.
Отговор в тема
Страница 11 от 14 ПървиПърви ... 7891011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 341
  1. #251
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    аз сам вселенски маг ба баткаа! жито сме хвърляла и на кафе сам гледала, онази вечер си говорих'ме с бог по телефона.

    начи негативнити инергии са като светкавици които се забиват в земята и за'ва трябва да се покатериш на тилифонен стълб и да направиш отгоре пиш, за да са развали уроката

    ей, шшшш! слушаш ли мъ?! атка. шъ мъ слуйшаш чи аз съм много учила, много патила ей!

    тез бъбреци дет ги имам колко месо са изяли не ти е работа, да ни ма ядосаш чи щъ погледна лошо. дърта циганка не търпи подигравки

    сега, след като се изпъшъш щи вържиш един син конец за на магариту левия мъдец и ще го подръпнеш седем пъти на изток - така щи отключиш хокултния потциал на ситуацията.

    после пък хвърляш идно тисте карти вав ваздъха и която карта е най-към стълба ще я изгориш.

    само тогава ще си свободен

    а сега дай пари за един комат че са ми провиснали цицките като на гладна кучка от тези циганета, а не можем да добием млеко от тях. на, гледай, ГЛЕДАЙ бе мохамеданин, виж ма в гърдити на какво мязам!

    ... харесвам ли ти а? аз можи заби да нямам от читирси години ама сам ощи убава ей, аз не само гадаем и летим из окулта, аз и други услуги правим за 7 лева и едно яйце. интирисуваш ли са? клозета е празен, можем там да отидим за 2 минити да ти покажем пyткa...

    ЕЙ КЪДЕ ХУКНА! ДА СА ВРЪЩАШ ЧИ ЩЪ УБИЕМ ЕЙ!
    Ей намелес, били обяснил какво означава тази снимка за по малките и неразбиращи че аз нещо не схващам???

  2. #252
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Fraximus
    Ей намелес, били обяснил какво означава тази снимка за по малките и неразбиращи че аз нещо не схващам???
    Шега с гадателките, нищо сериозно.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #253
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817
    Гледайте 4400 ,все едно гледах сериала пак в тази тема

  4. #254
    Цитирай Първоначално написано от In_And_Out_of_Love
    Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
    Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

    Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
    Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал
    Ако не лъжеш ми кажи моля те
    BEESTTT !!!!!


  5. #255

    По темата


    Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...

  6. #256

    Re: По темата

    Цитирай Първоначално написано от VenkolM
    Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...
    И като излезе от филма какво стана...?
    Или баба ти те събуди да `одите на понос...?
    Im back...

  7. #257
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594

    Re: По темата

    Цитирай Първоначално написано от VenkolM
    Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...
    Сигурно имаш краткотрайна амнезия и сам буташ хартията, но после го забравяш, и си мислиш, че си телекинезер.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  8. #258
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ ти нямаш право да се обаждаш, психо

  9. #259
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^ ти нямаш право да се обаждаш, психо
    Абе където не те сеят, там никнеш.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  10. #260

    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Сандански
    Мнения
    1
    не ме интересуват безмислените ви спорове ,а и това не е чат!!!Колкото до телекинезата пробвах 2 пъти и ништо а се напрягах мъчих и нищо!!! ако може да ме посаветвате как да осетя енергията,защото ми е много трудно някой от вас които владее тази кинеза нека да напише как точно я прави много съм заинтересован!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    breikary

  11. #261
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^ ти нямаш право да се обаждаш, психо
    Каза коня с капаците...

    КЛИПОВЕ ИМА, просто винаги можеш да кажеш, че са FAKE...
    Потърси бе мама му стара, ще намериш десетки.
    Как може да си толкова ограничен аз не мога да разбера!
    Този предполагам също е ползвал Visual Studio, Adobe After Effects и Sony Vegas?
    http://www.youtube.com/watch?v=PknJsT2J9IM

    А сега си представям реакцията ти като видиш клипа и каква чикия ще измислиш за да го обясниш..

  12. #262

  13. #263
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^

    http://www.youtube.com/watch?v=z-0Ej...tailpage#t=90s



    a kadiшонец - да, фейк е, просто не е визуален. погледай малко видеота на хора които правят фокуси и телекинези и после обясняват как ги правят

    http://www.youtube.com/watch?v=Ea4V9ZG78_4

    ето. фокус е. доказателството е пред теб и се дава елегантно, логично и неотречимо обяснение защо всъщност този пич си хаби времето с номерца в ютюб когато може да прави милиарди долари по медиите, да обира нобелови награди като циганин джанки и да е най-големият ужас на всеки физик.

