.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673

    Променихте ли се?

    Искам да попитам, тези които живеят в чужбина дали са си променили характера, начина на мислене и т.н. По принцип съм чувала, че хората много се променят като заминат, а на мен приятелките ми от БГ ми казват, че съм си същата ... И си е вярно. Надявам се и да остане така. При вас как е?

    П.П. Извинявам се ако има друга такава тема. Ако има, заключете тази ..

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Аз не мисля че съм се променил...
    Raise your fist!

  3. #3
    И на мен ми казаха че не съм се променила, а и аз така мисля
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  4. #4
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ест че съм се променила но не мисля че това се дължи на факта че съм отишла в чужбина.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    човек когато е в чужбина вижда много нови неща и от там променя много бързо и възгледите си за много неща в бг, освен това лесно се свиква с новите неща които се превръщат като навик. Смятам ,че всеки който твърди ,че поне малко не се е променил или е живял не пове4е от 1 месец в чужбина или самозаблужава себе си. На мен примерно ми е малко неприятно в бг като непознати хора ми говорят на “ти“ само защто съм по- малка, или някой като си изхвърля боклука както си ходи по улицата докато преди това не ми е правило впечатлени...освен това дори в бг съм готова да търся правата си когато знам, че съм в правото си, а преди бях на мотото „нека влачи“.... да не говорим ,че като се прибера все давам зор на майка ми да напазаруваме в събота, че в неделя „нали не работят магазините..." , деля си и боклука в бг.... всеки се променя рано или късно просто не иска да си го признае
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  6. #6
    аз се промених ... незнам дали е за добро или не,но относно някой работи вече мисля по друг начин... според мен всеки се променя малко или много

    Just laying on the beach and having fun...

  7. #7
    В интерес на истината да промених се...Не знам дали се дължи само на това,че не съм в България или че точно преди да я напусна бях предадена от най-близките ми хора,но си промених възгледите спрямо хората...
    A qui

  8. #8
    определено съм се променила.. някак нз но за първи път се чувствам че живея... доидох тук дефакто с 1 чанта багаж и 0 познати... маика ми няма стабилна работа и ... тези неща някак няма как да не ти променят характера... и мисля че точно това ме прави по силна.. преди бях точно някаква "глезла" ...

  9. #9
    определено да излезеш ли извън България много неща ти стават ясни... не познавам човек в чужбина, на който му е било супер лесно да свикне след като е заминал .. носталгията си я има, и то яко отношенията навън не са такива, каквито са в България; приятелствата са далеч по-фалшиви отколкото можеш да си представиш; начина на живот като цяло е съвсем друг ...
    обикновено на различните хора им се отразява по различен начин - едни стават по-силни, други омекват но, като цяло да те изкарат от родна България на такава възраст е нещо много кофти .. тези, които все още сте там, знайте, че сте на добро място, въпреки всичките проблеми и неволи в България
    поздрави от америка
    Да живее България!

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Yff i az mnogo se nadqvam da si ostana sushtata ili pone ako she se promenqm da e minimalno ama.. :S to ne zavisi ot men az imam dosta poznati tuka i sichki sa razlichni.. osobeno v Canada ako hodqt nqma kak da ne ti se promie mozaka..to samo kat se ogledash nqkade i moje da vidish 100 znamena da se veqt okolo tebe i nasqkade se Canada Canada...daje uchenicite (kato men) kato otidesh na uchilishte ne znam dali vuv vsichki uchilishta no vseki boji den predi da pochnat chasovete bie zvaneca i pochva himna da sviri (O,Canada) ujasss smqtaite cqqqqla godina ti vsqka sutrin da slushash himna..am ne znam dali horata koito se promenqt se promenqt po losh nachin ama se pak si e rpomqna..ne che ne sum otvorena kum novi idei ama..iskam da si zapazq nqkoi neshta koito useshtam che leka poleka kato sum tuk zapochvam da gubq

  11. #11
    И аз се промених коренно.
    Италия и любовта ми към една жена ме промениха!

