.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Повече от фен Аватара на MalKa_BLuDnica
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    416

    Ромите в България?

    В момента гледам по NOVA отечествен фронт и Карбовски говори за едни роми които са в софия незаконно- живеят в бараки в студентски град! Това не е изказване против тях аз не ги мразя! Вярвам че съществуват и добри работливи цигани които са някъде там...Задавам си въпроси но никой не ми дава отговори..! Защо ромите смятат че някой е длъжен да им даде помощ? Защо ги мързи да да рабоят а обвиняват държавата и българите че "няма пари" ? Кой позволява да се строят бараки в столицата..да има гето? На Бойко Борисов не му пука? Докога ще се проси по улицата? КОГА ЩЕ СТАНЕМ ДЪРЖАВА?
    Едва ли някои ще ми отговори! Искам само да кажа че ме е страх да се прибирам нощем...защото ми се случи веднъж един "ром" да ходи зад мен и да ми обеснява как ако ме хване ще ме "умори от ебане" (така ми каза) трябва да призная че когато гледах как приятеля ми и още няколко момчета се гаврят с него докато тоъ се моли да го оставят...изпитах удоволствие! не съм злобна не мразя ромите..но ми писна да се страхувам да ходя по улиците на моята родна България! Имам още какво да кажа но мисля че на всички ни е писнало да слушаме и нищо да не се прави ...затова благодаря за вниманието! Ако някой иска да разкаже нещо или да даде мнение по тоя въпрос ще се радвам!
    no exit

  2. #2
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Болна тема...... :\

  3. #3
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Ааааааа аз пове4то ги МРАЗЯ

    тука има мн строежи и кат минеш : ееееееей мацко .. ще те .... ..разбира се на мен още не ми е писнало да викам и 4ат пат да ги псувам.. съдба кфо да се прави ...

    За мен ТИЯ нямат място в България !!!!!!!!!!!!!
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  4. #4
    Трудов лагер е отговора. Няма друго решение.

    Да се направят фабрики и да работят там циганите.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на FOOTSOLDIER
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във филма
    Мнения
    491
    СМЪРТ

  6. #6
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Кви роми бееееее...!?!?? Рома е за пиене!
    Тва са мангали! Гадни, мръсни мангали!

  7. #7
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    Кви роми бееееее...!?!?? Рома е за пиене!
    Тва са мангали! Гадни, мръсни мангали!
    подкрепям

    Наистина трябва да се махнат от София и другите големи градове. Да отидат на село и да копат, както казаха по НОВА. Аз съм искрено радостен, защото живея в най-якия и оживен квартал в Русе, а на улицата ми на всеки 50 метра имаше циганска къща, те бяха печени, но не и начина на живот, който водеха, ходеха на училище и работеха, но мноо мизерно живееха и много шум вдигаха.. Като по чудо махнаха всичките къщи и им дадоха апартаменти...

  8. #8
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Абе те се наричат цигани не роми.Нарекли са ги роми,защото цигани звучало по така..Не си спомням точно,но май беше нещо свързано с циганите и политиката ли нз нз,някой да ме поправи.

  9. #9
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    т'фа кат тия в О. К. бежанците

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MalKa_BLuDnica
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    416
    незнам ...добра е идеята с трудовите лагери...да им се дават къщи просто така е много тъпо щото те нищо не правят само се оплакват от лошата държава..има българи пенсионери които са работили цял живот за пенсия която в днешно време не стига за нищо! И те ходят по кофи не защото ги мързи да работят (като мангалите) а защото нямат кои да ги вземе на работа толкова стари и просто нямат друг избор ! Това е смешно!
    no exit

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    190
    Много ги мразя гадните мангали ! ! ! Адски много са ми противни и ме дразнят. Само проблеми създават. Решенията а две или на сапун или да ги гърмят ...

  12. #12
    Има някои много нахални, противни цигани/роми. Но има и нормални хора, които като начин на живот и възпитание не се отличават от българите. Хората си работят, плащат си сметките, децата им ходят на училище.

    Тези цигани, които подвикват на момичетата по улиците, ги ненавиждам. Даже веднъж ударих един такъв. Но това е друга тема...

    Според мен не е редно ромите да стоят без работа и държавата да ги издържа. Да им дава помощи 2-3 месеца, разбирам, но безсрочно - не! На тези хора мястото им определено не е в България. Така те ощетяват нас, българите.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  13. #13
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    пак че го кажем..
    те толик за мангалите

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Като една зараза която яде държавата... но трябва да се правим на културни и да се грижим за тях.. такива се общоприетите норми от почти цял свят

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  15. #15

    Re: Ромите в България?

    Цитирай Първоначално написано от MalKa_BLuDnica
    Вярвам че съществуват и добри работливи цигани които са някъде там..
    вервай си

  16. #16
    Не на расизма!
    Не ни търсете,ние ще ви намерим.......

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    ФУТБОЛ, БИРА И РАСИЗЪМ - ЗДРАВ И БОДЪР ОРГАНИЗЪМ!

  18. #18
    са педерасТи. до един. мама им проста.
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  19. #19
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    Тва са мангали! Гадни, мръсни мангали!

    мхм

  20. #20
    Повече от фен Аватара на MalKa_BLuDnica
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    416
    Цитирай Първоначално написано от Orlandovci SS
    Не на расизма!
    O da prav si! tolkova mnogo gi obi4am tiq ciganiq ! Obi4am da mi kre6tqt po ulicata 4e "sha me ebat" tolkova mnogo mi haresva nqkoi da se durji taka s men! Obi4am tova 4e sa si postroili smradlivi baraki v studentski grad!
    TI nenormalen li si we?!?!?! kuv rasizum..pff da ne jivee6 v nqkuv izmislen svqt kudeto ciganite sa prekrasni hora koito ne kradat i ne durpat momi4eta? pfffff
    no exit

  21. #21
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Са бат бойко може да *********

    Ще се опитам да покрия цялата тема и от тук от там вашите мнения.
    Когато преди 4 години 10 българчета ме понатупаха в Люлин да ме вдигне от земята при мен дойде един дърт циганин,българите се правеха на разсеяни!Година по-късно мой приятел цигани таксиджии го отърваха от други цигани които искали да го ограбят и пребият естествено!
    Преди 5 дни към 23:00 на пазарчето в квартала пред денонощен дюнер си седим с приятел когато близо до пейката на която седяхме седна циганин и си наду телефона с някаква отвратителна циганска музика тaка че не чувах какво ми говори френда!Обърнах се към циганина и му казах да си намали телефона защото не се чуваме с френда.Оня вика какво!??!И аз вече с повишен тон му казах да си намали телефона.И оня добре!
    Така че ... Stand up for your rights!!!

    П.П. В последствие разбрах че оня е с няква групичка цигани което ме изправи на нокти ... ама нищо не стана.
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си