    смешен си като малко дете което вижда евтин факир в детската и после изпъчено обяснява на "големите" колко са тъпи и как то е по-навътре с нещата от тях

    само дето не си хлапе

    жалка история. пън. ей такива като теб са най-голямата причина за наличието на мизантропи.

    колко депресиращо е да ти чета постовете, отивам да се напия с парцуцата на дядо

  14. #264
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    преди време аз също правех подобни номера, но след като разбрах че тези сили са от дявола, спрях, и оттогава съм верен на истинските Бог Отец и Господ Исус Христос - просто не го правете, такива неща са много опасни - именно окултните работи са най-голям грях

  15. #265
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ статичното електричество е от дявола?

    олеле, трябва да си утрепя котката

  16. #266
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^ статичното електричество е от дявола?

    олеле, трябва да си утрепя котката
    имах в предвид окултни дейности, като: трето око, телепатия, телекенеза, левитация, и пр.

    "А змията(т.е. и ето сатана(-та) се роди/дойде от "тъмнината") беше най-хитра от всички полски зверове(т.е. и той беше по-умен/разумен от всички(-те) същества), които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? Жената рече на змията: От плода на градинските дървета можем да ядем; но от плода на дървото, което е всред(т.е. което е отвъд) градината(сиреч, от окултните/езотеричните/йогическите/ведическите знания/науки и способности/дейности), Бог каза: Да не ядете от него, нито да се допрете до него, за да не умрете. А змията рече на жената: Никак няма да умрете; но знае Бог, че в деня, когато ядете от него, ще ви се отворят очите(т.е. окултните/йогическите/трансценденталните умове/възприятия/сетива) и ще бъдете, като Бога, да познавате доброто и злото(т.е. всезнаещи и всемогъщи като Бога). И като видя жената, че дървото беше(т.е. че изглеждаше) добро за храна, и че беше приятно за очите(т.е. за "тъмната" страна на ума), дърво желателно, за да дава знание(или: божествена власт), взе от плода му та яде, даде и на мъжа си да яде с нея, та и той яде. Тогава се отвориха очите(т.е. тогава в тях се появиха окултни(-те)/йогически(-те)/трансцендентални(-те) умове/възприятия/сетива) и на двамата и те познаха, че бяха голи(т.е. и от онзи момент нататък те започнаха да възприемат и третират Божиите Творения като греховни (и по греховен начин) и да ги сквернят, а верческите/духовните неправди да възприемат и третират като безгрешни и святи); и съшиха смокинови листа(т.е. изнамериха множество верчески/духовни измишления, сиреч, лъжепророчества) та си направиха препаски(т.е. и си направиха човешка(неправедна) вяра/духовност/религия)." Битие 3:1-7

  17. #267
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж

  18. #268
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
    да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

    "И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41

  19. #269
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ я кажи къде са тези че ми стана интересно бе брат. и аз искам да пипам на коргито ми пацата от хола - ш'му гръмне мозъка направо

  20. #270
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от npp
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
    да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

    "И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
    К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства.

  21. #271
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от RagioL
    Цитирай Първоначално написано от npp
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
    да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

    "И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
    К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства.
    аз тогава още не бях посетен от истинският Господ Исус Христос, и затова те успяха да ми направят такива магии

  22. #272
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^

    http://www.youtube.com/watch?v=z-0Ej...tailpage#t=90s



    a kadiшонец - да, фейк е, просто не е визуален. погледай малко видеота на хора които правят фокуси и телекинези и после обясняват как ги правят

    http://www.youtube.com/watch?v=Ea4V9ZG78_4

    ето. фокус е. доказателството е пред теб и се дава елегантно, логично и неотречимо обяснение защо всъщност този пич си хаби времето с номерца в ютюб когато може да прави милиарди долари по медиите, да обира нобелови награди като циганин джанки и да е най-големият ужас на всеки физик.

    смешен си като малко дете което вижда евтин факир в детската и после изпъчено обяснява на "големите" колко са тъпи и как то е по-навътре с нещата от тях

    само дето не си хлапе

    жалка история. пън. ей такива като теб са най-голямата причина за наличието на мизантропи.

