.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Боя за Коса,която се отмива?

    Здрасти на всички! Вчера ми казаха за една боя...Май беше Лореал...или не знам,не помня...Името й съдържа кастинг.И ми казаха че след няколко седмици или месеци се отмива.Пробвали ли сте я?Наистина ли се отмива?
    Пътеката ли стана тясна или вие пораснахте? Гледайки нагоре, малко се захласнахтеее . ;]]

  2. #2
    Az ne sam q probvala!No da ti kaja znam za edna boq koqto e sinq na cvqt i se otmiva no ne e nqkoq izvestna marka...... :P

  3. #3
    Боята се казва "кастинг" а не го садържа..

  4. #4
    ox i as mn se 4udq za taq boq ama nqma amonqk i sam 4uvala 4e za kosata bila prekrasna imam predvid 4e ne q izto6tava... nai-veroqtno ako e svetul cvqt [kafqvo ili rusi4ko] se otmiva ama primerno 4erno pone malko ostava :] as mislq tiq dni rusi4ka da se praq s taq boq puk 6e vidim :]

  5. #5
    Аватара на BonBon4enCe
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    18
    боята е на лореал.Ползвох я заедно с една приятелка. Бях се боядисала "Винено червено"а тя нещо между розово и червено.До 3 месеца(ако не и по-малко) косите ни бяха с естествения си цвят.А скоро тя се боядиса с черно и приблизително за същото време цвета и се възвърна.Тази боя в Стара Загора струва 1.30 лв надявам се да съм помогнала

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    453
    Боклуци колкото искате..
    Вече може да отидеш в скъп салон,да те боядисат с уж професионална,скъпа боя и тя да се отмие на втория месец..това е.
    But all the miles that separate,
    They disappear now when I’m dreaming of your face.

  7. #7

    Smile би ли ми казала как се казва марката :)

    би ли ми казала как се казва марката
    Цитирай Първоначално написано от Cvetito53 Виж мнението
    Az ne sam q probvala!No da ti kaja znam za edna boq koqto e sinq na cvqt i se otmiva no ne e nqkoq izvestna marka...... :P

  8. #8
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    От 2008г. е !!! Не чакай отговор.

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 250
    Боята се казва кастинг не го садържа не съм я пробвала

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си