.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Специфична неприятна миризма

    Abe....ne6to mi e kofti da pitam,ama nqma na4in-imam intimni gelove-kypq se seki den .... sqka ve4er....no imam edna lo6a specifi4na mirizma otdolu....whyyy ??????? gybi4ki li sa,kakvo moje da e ?????



    Нарушена т.1 и т.7
    moderated by oth_fenka

  2. #2
    Лошата миризма е признак че нещо не е наред там.Посети гинеколог най-добре
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    иИ аСс ниИнаАамМм
    Мнения
    249
    Не мисля, че са гъбички.. Възможно е, миризмата да е от храната. Зависи какво си яла. Пък и не мирише на ягоди..

    П.П. Мисля, че темата не е за тук, а за "Здравни проблеми и болести", освен ако този ти "проблем" не е в следствие от секс..

    Ако толкова си притеснена, консултирай се с гинеколог.


    ВсИчКо ХуБаВо На ТоЗи СвЯт СвЪрШи За МеН. За ТоВа Ти КаЗвАм "Да Го ДуХаШ" и "ПрИяТеН дЕн"!!!

    Момиченцее съмм..

  4. #4
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Еми може да е от летните жеги...
    За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Еми може да е от летните жеги...
    За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти?
    ne we,ot aptekata sa si - hubavi sa... ne sa nekoi za 4-5lv .... ama te ...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ruSo
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Еми може да е от летните жеги...
    За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти?
    ne we,ot aptekata sa si - hubavi sa... ne sa nekoi za 4-5lv .... ama te ...

    За тези места, най-подходящо е да се мият само с топла вода, без никакви сапуни.. пробвай по-често да се миеш само със вода.. може геловете да не ти влиаят добре, пък дори и за 100 лева да са..

  7. #7
    Айде при чичо доктор
    Every man dies
    But not every really lives

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    в най-добрия случай са гъбички. имам ги много преди да почна да правя секс. ако още от дете като мен са те тъпкали с антибиотици, няма да е чудно дори от това да е.

    когато се провежда правилното лечение и въпреки това не се махат, тогава става въпрос за хронични гъбички. причината е слабата имунна система.

    неприятната миризма и особено течението обаче може да са симптом на сериозни болести предавани по полов път. посещението и изследването при добър гинеколог са задължителни.

    иначе - използвай само гелове за интимна хигиена и по възможност и кърпички. те поддържат нормалната киселинност на влагалището, без да изсушават.

    успех!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Giva
    Лошата миризма е признак че нещо не е наред там.Посети гинеколог най-добре
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си