    колко депресиращо е да ти чета постовете, отивам да се напия с парцуцата на дядо
    Като пишеш с удебелен текст глупостите ти не стават и една идея по-верни! Пън в случая си ти - ти не можеш да видиш по далече от носа си. Толкова ли не можеш да разпознаваш хора? Наистина ли, когато изгледа цялото клипче, което пратих още си мислеше, че е фейк? Нима си виждал фокусник, който да се държи така и да говори такива работи?
    Сигурно не можеш да осъзнаеш с плиткия си и невъзприемащ мозък, че парите не са всичко за всички хора и може би има такива, които не се интересуват толкова много от това да се показват по MTV.
    http://www.youtube.com/watch?v=bafaLT3k5co
    Изгледай този клип. Ще обърна внимание на това, което се казва накрая специално за хората, които не вярват- Когато навлезеш в материала "паранормалното" става нормално, а за тези, които не вярват нека поне разберат, че това не е нещо паранормално, а просто нещо, което не е разбрано.

    Гледай клиповете на този пич:
    http://www.youtube.com/user/darrylsl.../2/P2T6oC-53UQ
    Това пак ли е фокус? Или пък е някакъв тип в бар, който иска да впечатли момичетата?

    КАТО СИ ТОЛКОВА СИГУРЕН, ЧЕ ВСИЧКО Е ИЗМАМА КАЖИ МИ КАК ПРАВИ ТОВА? ПРЕДМЕТА Е ПОД КУПА И ИЗОЛИРАН ОТ ВСЯКАКВИ ТЕЧЕНИЯ

    http://www.youtube.com/user/darrylsl.../6/XKqQ9jyECgg


    Ще си останеш сляп до края на живота си. Не знам обаче дали трябва да будиш съжаление у хората, които разбират, че не можеш да видиш всичко онова, което те виждат!



    Пс. Между другото научи значението на думата мизантроп и я употребявай, когато има смисъл!
    Пс2. Като си на 24 какво правиш в teen форум и защо държиш сметка кой е хлапак и кой не? Не съм единствения в темата, който знае, че това са напълно реални и възможни неща!

  23. #273
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Oлеле, то в даден момент трябва да спреш да спориш с подозително миришещия индивид който ти казва че правителството го контролира с импланти в зъбите му.

    Добре пич, добре. Прав си. Това което показа няма НИКАКЪВ начин да е изфабрикувано и е НЕСЪМНЕНО доказателство за Хари Потър и джедаите и Гандалф и каквото още се сетиш. Пича каквото каза в края определено ме накара да не се смея.

    Спрях да мисля че може да е с форма която да се донагажда или да се мърда заради температурата или просто някой с магнит да въздейства на фолиото под масата.

    Браво.

    Парче фолио върху игла трябва да остане напълно статично и ако мааааааааааааааааалко се върти това е 100% доказателство че Люк Скайкилър е истински.

    МНОГО си специален.

    ПС ако смяташ че не използвам "мизантроп" правилно май ти трябва да прочетеш значението

    ППС брей, аз пък не знаех че съм на 24. май имам за доста рождени дни да пия тая вечер. аре наздраве

    ПППС ХАХАААА!

    30 шибани секунди ми трябваха! Хипотезата ми беше доказана - НАИСТИНА е температурата която е отговорна за това - самата форма на обекта е аеродинамична и теченията я мърдат.

    http://www.youtube.com/watch?v=9BIWhNh5V6Q

    Искаш да ме убедиш? Изрежи кръгче, сложи му точка някъде, ЗАБОДИ го на игла и тогава почвай да въртиш.


    бедното хлапе само се pwnalo


  24. #274
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от npp
    Цитирай Първоначално написано от RagioL
    Цитирай Първоначално написано от npp
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
    да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

    "И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
    К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства.
    аз тогава още не бях посетен от истинският Господ Исус Христос, и затова те успяха да ми направят такива магии
    Мен лично не са ме нападали с магии. Медитирам си от време на време, за сега не съм усетил чуждо фмешателство, ни от страна на бог, ни от страна на сатаната. Чета от време на време някое скверно писание(апокриф) или пък нещо чат пат с окултна тематика , какво друго да иска човек от живота.

  25. #275
    Изглежда не видя последния линк. Пича го прави под купа, стъпила върху шал и специално говори за температурата, теченията и статичното електричество. Когато ти давам клипове да видиш, първо съм предложил какви могат да ти бъдат атаките и после го пускам.

    Ти си точно hardcore sceptic, както казва пича в началото на това клипче:

    http://www.youtube.com/user/darrylsl.../3/BWaXg_xWLkw

    Да си скептик е едно, да не вярваш на нищо друго освен на това, което виждаш е друго.

    Преди време ми беше казал, че си на 24(тук не съм много сигурен) и си женен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си