
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Нуждая се от помощ..не знам каква прическа да си направя..
Az s1m zZa Taazi ...p1k ti si pe6ava6...
http://www.lifeandtrend.com/beauty/h...-hairstyle.jpg
Щурей на воля - сега те има [!]...Направи всиЧко онова,което някога ти е минавало преЗ главата--сега те Има!Води се от Чувствата и емоциите,не се подвеждай от разУма.НАслади се на Всяка капЧица живоТ!
S.O.S please, someone help me... (music)
на първата снимка която ***Pinki*** пусна на Дъф е излязла като дърт травестит
![]()
![]()
иначе не се притеснявай и да си вдигнеш етажите малко по нагоре няма да има проблем да си слагаш и шноли за танците![]()
бяло-руси кичури ... косата на етажи,бритона или прав или на една страна...![]()
нямаше нужда да правиш тема,можеше да отидеш на фризиор направо .. и той да прецени кое ще ти е най-добре.. казах си мнението,дано е помогнало![]()
Само недей да си режеш прекалено много косата.Изведнъж ако го направиш може и да не се възприемеш и дори да е хубаво пак няма да ти хареса.Недей да я режеш изведнъж..99% ще съжаляваш.
Не си до мен да видиш плача ли, целувките за други харча ли.Няма начин да знаеш, че сърцето ми цялото е пълно с теб.
И вечер спя до телефона си, но лъжа пак с колко лягам си.Не, не искам да знаеш, че в леглото ми само тишината лежи...
AnIcHkAtA е права не я режи .. поне не много,запази дължинатааз бях с коса почти до кръста и много я изгорих..наложи се да я скъся повечко и сега е малко под раменете
на мен ми хрумна същата идея...бритон настрани и на стъпала... ама тя моята като се начупи една.... още в салона се стресирах.. като се прибрах обаче изправих я и ефекта беше супер... стъпалата отгоре я правят по-лека и и придават обем, а като слиза налу става ефектно и можеш да комбинираш различни прически когато е на на етажи (може да и завиваш краищата навън или навътре, да защипеш отзад дългата част и да пуснеш по-късо отпред.. става нещо такова: http://thetrendsetter.files.wordpres...7/rihanna1.jpg (с правата коса) поне при мен се получи а и леко рошене след къпане и тя сама си знае мястото
ако имаш интерес пиши ми лично и ще ти пратя снимки да видиш как бях и при мен какво се получи
успехчета
![]()
![]()
![]()
И добрите си отиват, и добрите се забравят,
и добрите свършват долу и във времето остават.
затова е без значение дали ще съм с добрите,
затова не ме ебе как ще си живея дните.