.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Hybrid View

  1. #1
    Аватара на General
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Берлин
    Мнения
    10

    Честито Съединение !

    Честито Съединение българи !
    GOTT MIT UNS

  2. #2
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    монке .. ти си тука ...
    помня те още от едно време

    Иии мерси айде 4естито и на др-те
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  3. #3
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Да ни е честито (аз и в една друга темичка пак честитих )

  4. #4
    Честито.

  5. #5
    Честито!

    България пак може да им го на*ука на всичките, ако реши!
    България на три морета!
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  6. #6
    Аватара на General
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Берлин
    Мнения
    10
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    монке .. ти си тука ...
    помня те още от едно време

    Иии мерси айде 4естито и на др-те
    е радвам се че ме помниш
    GOTT MIT UNS

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Честито. Със закъснение ):

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от BulgariaZaBulgarite
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Честито. Със закъснение ):
    И от мен...

  9. #9
    Честито. Със закъснение.

  10. #10
    Честито Съединение на всички Българи и от мен! Съжалявам за закъснението. И дано не ни е последното Съединение, а дано последват един ден Съединение и с останалите територии на България, останали извън пределите на нашата Родина- за Македония и Западните покрайнини говоря най-вече .

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Честито Съединение на всички Българи и от мен! Съжалявам за закъснението. И дано не ни е последното Съединение, а дано последват един ден Съединение и с останалите територии на България, останали извън пределите на нашата Родина- за Македония и Западните покрайнини говоря най-вече .
    Една идея не може да бъде унищожена!

  12. #12
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    без македония кристо ! 1во там има много малко българи /осъзнати/ 2ро има много албанци 3то цялата територия е планинска и освен за отглеждане на тютюн май не става за друго ... не ни тряя да си идват тук българите от там и да си живеят другите както намерят за добре

  13. #13
    Диамонд, не мога да се съглася за Македония определено, понеже тя винаги по някакъв начин, колкото и изтъркано да звучи, но си е вярно е била част от България и е такава и все още. А и когато в тази държава се проведе един референдум, ама без натиск, полицейски терор и фалшификации затова кой какъв се чувства по националност, тогава евентуално мога да се съглася с твоето мнеие, че македонските българи в мнозинството си се отричат от истинската си националност. Но аз лично се съмнявам, че при едно нормално и наистина демократично правителство в Македония нейните граждани в мнозинството си биха се отрекли от българската си национална принадлежност.

  14. #14
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    дядо ми си ходи миналата година по родното си място което е в Македония и каза че толкова са манипулирани ,че вече една голяма част наистина си вярва ,че македония е в основата на вискчо и е над всичко ... и няма нищо общо с България ... а бе нека си седят там била е част от България да ... то и полша е била част от Германия ма германците не се натискат да си я върнат /малко простотиика / но сериозно нямаме нужда от тях ,а те от нас и затова напоследък много обичат България и си вадят българско гражданство ... трябва им за ЕС ...

  15. #15
    Лъжите на сърбо-комунистите в Македония няма да продължат вечно. В Македония има хора които пазят българското си самосъзнание ощи ,а другите някой ден ще се опомнят Македония е част от България .Нашите деди не са си дали живота на вятъра нали? От нас зависи!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си