- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Интересно...
8:30 часа (сутринта) на 10 СЕПТЕМВРИ почва прякото предаване на най-великото (негативно или положително) историческо събитие на което е ставал свидетел човешкият род, след идването на Господ Бог сина Исус Христос като човек.
пп: времето е Женевско. Което ще рече 9:30 (сутринта) наше време.
пп2: предаването ще е пряко в специалният сайт за събитието: http://lhc-first-beam.web.cern.ch/lh...m/Welcome.html
там вижте в дясно на сайта
надявам се да не е с ограничени акаунти, но не се притеснявайте, ако е с ограничени акаунти, на които и канал да пуснете на всички ще се предава - Канал 1, БТВ, Нова, СНН, ББС, ЕвроНюз (задължително само това ще дават до сблъсъка (ако стигнем до него де )
Току що пристигна информация, че сблъсъка ще е след 39 дни (09/10/08 (пак игричка с цифрите)) считано от днес, но историческо събитие ще е и самото активиране на 10/09/08, както и всеки един ден до настъпването на сблъсъка.
Вижте вярно това според мен е голяма грешка и ако зависи от мен не бих допуснал да направят експеримент с глобална дори вселенска опасност пък било то и 2%, въпреки, че излиза, че опасността е над 60% в статистики на учени. Но аз се надявам, че каквото и да стане ще е за добро. Ако се затрием като вид....ми то се очакваше рано или късно, от другата страна на залога е ЕС да смачка Русия като създаде неизчерпаема лесно добиваща се енергия! Енергиината независимост на ЕС ще даде огромен тласък и ще превърне съюза в реално супер сила, която никога вече няма да се съобразява с Русия. Ако не трябва да гледам толкова политически на казуса. Все пак ще се открие нещо, дали ще е собственото ни самоунищожение, дали ще е Божественият замисъл, дали ще е просто поредното парченце от пъзела. Ще разберем скоро.
Не съм го писал аз,не вярвам мн тва да стане,струва ми се интересно и за това пускам темата..
Ето и още малко по темата :
ще засилят частици в противоположни посоки със скорост 99,999991% от скоростта на Светлината. Вече застудиха магнитите по които ще пуснат частиците до абсолютната нула и ще поддържат темперетурата, като всичко се прави в пълна изолация и в специален вакум. След това ще сблъскът частиците което ще отдели 1000 милиона милиарда градуса топлина и ще пресъздаде средата 3 секунди след Големият взрив. Като ще се отделят частици и енергия непознати за нас.
Този профил не се използва!
ахъ..Първоначално написано от Christ
Никой днес не е невинен
избрахме бъдеще сами
това, което ни очаква
мъчително-жестоки дни
Честно ли?Първоначално написано от Mmmm_SlaDKotO_An4e
![]()
If for honesty you want apologies
-I dont sympathize
If for kindness you substitute blindness...
Please open your eyes!
То и аз не разбрахПървоначално написано от Mmmm_SlaDKotO_An4e
![]()
Ай някой да ми обясни, че да разбера![]()
Абе става въпрос за ядрен ускорител който руснаците от ЦЕРН ще пуснат на 10 септември в 9:30 сутринта наше време и този ускорител застрашавал планетата...
ПП-не казвам че е истина ..
Е за какво ще го пускат тоя ядрен ускорител не разбрах???![]()
![]()
...
Вие въобще на какво сте или да? Хероин или нещо друго. За кой път вече ще пуснете тази тъпа тема? Няма да умреме, успокойте се. Това си е чиста игра на числа, 10.септември, после 09.октомври , после коя дата и месец следва. Ясно ще мреме всеки месец, егати и безсмъртните сме. А пък аз съм егати мазохистката, бях казала, че такива теми повече няма да чета и да пиша по тях, ще ги подминавам.![]()
Тц,ако си мислиш че вярвам,просто съм пуснал темата шото е интересна...