.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Българския Живот

    Играта още не е завършена на пълно но реших да я пусна ето линк дайте предложения критики и така. А и още нещо така като отворите сайта ви изглежда играта както си е попринцип ако искате да видите промените се регнете.
    http://bglife.sytes.net/

  2. #2
    Фен Аватара на Zqpkov
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ...ша0лин !
    Мнения
    270
    данеби да е нещ0 като kapilands ?

    just f**k y0u !?!

  3. #3
    В дясно пише "Работа" за сега знам само това!

    Имам запитване:
    -Има ли някакви граници..или мога да си качвам(работя) постояно!
    -Как се възвръща енергията!?Само от кафето ли???
    -Получавам ли повече пари,ако ги депозирам...или просто ми се пазят?


    Имам предложения:
    -Промени от "Пари" на "Лева",така когато получиш няква сума няма да пише "Спечели 5 пари",ами "Спечели 5 лева"



    НАПРАВИХ ФИРМА
    "Future™" Всички,които са запалени или дори не толкова,могат да се присъединят!!!

    ПРИСЪЕДИНИ СЕ!!!ВЛЕЗ В ИСТОРИЯТА!!!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Maskata
    В дясно пише "Работа" за сега знам само това!

    Имам запитване:
    -Има ли някакви граници..или мога да си качвам(работя) постояно!
    -Как се възвръща енергията!?Само от кафето ли???
    -Получавам ли повече пари,ако ги депозирам...или просто ми се пазят?


    Имам предложения:
    -Промени от "Пари" на "Лева",така когато получиш няква сума няма да пише "Спечели 5 пари",ами "Спечели 5 лева"



    НАПРАВИХ ФИРМА
    "Future™" Всички,които са запалени или дори не толкова,могат да се присъединят!!!
    Znachi granici nqma
    A otnosno predlojenieto ti za parite v leva napravih go i ti blagodarq za ideqta

  5. #5
    da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?

    едит: и там при уменията има объркване

    Фабрикант(10% повече респект/ниво) - Ниво: 0/3
    Работник(10% повече опит/ниво) - Ниво: 2/3

    аз качвам работник да ми вдига опита а то ми вдига респекта

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от zoroz
    da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?

    iziskva ti 500 respect da imash za da moje da kupish kolata

  7. #7
    А нещата,които си купуваш дават ли ти нещо!?И какъв е смисъла да си ги взимаме,ако не дават?


    Кандидатствайте за моята фирма Future™

    ПРИСЪЕДИНИ СЕ!!!ВЛЕЗ В ИСТОРИЯТА!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от amarok
    Цитирай Първоначално написано от zoroz
    da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?

    iziskva ti 500 respect da imash za da moje da kupish kolata
    ами че аз тази кола я купих в началото като бях на 25 респект и без проблеми си я взех въобще не ми е искало 500 респект , явно има някакъв проблем в системата или де да знам

  9. #9
    Poprincip tova kadeto pishe 500 kato kupish neshto po4va da ti dava pove4e respect a do nivoto kato digash to vinagi ti dava respect koeto i da dignesh ama kato rabotish ti dava pove4e opit,pari,respect i taka

  10. #10
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    Трябва доста още да се барне
    Някак не ми допада
    Браво за труда



  11. #11
    Аз пък не бих казал "евала" за труда. Никакво старание. Отвратителен дизайн. Има бъгове и MySQL Warnings. Изключително недодялано измислено. Неточни термини. Неграмотност до небето... Сори брат, но така не се прави сайт. Да не говоря, че за да успееш с подобна боза трябва да си имаш собствен домейн. Така поне по-сериозно ще гледат на теб. Вместо да се занимаваш с глупости вземи да поучиш малко в училище, да се ограмотиш и после прочети за HTML, CSS, PHP и MySQL. От полза ще ти е. Сега... Просто си губиш времето в пълна глупост.

  12. #12
    S nov dizain

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от amarok
    S nov dizain
    Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0


    basi BOZATA

    Mai ti si nai golemiq bot kato se logvash tra iz4akash kvo gledash gore O_O mai i neznaesh kvo ozna4ava tva kadeto go izpisva ama karai....

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от amarok
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от amarok
    S nov dizain
    Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0


    basi BOZATA

    Mai ti si nai golemiq bot kato se logvash tra iz4akash kvo gledash gore O_O mai i neznaesh kvo ozna4ava tva kadeto go izpisva ama karai....
    яш хляб ти като се логваш в абт-то ти или в бгмафиа исписва ли ти такива глупости бе сорс кода ти е добър колкото аз на CS aide

    backa to se vijda 4e ne razbirash nishto prosto tra se update register _globals shoto sam na 4 a to trqbva da e 6 ama me murzi taka4e utre sigurno she go oprava to tva e nai malkia problem nali pak se logva vav igrata kav ti e problema

  15. #15
    Are opravih errora

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Щя се регна да я видя

  17. #17

  18. #18
    Аватара на Screamic
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    162
    Що ми се струва че част от дизайна е краден?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си