.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    имам проблем със звука на компа ми..

    незнам защо, но компютъра ми няма никакав звук, като вляза в интернет и пусна песен от youtube и няма звук, като си пусна песен от моя компютър и ми изписва че има някакъв проблем, ама незнам как да го оправя ;[ Ммого ще съм ви благодарна ако ми помогнете..
    Come On And Save Me I`m Loosing My Mind..
    Waiting And Waiting For You To Be MINE.. <3

  2. #2
    ами първо трябва да имаш слушалки/колонки
    второ настройките на звука на компа , те се оправят от има долу на лентата до часовника едно сиво високоговорителче или нещо такова като натиснеш с десния бутон на мишката на него избираш Open Volume Control на отворилия се прозорец трябва никъде да нямаш сложен тик на mute и курсорите на Volume да са вдигнати на мах на всякъде и ако това е направено или ти го направиш затваряш прозорчето , следва пак на същото предметче до часовника цъкаш с мишката обаче този път с левия бутон веднъж и нагласяш курсора на Volume на макс и ако има тик на mute го махаш .
    Това е което знам , дано съм помогнал

  3. #3
    ka4i si driverite za sound kartata, ako nqma6 takava na4i e vgradena v dunoto v takuv slu4ai ka4i driverite za dunoto, proveri dali si4ki kabeli sa vurzani kato horata, proveri dali kolonkite sa vkliu4eni, ako ni6to ne stane, preinstalira wina ako i tva ne pomogne ve4e ne znam

    Skype: captainkuchiki

  4. #4
    мерси за съветите, но вече се оправи... понеже аз преди го рестартирах но не се оправи, и после сестра ми го рестартира и сега всичко е наред...
    Come On And Save Me I`m Loosing My Mind..
    Waiting And Waiting For You To Be MINE.. <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си