.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    V nAs
    Мнения
    137

    допълнителни доходи...

    тези от вас които имат желанието от малки да разберат какво е да изкараш собствени пари и да започнат от някъде,като станат консултанти по красота на Орифлейм моля да ми пишат,печалба има не в самите продажби а и в това да работиш с повече хора,ако има заинтересовани да пишат...
    Огледай ме бавно,виж ме добре,сърцето си дръж да не вземе да спре...след толкова сълзи,реклами и стрес-добре ми е всякак-и с тебе,и без...

  2. #2
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Демек - Работи ми без пари, а аз ш'е те запозная с няколко човека... xaHxhAxhA

    TO THE LEFT TO THE LEFT

  3. #3
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    знам кво е да изкарам собствени пари
    NN

  4. #4
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182
    Е ся, миналото лято работих на един бар, тва лято обаче реших да си дам почивка... Тааа знам кво е да си изкарваш сам пари, много е гот... Кат малка (начи някъде 3-4 клас) бях станала там представител на Ейвън, не за пари ест., ами за занимавка, ама бързо ми омръзна и повече не ща, мерси мерси...
    Те тия Орифлейм са кат няква секта направо, щот преди време ходих с една фр на тяхно събиране... Божеее, тия хора стават и почват да пеят химна на Орифлейм, ненормалници...
    The reasons of love... <3

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    V nAs
    Мнения
    137
    този месец регистрацията е безплатна,въсползвайте се
    Огледай ме бавно,виж ме добре,сърцето си дръж да не вземе да спре...след толкова сълзи,реклами и стрес-добре ми е всякак-и с тебе,и без...

  6. #6
    За парите и аз знам какво да си ги изкарваш самичък, било то само за лятото ама пак е доволно
    стана вече 2 години подред лятото не занимавам нашите с моите глупости ... на квартира съм , на моренце ... гот!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    V nAs
    Мнения
    137
    Огледай ме бавно,виж ме добре,сърцето си дръж да не вземе да спре...след толкова сълзи,реклами и стрес-добре ми е всякак-и с тебе,и без...

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    V nAs
    Мнения
    137
    регистрацията този месец е безплатна,желаещи?
    Огледай ме бавно,виж ме добре,сърцето си дръж да не вземе да спре...след толкова сълзи,реклами и стрес-добре ми е всякак-и с тебе,и без...

  9. #9
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Не е хубаво да се работи.
    Само си губиш времето.

  10. #10
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    еврошанса му е майката!
    Raise your fist!

  11. #11
    Аватара на zai4ety13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Там някЪде...
    Мнения
    486
    това с орифлейм и ейвън е гадно и май не се зимат мн пари.Май беше 30% от цената на продукта който си продал....абе нз.
    А пък иначе като искате да изкарате пари, знам един лесен начин- Седнете и учетееее!!!! Така хем ще получавате стипендия,хем ще се образовате, и дори след време,като завършите може да си хванете хубава работа и ще вземете още повече пари....Сега е времето да се учим бе хора,не да работим. И за кво са ви тея пари ако мога да разбера?

  12. #12
    Аватара на zai4ety13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Там някЪде...
    Мнения
    486
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    еврошанса му е майката!
    аха Аз макар че съм момиче понякога пускам еврошанс или еврофутбол Аз избирам числата или мачовете и баща ми ми ги пуска И ми харесва....един път от еврофутбол със залог под 2 лева спечелих 22лв. и някви стотинки

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Не е хубаво да се работи.
    Само си губиш времето.
    И а3 съм на това мнение.. но се налага
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  14. #14
    Аватара на GlammGirl
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    304
    o ne , mersi ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си