.
Отговор в тема
Страница 2 от 14 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 332
  1. #26
    Веднъж нещу си се бях въртяла и ми се зави свят и кату спрях така паднах че главата ми се завря под масата най-родвно се блъскам в заключената врата или се закачвам за бравите и си късат суичерите
    And you were strong,and I was not..
    My illusion,my mistake..I was careless,I forgot..
    I did
    And now when all is done..There is nothing to say..


    http://www.album.bg/mallsy_/

  2. #27
    Еми аз най-често кат нещо съм забравила преди да излезна и се засилвам от входната врата към стаята ми и на завоя се хлъзгам и се пльосвам на земятя (а тва става доста често)!

  3. #28

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    194
    Навсякаде падам .Най често в банята

  4. #29
    Аватара на karit0
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Където той,там и аз! :D
    Мнения
    107
    Аз често падам в коридора ама миналата година паднах и си изкълчих раката беше мокро и се подхлъзнах
    Животът е пътешествие,а не крайна цел.
    Аеросмит

  5. #30
    Да се пребия някаде из нас ми е ежедневие, но най-често се пльосвам в коридора докато тичам понеже сме с паркет и като се хлъзна.. само че няма да забравя как един път, докато тичах нещо из нас и бях с една по-широка пижама и си оплетох единия крак в крачола на другия и се пльоснах по корем апък иначе съм вечноо насинена, защото се се удрям на ръбовете на масите и бюрата

  6. #31
    Аз в нас не падам.
    Обаче веднъж мн здраво паднах
    по стълбите във входа
    И още два пъти на стълбите в у-ще
    Тази год със сиг ще има още падания

  7. #32
    В банята най-често или пък,когато мама е минала със стирка един път едвам не останах без дупе

  8. #33
    Като се замисля, не съм падал.

  9. #34
    В къщи не си спомням да съм падала,най-много да съм се подхлъзвала в банята,но пък навън ми се случва винаги,когато съм с ниските обувки на равното .А веднъж съм падала и на стълбите в блока.

  10. #35
    о0о0о .. преди 5 години някъде както си седях на таборетката реших да се наклоня назад с нея, за да взема дистанционото и как се хлъзнах и като паднах по д**е .. ужасТ
    а един път кво се бях разденсила с една фр и понеже вкъщи има плочки и аз се подхлъзнах и как се пльоснах..
    а един път пък майка ми тамън беше измила плочките ии те бяха мокри иии аз се затичах щото ми звънна телефона .. и като се изсилих и кат се подхлъзнах (все едно стъпнах на банан) и изфръкнах назад..
    а един път па бях паднала по брадичка и се прехапах и ми беше подута долната устна 1 седмица..
    общо взето мн случки имам с подхлъзване на тия плочки ...

  11. #36
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    пред вратата на стаята ми.. падал съм към 30-40 пъти там

  12. #37

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Ами начи,не съм много спъната,обаче помня ,че тая година ,един учебен ден много яко закъснявах за даскало и вече съм на вратата и в последния момент се сещам ,че съм си забравила ключовете в кухнята.И бягам аз към вратата ама от бързане нещо не съм измерила разстоянието кат хората и отварям аз рязко вратата и така яко се нацепих в челото ..направо звездички видях и ми стана една огромна розова цицина и се чудих как да я прикрия ,почнах да си слагам пудри,фондютен..сичко само и само да прикрия ужасната цицина и цял ден си държах челото с ръка беше много кофти...

  13. #38
    Фен Аватара на Persie
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    246
    Падала съм доста пъти, но един се е запечатал най-дълбоко в съзнанието ми. На излизане от банята, носейки един леген пълен с вода така се хлъзнах ... паднах точно на прагчето и се залях цялата.После доста дълго ме болеше ... опашката.
    [b][i]Je t'aime au-del

  14. #39
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    ами аз най често падам по стълбите(живея в къща)и последния ми спомен мерех си новите обувки и паднах апък в банята само се хлъзгам...ми това се сещам
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  15. #40
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    През зимата паднах много яко-баба ми ни беше на гости и ми подари вълнени търлаци и аз за да и покажа,че ги харесвам ги обух и се разчекнах на паркета..........
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  16. #41
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 375
    по стълбището най редовно се спъвам по фугите
    Take off your clothes...relax on your bed,close your eyes and open your legs..as much as you can..it's time for......PAMPERS ..xhayx

  17. #42
    Аз не падам,блъскам се в стените,щото имаме повечко стени и повечко завои вкъщи...не знам,мързи ме да заобикалям и давам през стената...жалко-не става през нея
    Стремеж е да се опиваш да си по-добър от най-добрите.И да знаеш,че най-доброто не е достатъчно.Да правиш неща,които друг не е дръзнал да стори...И не според стандартите на останалите.Стремежът не е да следваш,а да водиш...

  18. #43
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Охх аз съм пълна съкатня нестика че съм с двете леви ръце ами и с двата леви крака постоянно падам и то не само в къщи редовно се подхлъзвам по стълбите като бързам за даскало а и като се качвам не пропускам момента В банята редовно съм на земята,по мрамора в коридора,дори и на балтума в спалнята съм се хлъзгала Постоянно се спъвам в нещо и съм длу,няма ден в които да не се спъна поне 1 път Гравитацияте нещо не ме харесва и ще се раправяме скоро
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  19. #44
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Сега се стих в даскало как паднахме по стълбите с една приятелка...Значи бързаме ние да отидам да си вземем кафе да изпушим по една и в бързането надолу така полетяхме прескочихме 3 стъпала после по инеция от падането се блъснахме в стената пред нас И все пак пихме кафе
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  20. #45
    ми не падам ама мн често се удрям в стените..все бързам и прас си ударя рамото
    Oh, beauty is a beguiling call to death and I’m addicted to the sweet pitch of its siren.

  21. #46

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    ми аз се удрям в стените вървя и баам но сега се сетих като бързам много и блузата ми се закачва на дръжката на вратата и така падааам

  22. #47
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Лоо, яка тема.
    Сега ще си изкажа моята велика мисъл - единственото място, където мога да падна, да се пребия, да се насиня и разкървавя, е у дома. Навън не падам. В нас живея 14 години, а всеки ден все се удрям.
    Та...

    тоалетката в коридора. Деба, тъпата тоалетка, деба! Посини ме! И понеже съм свикнала да вървя в тъмното, защото все ме домързява да си светна лампата, аз си забивам крака с всички възможни сили в ръба на тоалетката, а ако случайно съм и пила нещо, праскам си главата до огледалото. Да, аз съм супер тромаво и невнимателно същество. Ако стоя повече време в нас, съм способна да се убия.

  23. #48
    Повече от фен Аватара на reni7o0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    459
    До падане не съм стигала скоро ама има един завой в нас...от кухнята към хола и се не мога да го земя...следователно се залепям...на стената

  24. #49
    az se spavam imame dve stai(kyhnqta i vsekidnivnata) deto sa svarzani bez vrata samo ramkata i ima prag nz ot de se e zel i kolkoto pati mina tolkova pati se spavam i padam de posledniqt pat be6e v4era protarkah si laketq.4esto padam i v banqta na plo4kite(razbih si zadnite 4asti )

  25. #50
    баш да падам не, освен когато със сестра ми се боричкаме (нищо че вече сме големи) или когато кучето ми се радва и кат са засили отгоре ми, директно на земята. Иначе най-често се подхлъзвам на плочките в коридора, добре че съм бързорефлексна и са подпирам по стените
    Fuck you You fucking Fuckers

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си