  12. #12
    Аз също се промених дори и за кратко време. РАзбира се че в чужбина е друго хората живота...Промата при мен беше в това че тук в България ме беше грижа за мн работи ядосвах се прекралено бързо, просот хората тук ти дават негативно настроение и аз специално се чувствах озлобена но след заминаването си станах по непукиста не ме интересуваше нито за другите нито за мене си исках само да ми е весело да се забавлявам и да ми е добре. Сякаш никой др не беше част о живота ми. РАзбира се всеки когато излезе извън пределитена държавата си се чувства по различен начин особено и при завръщането си ... не не .. всичко си е различно вианги има промяна дори и да не се забелязва от другите ....

  13. #13
    na men sa6to mi kazaha dale 4e hich ne sam se promenila tova koeto kazvat nqkoi hora ne trqbva hich da te interesuva badi sigurna samo v tova koeto chuvstvash ti i vqrvai na tvoite preitelii te nqma da te predadat

  14. #14
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Чувам отзиви от хора в БГ, че съм се променила страшно физически...пораснала съм хехе. А иначе не мисля да съм се променила в друга насока. Аз си подържам контакти с Българи тук, движа в Българска среда и не мисля, че така лесно бих се променила.
    ♥ ♥ ♥

  15. #15
    Промених се...и то положително.В България бях озлобена и както някой беше казал по-горе,ядосвах се адски бързо и то за най-малките глупости.Като дойдох тука видях че на хорaта не им пука и се отпуснах.Имам само 1 приятелка българка всички други са от най-различни националности и испанци естествено.Може да не се движа в българска среда,но не мисля че това е причината за промяната.Продължавам да поддържам контакт с приятелите cи от България....така разбрах кои са ми приятели и кои не И ставаш по-силен.

  16. #16
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ест че съм се променила но не мисля че това се дължи на факта че съм отишла в чужбина.
    Съгласна съм с теб.Аз просто порастнах

  17. #17
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Промених се, мисля че е за добро.Тук в България някак си не може човек да изпита истинско щастие, истинска наслада от живота.В чужбина отначало всичко изглежда супер различно и голямо, понякога е трудно, но после се свиква.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    Цитирай Първоначално написано от baby_bitch
    Промених се, мисля че е за добро.Тук в България някак си не може човек да изпита истинско щастие, истинска наслада от живота.В чужбина отначало всичко изглежда супер различно и голямо, понякога е трудно, но после се свиква.
    Нищо лично, поздравявам те за промяната, но определено има още да растеш.
    Don't worry, be happy!

  19. #19
    Ми казват ми че не съм .. ама аз самата виждам промяна относно някои неща .. ама промяната ми харесва
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които не я харесват сложи това в подписа си.СаМо LP

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    madrid
    Мнения
    50
    emi nz az izrasnah tuk kaji re4i,no mislq 4e 4ovek se promenq razbira i vijda ne6tat po dug na4in opoznava pove4e nacionalnosti kulturi...no haraktera dali tuk ili tam si ostava edin i sa6t

  21. #21
    Ммм..осъзнаваш много работи.Лично аз не мисля,че съм се променил,но все пак осъзнах много неща,за които преди това не се бях замислял и за които може би нямаше да се замисля,ако не бях заминал.

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    Като дойдох тука осъзнах колко прости същества има на тоя свят...

  23. #23
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Да,но не съм променила отношението си към хората,а просто станах по-отговорна.

  24. #24
    Ами аз съм тук от скоро ии още няма никаква промяна освен носталгията...Радвам се,че поне не съм самичка,а още трима са с мен и взаимнои се подкрепяме.Иначе след време ще пиша дали нещо се е променило в мен...

  25. #25

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от TheBlackRose
    Ами аз съм тук от скоро ии още няма никаква промяна освен носталгията...Радвам се,че поне не съм самичка,а още трима са с мен и взаимнои се подкрепяме.Иначе след време ще пиша дали нещо се е променило в мен...
    Къде си имам предвид много далеч от България ли или някаде из Европа ? (началото е най-най-трудно и скучно)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си