.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем с компютъра!

    Здравейте, имам нужда от помощ когато се опитам да вляза в някоя папка ми се изписва :
    Attention!Some Dangerous viruses detected to your system. Microsoft Windows XP files corrupted. This may lead to the destruction of important files in C:\Windows. Download protection software now!
    Какво да правя? Какви програми да си изтегля ако може ми пратете и линкове. Благодаря предварително!
    [img]http://imagecache2.allposters.com/images/pic/TEL/5939~Basketball-Posters.jpg[img]

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в къщи :D
    Мнения
    159
    по-темата-не разбирам мн от компютри.но може би трябва да си изтеглиш някоя антивирусна ,а ти GRRRRRRRRR си оправи малко правописа

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от does_it_matter
    по-темата-не разбирам мн от компютри.но може би трябва да си изтеглиш някоя антивирусна ,а ти GRRRRRRRRR си оправи малко правописа
    Имам антивирусна - NOD32
    Никой ли няма идея какво да правя?
    [img]http://imagecache2.allposters.com/images/pic/TEL/5939~Basketball-Posters.jpg[img]

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от does_it_matter
    по-темата-не разбирам мн от компютри.но може би трябва да си изтеглиш някоя антивирусна ,а ти GRRRRRRRRR си оправи малко правописа
    Имам антивирусна - NOD32
    Никой ли няма идея какво да правя?
    [img]http://imagecache2.allposters.com/images/pic/TEL/5939~Basketball-Posters.jpg[img]

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    168
    трябва ти друга антивирусна,нод-а е слаба.изтегли си AVG и после я пусни да ти сканира компютъра за да ти намери вируса ,и си го премахваш след това.
    and i m so sick of love songs so tired of tears why cant turn off the radio

  6. #6
    Аватара на ChevyShark
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    In a bad ass Chevy
    Мнения
    787
    Фащаш една отвертка и отваряш компютъра.След това вадиш много брутално нещото на което пише AMD или Intel (цялото - представлява едно подобно на кубче с вентилатор отгоре) след като го озвадиш го хвърляш...така ще се оправи
    Got my foot pinned to the floor,
    you can feel the engine roar!
    Got thunder in my hands,
    I'm metal thrashing mad!

  7. #7
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Опитай следното:

    1. Изтегли MalwareBytes' Anti-Malware от: http://www.download.bleepingcomputer...mbam-setup.exe
    2. Инсталирайте го.
    3. Кликвате на иконата “Malwarebytes’ Anti-Malware“.Първото и най-важно нещо е да отидете в категорията “Update” и да изберете бутончето “Check For Updates“.
    4. След това се насочете към секцията “Scanner” и изберете опцията “Perform full scan” (особено ако за първи път стартирате приложението.Щраквате на бутончето “Scan“, посочвате кои дялове ма компютъра да бъдат проверени.Можете да маркирате и само дяла на който е инсталирана Операционната Система и натискате “Start Scan“.
    5. След края на проверката ще получите или съобщение, че вредители не са намерени или ще получите възможност да ги маркирате и изтриете.
    6. Най-накрая ще получите лог файл с извършените процедури, моля копирайте го и го поставете в следващия си коментар в тази тема
    От лога ще погледнем дали има нещо по-сериозно, тогава отново ще ти кажа какво да направиш.

    А това с AVG и NOD32 е пълна глупост, AVG е много години назад, за да е по-добра от NOD32.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906

    Re: Проблем с компютъра!

    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Да това ми стана и на мен.
    Ще ти кажа какво направих.
    Имах Nod32 сканирах 2пати обаче не намираше нищо.
    Истеглих си Kaspersky 8 (защото съм на SP1) сканирах и намерих около 40 вируса.. махнах ги и вече си сърфирах из папките като по вода.
    Използваш ли добре настроена, лицензирана, версия 3 на EAV/ESS? Аз съм абсолютно сигурен, че не отговаряш поне на 1 от тези неща, да не говорим за всички. Освен това, трябва да се видят файловете, защото NOD32 За разлика от Kaspersky засича само истинските заплахи, а не абсолютно всичко. Не се тръгва да се убеждава някого с такива вече банални изказвания.

  9. #9

    Re: Проблем с компютъра!

    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Да това ми стана и на мен.
    Ще ти кажа какво направих.
    Имах Nod32 сканирах 2пати обаче не намираше нищо.
    Истеглих си Kaspersky 8 (защото съм на SP1) сканирах и намерих около 40 вируса.. махнах ги и вече си сърфирах из папките като по вода.
    Използваш ли добре настроена, лицензирана, версия 3 на EAV/ESS? Аз съм абсолютно сигурен, че не отговаряш поне на 1 от тези неща, да не говорим за всички. Освен това, трябва да се видят файловете, защото NOD32 За разлика от Kaspersky засича само истинските заплахи, а не абсолютно всичко. Не се тръгва да се убеждава някого с такива вече банални изказвания.
    Не съм променял никоя от настроиките ползвах го така както го бяха качили от eset беше и лецинзиран а за версията незнам дали е 3 или по малка. Относно (EAV/ESS) не знам какво значи. А относно заплахите извиняваи ама да утидеш до C:\WINDOWS\Temp ще трябва да влезиш 3пати в сайт-а на вируса и да отказваш 2 прозореца .
    Използвай Avira AntiVir.

    Предимства:
    1) Има Freeware версия.
    2) Лека е, но досега не е изспускала нито един вирус.
    3) Функционален интерфейс.

    Недостатъци:
    Само един... Понякога ми пречи на тестовете, които правя върху компютъра си (тествам ефекта от различни вируси)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си