.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Качване на клипове ?

    Абе хора....във Vbox7.com за да качиш клип нали си има определени формати в които трябва да е видето.Аз пробвах да кача клип направен с widnows movie maker и беше във формат, който си пишеше...пробвах...3gp....mp4....mpeg ...flv....абе пробвах ги всичките и пак не става да се качи...пише ми, че е непозволен видео формат Пробвох и във youtube да кача и пак не стана....
    Как да го кача, някой има ли идея ?
    A.D.I.D.A.S.

  2. #2
    Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш.

  3. #3
    След като направиш клипа със Movie Maker-a е във формат .wav определено не си качвал клип .mpg защото ако беше щеше да се качи моментално казва ти го човек с 3000 и косур клипа!Изтегли си Total Video Converter конвертирай и после качи!Успехи!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от pOleNcEtOy
    Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш.

    Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви
    A.D.I.D.A.S.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от sadsad
    Цитирай Първоначално написано от pOleNcEtOy
    Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш.

    Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви
    При мен 1-2 мин след качването клипа е готов!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от sadsad
    Цитирай Първоначално написано от pOleNcEtOy
    Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш.

    Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви
    При мен 1-2 мин след качването клипа е готов!
    Не е честно - мен ме мотаят по цял ден, че и повече.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от pOleNcEtOy
    Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш.
    дам и аз така от муви мейкара прая клипчето и си става във вбокса
    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си