.
Отговор в тема
Страница 5 от 14 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 332
  1. #101
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    По принцип не падам често,само се спъвам и съм на косъм да падна
    Но за последно паднах като гнила круша на теракота в кухнята и още ме боли лакътя
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  2. #102
    Аватара на scoobydors
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Ямбол
    Мнения
    1 884
    Понякога в банята или в коридора плъзгах се по чорапки и се катурнах назад по дупе
    Life's too short.. too short to live it as a bad person!

  3. #103
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Аз не падам много често *чука на дърво*.Спъвам се постоянно по килимите,пързалям се в коридора,ако е мокро,но някакси все успявам да запазя равновесие.За сметка на това постоянно се забивам във вратите или в стените,просто като бързам или не преценявам колко съм отворила вратата или я отварям малко и се забивам в стената

  4. #104
    Аз какви премреждия съм имала - веднъж паднак на стълбите докато бяхме на зелено училище и ме шиха на под брадичката 1 година по-късно паднах с 2 стъклени чаши в нас и ме шиха на 5 места 3 на ръката и 2 на крака , преди 5 месеца ме удариха с топка по главата докато бях седнала на чина и аз много яко се ударих в стола и си пукнах черепа или нещо си там и още много такива подобни съм имала

  5. #105
    Аватара на sextazy_baby
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Адреса ми последен е Сърцето ти
    Мнения
    1 132
    Ами в коридора...кото съм пияна

  6. #106
    Аватара на GIRLWITHBROKENHEART
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    land of broken dreams
    Мнения
    66
    Ами аз не падам мн често вкъщи,,предпочитам" да се излагам навън. Само се подхлъзвам в банята от време на време
    Just dance, gonna be okay

  7. #107
    Най-често падам по стълбите или се спъвам в прага пред ваната.

  8. #108
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    аз съшо не падам мн често в нас обаче като стане е голямо щоу. Иначе редовния ми номер е да се блъскам в табели по улицата.... всякакви на цвят и на размер просто съм уникален случай ....

  9. #109
    Аватара на BlackaTBW
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Horrorwood
    Мнения
    944
    Абе и аз се блъскам в стени, маси, закачам се на дръжките на вратите, блъскам се даже и в самите врати, но си спомням единствено 2 пъти да съм падала.
    1вия път беше в коридора, била съм детската градина или 1ви клас някъде. Та бях разляла няква вода на плочките и уж я бях забърсала, само че то си останало хлъзгаво. Резултата беше, че изведнъж видях тавана и усетих как гърба ме заболя.
    2рия съм била малко по-голяма, 3-4 клас сигурно. Та отивам аз към терасата, от която се излиза през хола. И изведнъж както съм си на килима се спъвам в собствения си крак и падам с красив пирует. После 1-2 минути седях без да мърдам легнала на пода, докато разбера кво стана, кой съм аз и кво правя под дивана. Последствията беше, че малко си бях посинила единия крак
    Your pseudo sunshine I don't need.

  10. #110
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395
    аз не падам...само се блъскам в стените,във вратите и в рамките на вратите

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  11. #111
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Като се замисля... Винаги падам на разстоянието м/у входната врата и банята. Странно
    И от стола, на който в момента седя съм падала 3-4 пъти
    Иначе последното запомнящо се падане беше в метрото. Излизам си аз и държа бутилка 0,5 литра Кока Кола. Подхвърлям я нагорe, да се завърти нали и в момента, в който трябва да я хвана се подхлъзвам и падам по дупе. А в метрото е пълно с хора и всички ме гледат, а аз съм сама и не мога да спра да се хиля. Чак сълзи ми излязоха от смях
    Какво ли са си помислили... :d

  12. #112
    един път в 7 клас паднах в нас и си счупих ръката кофти момент си беше
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  13. #113
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    По пътя към тоалетната и пред стаята ми като се засиля ии.....
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  14. #114
    Един ден се къпех и излизам от банята и понеже беше морка и вирнах краката нагоре... (много болезнено беше) Но най-често падам назад със стола,защото постоянно го клатушкам напред-назад и се обръщам

  15. #115

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    XaCkoBo БеЕ
    Мнения
    36
    в банята
    LeB`dIe sEkuNde :]

  16. #116
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Ми аз преди 1 год някаде мн яко се плиоснах в кухнята... прибирам се аз някои разлял олио аз с чоропогащникови чорапи.. пък и олиото не съм видяла и по гръб мн яко..! И майка тъкмо идва с парцала и вика ко стана и аз ми ко стана паднах някои разлял нещо и тя амии тъкмо щях да го бърша..

  17. #117
    в банята! веднъж направих и шпагат

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от tonitoo
    Най-често падам назад със стола,защото постоянно го клатушкам напред-назад и се обръщам
    1+
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  19. #119
    Аватара на ger4e7y
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София :Pp
    Мнения
    302
    аз най-често се спъвам на входа към мойта стая щото там пред вратата е ъгалчето на килима, и аз като се засиля и точно там се подхлъзвам и се забивам във вратата
    Прекалено голям подпис!

    .: machoka :.

  20. #120
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    ми обикновено като изляза от банята ме мъзи хубаво да си подсуша краката и като тръгна боса по плочките в кухнята и като се подхлъзна едно хубаво и после 3 дена на легло а и много често падам от леглото на сестра ми, щото тя решава че мойто е по-хубаво и спи в него.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  21. #121
    В банята и кухнята, мн често ми се случва

  22. #122
    ако почвам да изборявам ще оспамя темата

    последния път помна че се претрепах у котката , пода беше мит и котката яко дрифт и аз през нея и фиууу и бам на пода ... не съм се обил много ама пак паднах яко ...
    Бившия BlueSmoke..
    Цитирай Първоначално написано от Дон Пичко Гъделичко
    Добре, че не ти отговорил...с една хубава, мъжка, здрава трътня!!!!

  23. #123

    Един път седя на една тъборетка и си мисля, че съм на стола с облегалка ... и се облягам и се изръсих тей красивооо
    Това лято бягам нагоре по стълбите и имах шише в ръката си, спънах се в една стълба, паднах, шишето ми изхвърча и се удари във вратата на съседите, а аз се пльознах пред наща врата, станах и си влязах в нас
    Други не помня
    ..u кFo убuчьм ть нu крuя .. u .. кFо мраZuш мь .. хаХ ш сь напuq [` * ]

  24. #124
    от коридора за към моята стая има 3 стъпала иии обикновенно там падам когато съм без 4ехли бум от едното стъпало на другото по гъз се тътря ужааааас хаха олеее веднъж 4увам някакъв тропот ии се обръщам.. аа баба тропнала на земята мн смешно ми стана щото гледам я и си викам баба пък що е седнала на земята
    ~Remember,remember...25th of November~

  25. #125
    В банята докъто се къпя и в моята стая след като се изкъпя ,, защото ходя босичка ии от косата ми тече вода и после като се връщам и се пребивам редовно .
    Cpeden pructt za wac ,, za da cttane iinttepecno ; )) .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си