.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067

    Проблем със ставането сутрин

    Хора това е ужасно...събуждам се сутрин, но не мога да стана.Едвам отивам до банята да се измия и разсъня, имам чувството че ако остана в леглото цял живот мога да спя непрекъснато....кажете какво да правя а не пия кафе....вредно е

  2. #2
    Аватара на SirMihou
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Larnaca
    Мнения
    34
    хах , и аз иам такъв проблем но не толкова сериозен ... като стана и съм супер одпуснат ....... буквално вървя и спя но мисля че е въпрос на тренинг ако си свикнал да спиш по много може да е така ....
    лягай си по рано и мисля че ще си по добре
    -=To Live Is To Die =-

  3. #3
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от SirMihou
    хах , и аз иам такъв проблем но не толкова сериозен ... като стана и съм супер одпуснат ....... буквално вървя и спя но мисля че е въпрос на тренинг ако си свикнал да спиш по много може да е така ....
    лягай си по рано и мисля че ще си по добре
    хах ми за мен спането си е чисто губене на време

  4. #4
    аз съм същата... вървя и спя и немога да се събудя... ох, мн е гадно ама досега не съм намерила "лекарство"

  5. #5
    Лягай по-рано и прави гимнастика всяка сутрин.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  6. #6
    Аз сутрин незнайно защо все се събуждам легнала по корем и имам чувството, че самолет е минал през мен. Нямам сили дори очите си да отворя
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  7. #7
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    Аз сутрин незнайно защо все се събуждам легнала по корем и имам чувството, че самолет е минал през мен. Нямам сили дори очите си да отворя
    същата работа и при мен

  8. #8
    Никой не може да става сутрин...но аз като изпия едно кафе и съм добре започни и ти да пиеш аз още не съм умряла а пия по 3-4 на ден :P

  9. #9
    Аватара на SirMihou
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Larnaca
    Мнения
    34
    Цитирай Първоначално написано от SEXI-FF
    Никой не може да става сутрин...но аз като изпия едно кафе и съм добре започни и ти да пиеш аз още не съм умряла а пия по 3-4 на ден :P
    То от кафе не се Умира ама ... е много вредно за нервите на някои хора не им влияе но на повечето им влияе но и кафето е решение ..... едно пакетче 3в1 може да свърши работа и мисля че беше с по ниско съдържание на кафе
    -=To Live Is To Die =-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си