.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    :S кофти проблем

    имам от няколко години мн мн мн кофти проблем... не мога да заспивам вечер, даже да си легна в 8 часа стоя будна поне до към 1-2 и ужасно мн ми се спи сутрин... разхождам се с ОГРОМНИ сенки под очите, които тайно от наще се опитвам да замажа с коректор не мога да си представя какво ше стане като почна даскало [ ще съм първа смяна ] и просто... мн се измъчвам... Моля ви, можете ли да ми кажете нещо от което да ми се приспива [без лекарства] за да мога поне да ставам сутрин преди 12? мерси на всички

  2. #2
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Е ти кво очакваш,като цяло лято висиш на компа?
    И подобен ужааасен проблем имат много хора,само че не се въртят в леглото,а работят.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  3. #3
    на 14 съм и пробвах на мн места, не ме взеха никъде освен това проблема ми е поне от 2 години, а тогава компа не беше в стаята ми

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    има некаф 'трик' ..допираш си палеца и показалеца на лявата ръка и така седиш и заспиваш...кога съм пробвала става
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    физическа работа/дълго вървене цял ден без значение колко си уморена...от 9 до 7 примерно правиш някви неща нон стоп..ще се скапеш и веднага като видиш легло ще искаш само да спиш 2-3-5 дена така и ще почнеш да си лягаш рано и да заспиваш
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от s3xy...
    на 14 съм и пробвах на мн места, не ме взеха никъде освен това проблема ми е поне от 2 години, а тогава компа не беше в стаята ми
    Чакай бе,аз не те обвинявам,че не работиш
    И пак не разбрах,защо криеш от вашите?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от s3xy...
    на 14 съм и пробвах на мн места, не ме взеха никъде освен това проблема ми е поне от 2 години, а тогава компа не беше в стаята ми
    Чакай бе,аз не те обвинявам,че не работиш
    И пак не разбрах,защо криеш от вашите?
    защото мислят че зависи от мен, а аз наистина мн се опитвам да заспивам по-рано, просто не става никога

  8. #8
    пий чай... има разни успокояващи за сън, попитай в аптеката

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от tinky_winky
    пий чай... има разни успокояващи за сън, попитай в аптеката
    мерси :]

  10. #10
    Подкрепям alice sw + мляко и/или книга.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  11. #11
    секс му е майката

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от pavle-
    секс му е майката
    na 14?!

  13. #13
    Брой овце.
    Ама аз сериозно. Помага.
    Почваш да си въобразяваш, че една след друга, овчиците прескачат някаква оградя и ги броиш. действа.
    Стигала съм до 5000..

  14. #14
    Мега фен Аватара на LordOfLight
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    In The Brave New World
    Мнения
    3 113
    Цитирай Първоначално написано от Hit 2 fit.
    Брой овце.
    Ама аз сериозно. Помага.
    Почваш да си въобразяваш, че една след друга, овчиците прескачат някаква оградя и ги броиш. действа.
    Стигала съм до 5000..
    Тва ми напомни за анимационните филмчета...
    ...don't care what I've become but fear what I am becoming...

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Това с овцете е тъпо. Аз, ядосана, че за поредна нощ не мога да спя, забравям до къде съм стигнала, и започвам отново да ги броя, и така доста дълго време, докато осъзная, че няма да спя.
    Та... да, имах подобен проблем. И чайчета даже не ми помагаха. Просто гледай да се натоварваш повече, да почувстваш... че си изморена... и да ти се доспи.

  16. #16
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    спри да мислиш хахаха аз като си мисля "я да видими кога ше заспя сега' и не заспивам цели часове обръщам се по корем и спирам сяква мисловна дейност заспал съм до 2 минути

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    спри да мислиш хахаха аз като си мисля "я да видими кога ше заспя сега' и не заспивам цели часове обръщам се по корем и спирам сяква мисловна дейност заспал съм до 2 минути
    ее и това го пробвах, спрях сичко освен да дишам, ама... тц
    от утре на фитнес по цял ден

  18. #18
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    И аз имам същия проблем, не мога да си легна по-рано от 4 часа. Пих мляко, чай, четох книга, гледах ужасно малоумни филми, броях крави, овце, коли, ама пак нищо не става. А т'ва е и когато съм изморена даже. Голям кеф ще падне ся с тая първа смяна. (:

  19. #19
    Ами аз лично бих те посъветвала да четеш книга понеже аз като почна и на втората третата страница и заспивам като пън така че мисля че и на теб ще ти действа така Успех

  20. #20
    Недей да спиш цяла нощ и ще видиш как на следващия ден към 9-10 вечерта (ако издържиш) ще си заспиш без проблем.

  21. #21
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    олее овце съм брояла до 5000-6000 ама няма сън братче

    а за чайовете...баба ми пиеше някви...отиваш в аптеката и питаш
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  22. #22
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    и аз тъй бях по-рано ама .... пий една 4аша вода/мляко преди да си легнеш и ще стане при мен проработи :P
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  23. #23
    и аз имах подобен проблем, опитах с четене на книги, но прочетох една книга от 200 и няколко страници и пак не можах да заспя Мен ми помогна това, че лягам на една страна, гася всичко около мен и пускам mp4-ката и почвам да мисля за нещо. Даже понякога се случва да си сънувам мислите
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  24. #24
    мерси на всички :] дано стане, ше пробвам книги, музика, чай, мляко... всичко още веднъж 10x

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Това с овцете е тъпо. Аз, ядосана, че за поредна нощ не мога да спя, забравям до къде съм стигнала, и започвам отново да ги броя, и така доста дълго време, докато осъзная, че няма да спя.
    Та... да, имах подобен проблем. И чайчета даже не ми помагаха. Просто гледай да се натоварваш повече, да почувстваш... че си изморена... и да ти се доспи.

    Дам,гледай да правиш нещо постоянно,да натоварваш ума и тялото, така че да почувстваш умора и няма как да не заспиш.Спортувай,чети повече,излизай ,ходи на дискотека, изразходвай енергия,абе натоварвай се повече!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си