.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Nokia 5310 (колонки)

    здравейте сладурковци...искам да си купя колонки за Nokia 5310 ето и снимка http://www.mobilestopic.com/images/m...essmusic-5.jpg .. и гледам в гоогъл но нещо не се ориентирам добре от къде мога да си ги купя. Моляви ако сте наясно и знаете от къде да ми дадете информациика или линкче, благодаря ви предварително :P


    Грешен раздел! (от Ruthless)
    Когато мога-помагам, когато искам-успявам, когато докосвам-възпламенявам, когато целувам-сгрявам, когато обичам-наранявам!

  2. #2
    Невярвам да има такива в БГ!Иначе сички щяха да си ги зимат...изглеждат уникално

    Не съм 100% сигурен...но така си мисля

    ПРИСЪЕДИНИ СЕ!!!ВЛЕЗ В ИСТОРИЯТА!!!

  3. #3
    malko me razo4arovahte osobenno kato pro4etoh 4e moje da gi nqma v bg, za6toto adski mnogo iskam da si gi kupq.. ama 6te produlja da gi izdirvam
    Когато мога-помагам, когато искам-успявам, когато докосвам-възпламенявам, когато целувам-сгрявам, когато обичам-наранявам!

  4. #4
    Аз по сергиите по алеата в нашия град гледах колонки за гсм 3.5 мм жак за около 20 лв (сони някакви ма май мейд ин чайна). Иначе има и оригинални за нокия но те са по скъпи (70+лв) Виж в германус или някой магазин за гсми
    Вече се съмва и слънцето изгрява,
    куките пристигат, настава страшна врява.
    Всеки гледа сам да се измъкне,
    купонът ще започне отново щом се мръкне.
    Отново и отново всичко се повтаря,
    със секс и алкохол кръгът ни се затваря!

  5. #5
    аз мисля че ще ги има в бг аз не съм ги търсила нз но мисля че ще ги има но и да ги няма може би правят поръчки ако някой иска . потърси и кажи дали ги има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си