.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 96
  1. #1

    Защо всички сте толкова предубедени?

    Имам един въпрос към 99.9 процента от форума. Защо всички вие, сте така предубедени към непознати хора? Мълчите си, траете си, ама по някое време като се обади някой и всички тръгвате да се съгласяте с него. Ще дам за пример отх_фенка вчера. Амонякът и направи забележка, че снимките и са еднотипни и абсолютно всички корави ладове се изредиха да се съгласяват с него, а преди това не си бяха и гъкнали. Ще дам пример и с МЕН. Почна се като един човек се изказа негативно относно мен в някаква си тема. И естествено, щом някой мисли така, естествено, че е прав, аджеба, нали така?? Хора, които дори преди не са ме засичали, като видят негативно мнение срещу мен, естествено, че и те се присъединяват.
    Същото стана и с Викито. Колко много мъже и се кланяхте в началото, колко красива била, а един се изказа по така /Вили мисля, че беше/ и всимки се обърнахте срещу нея! Грозна била, тъпа, пък с претенции..
    Яяя, на баба ви шурката..
    Използвах доста имена и бях точна, но нямаше как просто.

  2. #2
    Аз лично нямам предубеждение, нито съм те мислила, нито съм те следяла по форума какво си писала, до скоро не знаех и че преди си писала тука, просто не мисля, че съм длъжна да ти цепя басмата.
    Ти самата се разхождаш из форума и се правиш на мн важна, заяждаш се за щяло и нещяло, пускаш теми да си дръпнеш ли намсикойсифилм и после пишеш на другите, че пускат безмислени теми и т.н. и не знам какво очакваш?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  3. #3
    Е,това не означава,че не го мислят.

  4. #4
    тъпа тема

  5. #5
    Смислена тема, ама виж ся...

    Ти си го заслужи, и го знаеш. Аз и преди ти бях казал, че след онея простотии, teh redemption ще е доста труден процес. Хората много обичат да са предубедени (още повече обичат обаче да казват, че хич не са). И се сещаш, че и да си скъсаш гъза от свестно писане и умуване сега, 60 % ще продължат да са предубедени и да си гледат предишното ти държание.

    Това със започването и аз преди го бях отбелязал. Ама мисля, че и много простичко може да си го обясним - има хора, които са по-свити, по-нерешителни. Мислят си нещо, но не го казват. Като дойде един по-лидерски настроен тип, който започне цялата работа, те си идват и също си изказват мнението, намерили своя катализатор в ситуацията.

    ен дет'с дет.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  6. #6
    liderski nastroen tip ?
    po skoro se 4udqt kvo da pravqt

  7. #7
    ATAKABG,не се занимавай,не си заслужава да изядеш бан-а заради нея,

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Аз пък си мисля, че трябва да спреш да пишеш известно време във форума. Прекалено много си се филмирала. Само форум е, а хората са напълно непознати. За къв кур ти дреме? ;p
    Какво да сме предубедени към теб? То и нов потребител, като ти прочете едно мнение, ще е отрицателно настроен към теб, при положение, че 99,9% от мненията ти са глупости и заяждания.
    Стягай се вече.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
    PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  10. #10
    аз лично не съм предубедена и никога не съм била, независимо от темата и всички които са отговорили, не си променям мнението за човек само от нечие негативно изказване... пф тва е мн тъпо даже... Hit 2 Fit. темата е доста добра и наистина засяга голям проблем на форума

  11. #11
    Никакъв проблем на форума не е, лично нейн проблем е. Никой не предубеден, а тя си търси белята и се прави на много важна и интересна и се чуди после защо й се дразнят. Самата тя се заяжда и т.н. и после "защо ме заяждате" и бла бла бла.
    Като се държи човек тъпо получава същото в отговор, сега не го осъзнава, защото принципно не е тъпо момиче, от което самочувствието й се е напомпало, затова казват, че като порасте ще види, след някоя друга година ще я отъпче живота и ако въобще влиза още по форуми ще се осъзнае.
    Това не означава, че някой е длъжен да й се кланя сега, защото е малка и т.н.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
    PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu
    Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

    Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.

  13. #13
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    абе мърло,1000 пъти ти се обясни,че НЕ СИ ИНТЕРЕСНА и ЧЕ НЕ ИСКАМЕ ДА НИ ЗАНИМАВАШ С ОСОБАТА СИ.

