък и аз нямам някакви такива големи грешки досега, даже напротив, ама ме е страх, че ако и кажа или направя нещо може да си вкарам автогол

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си