    мачока ме помоли да не се занимавам с теб и нямам никакво желание да го правя,но докога ще продължаваш да тровиш с присъствието си,с темите и постовете си целия форум?! и докога мод. екипа ще те търпи???

    не ми е ясно просто???


    дразниш съвсем умишлено,ГЛУПАВА си и си МАЛКА НА ГОДИНИ,а си със самочувствие на Айнщайн,без НИКАКВА БАЗА,БЕЗ НИКАКВО ПОКРИТИЕ.

    нормално е да те нападат всички... ще те нападат и още как!

    .....
    Това е първия и последен топик, който ще напиша и ще е свързан с
    Биянка. Атака, аре млъкни, ти пък мен много ме дразниш, всеки път като видя твое мнение ми се драйфа. Но трябва да отблежим факта, че не те преследвам из целия форум, за да ти натяквам за колко слабоумен те смятам, нали така? Игнорирам те, просто защото не си заслужаваш, но ми писна да виждам навсякъде теми и постове за гореспоменатата девойка, често изписани от твоята светла личност. Прави се на велик колкото пожелаеш, но потъпквайки нечие самочувствие, само още по- жалък изглеждаш. Теб те дразни тя, мен ме дразниш ти и т.н.....веригата е безкрайна, обаче тва е форум и трябва да се съобразяваме малко...
    По темата- аз не те бях забелязвала до момента, в който всички почнаха да ти се нахвърлят, до сега не съм те нападала май, можеш да си правиш изводите.

    Give me your best shot motherfucker!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема.
    Протестирам!
    Точно в тази, айде да не

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  15. #15
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    mnogo na seriozno vzimate toq forum skupiii suforumci

    kvoo se vpe4atlqvatee, ostavetee horicata da si jiveqt
    tova be6e ot men
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  16. #16
    аз бях дискриминиран от администрацията

    отивам да рева у ъгло, хъхъ.

    та...що вместо последния омг емо дол баш топик не спретнем някакви дискусия защо НАИСТИНА хората са предубедени спрямо безброй неща?

    Или ме е плеснало нещо в лицето и съм неадекватен, че искам множко?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
    PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu
    Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

    Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.
    E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  18. #18
    Аз мисля, че отношението на мачока беше пример за предубеденост. Прочел негативно и неграмотно мнение и оттам следва, че всички негативни мнения по темата са неграмотни.
    Гей организация?!

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  19. #19
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    iliana_svoge - що се извиняваш? Не искаш ли БАНан? Като гледам... явно обичаш.


    Иначе.... самата тема е доказателство колко големи предразсъдъци имаме. Ако я беше написал друго реакцията щеше да е малко по-различна.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
    PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu
    Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

    Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.
    E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.
    ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6
    aide liji guza na machoka 6toto e moderator

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.
    И какво наведе глава като ти се скара някой по-висок в йерархията?

    ахахахахахахаха

    ne be prosto ot posta na machoka razbrah kvo ima vpredvid i se spiram
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  22. #22
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от Mbp3eJlaH
    ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6
    aide liji guza na machoka 6toto e moderator
    Еми да, ма ти не си. И на теб никой няма ти лиже нищо... нито отпред, нито отзад.

  23. #23
    заеби темата, спам на макс, юрош у нощтооо

    бля.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Цитирай Първоначално написано от Mbp3eJlaH
    ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6
    aide liji guza na machoka 6toto e moderator
    Еми да, ма ти не си. И на теб никой няма ти лиже нищо... нито отпред, нито отзад.
    emi da golemite fenove kato kajat ne6to nikoi nqma da slu6a
    ama kato zoro se izkaza i vsi4ki se izvinqvat
    guzolizci

  25. #25
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Mbp3eJlaH-е, нещо се набиваш в очите на колегията, което не говори добре за теб. Всеки твой пост е свързан с лизане на нечий задник - айде стига толкова, че съвсем се овлажних.

    Както казах на АтакаБГ - ако даден потребител спазва правилата на форума, ако ще да дразни и съседната държава - може да си говори каквото си иска, и това че някой-някъде се дразни на някого си е лично негов проблем и НЕ бива да става достояние на ЦЕЛИЯ форум, във ВСЯКА тема.

    Абе с една дума прочетете пак какво ви каза fire_of_satan, тя поне е човек под чиито думи винаги съм се подписвал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си