.
Отговор в тема
Страница 1 от 14 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 341
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    129

    ТЕЛЕКИНЕЗА и ЛЕВИТАЦИЯ

    Владея телекинеза, но в много малка степен и след сеанса се чувствам мнго, ама наистина много изтощен!!! До скоро не смятах, че е възможно, но когато повярвах нещата се развиха в положителна посока... ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРЕН АКО ДАВАТЕ САВЕТИ И МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА, ЩЕ СА МИ ОТ ГОЛЯМА ПОЛЗА
    Ако си дал на гладния дори трохица хляб от своя хляб.Ако си дал на скитника дори искрица огън от своя огън.Ако си дал на милата от своето сърце.Ако си дал на чуждите живот от себе си.Ако си дал,ако си дал от себе си,не си живял,не си живял на празно

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    а би ли обяснил какво е това..за по-невежите потребители
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от BaBy_bS
    а би ли обяснил какво е това..за по-невежите потребители
    Телекинезата или още наречена психокинеза означава преместване на обекти от едно място на друго без да се използва физически контакт. Тя също може да означава променяне на формата на предмети, като се използва енергията на умственият контрол (примерно огъване на лъжица или ключ само като държите в ръка и се фокусирате над него).
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Браво, това вече е еволюция на силата на ума и духа

  5. #5
    Аватара на n0Lcho
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    BapHa
    Мнения
    288
    Поздравления на In And Out of Love за постигнатото!!
    Би ли обяснил какво точно правиш..
    Много се интересувам от такива неща и ми е много интересно!
    Pendulum - Blood sugar (music)~

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Като в матрицата.... Но за съжаление никаква информация не е коемрсиализирана от учените по отношение на телекинезата и най-вероятно не защото не знаят,а точно обратното....защото знаят могат да покажат как да се развие и какви химикали повлияват на тялото за да развие такива спосбности,но представете си какъв хаос ще стане ако тази информация стане все обюо достояние.Според мен телекинезата е нещо съвсем реално базиращо се изсяло на психиката и съзнанието,което е коплекс от сложните взаймодейства между различни химични и физични контакти на молекулярно ниво,което може да се предава дори по въздуха,защото кислород-а също е съставен от молекули,т.е. молекултие общуват чрез вид сигнал помежду си и чрез испускане на определен сингал от мисълта може да се повлиява на всичко околно а и имайки предвид че с това молекулно общуване се придава информация съвсем реално е и да се придоябият и споспбността да "виждаш в бъдещето,настоящето,мналот о и да четеш мислите на хората" или по точно като разчиташ тази информация която се предава....Надявам се успях да го обясна на що годе разбираем език.
    А след години с навлизането на нанотехнологията и контролирането на молекулярно ниво много неща ще станат реалност и много истини ще избликнат на бял свят,но е друг въпроса до какава степен ще бъдат разкрити някои тайни и колко тайни юе продължат да бъдат в тайна.
    Ами представете си кола,чиято гума минава през дупка и подава информация по автоматрицата на всички коли че еди къде си има дупка и всички коли автоматично я заобикалят или как с пръсти боравите с всичката информация на света изложена на LCD стъклото (предното стъкло на колата)....всъщност това го гледах по дискавъри и го предричат да стане през 2030 година.Разбирам страховете на всички които мислят че технологиите ще ги изместят,но всъщност това е продиктувано единственно от недоразвития начин на мислене,който постепенно се развива и еволюира,дори и моя начин на мислене е недоразвит и го съзнавам и разбирам,но за времената в които живеем е нормално така да мислим....но за следвашите времена и нови епохи няма да е нормално да се мисли както ние сега мислим.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Нали знаеш,всеки фантастичен филм крие в себе си малко или много истина....Мога да ти кажа един сериaл който е спрян поради тази причина,че съдържа прекалено много истина -> Farscape.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Телекинезата и левитацията са отвъд пределите на науката, която не е открила материята, която обяснява тези явления. В бъдеще науката ще се обедини с духовното, и ще бъдат разкрити паранормалните явления. Хората още от древността ги могат.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    129
    Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
    Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

    Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
    Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал
    Ако си дал на гладния дори трохица хляб от своя хляб.Ако си дал на скитника дори искрица огън от своя огън.Ако си дал на милата от своето сърце.Ако си дал на чуждите живот от себе си.Ако си дал,ако си дал от себе си,не си живял,не си живял на празно

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    "Телекинезата и левитацията са отвъд пределите на науката,"
    Много си в гъбите.....ама много!Само това твое тъврдение доказа колко малко знания имаш!
    "която не е открила материята, която обяснява тези явления"
    Прочети няколко пъти това което написах по горе и ще ти стане ясно за тази твоя "материя".
    "В бъдеще науката ще се обедини с духовното"
    В бъдеще науката ще се развива изцяло на нанотехнологията!
    "ще бъдат разкрити паранормалните явления"
    Те вече за разкрити,но не са комерсиализирани!
    "Хората още от древността ги могат."
    Хората още от древността са се разделя на две групи...много начетени и изобщо неначетени.начетените ако може така да ги наричаме са хората като Мишел дьо Нострадам,Галилео Галилей и древните философи които смятали че всяко нещо се съдържа от миниатюрни градивни частици,които сега наричаме молекули....допринесли за развитието на науката.А неначетените са хора които са се отдали на простите удоволствия от живот,но това ги предразполагало към измисляне на невероятни простотии в опитите им да си обяснят случващите им се бедстия.

    Сега да се върна на темата.... In And Out of Love,поздравления че си успял да развиеш такава способност,малко хора притежават тази упоритост...продължавай в същия дух
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    129
    Мерси! Всеки притежава в себе си такава способност само че се иска много упоритост вяра и отхвърляне на наложените ни логически граници! Не е нужно да си обяснявате как стават паранормалните неща.Ако търсите обяснение значи не вярвате в тях.Същото се отнася и за вярата в БОГ.Ако търсите доказателства никога няма да ги намерите, затова не си хабете времето да си обяснявате невъзможното!!! Вярата е достатъчно доказателство за съществуването на каквото и да било...
    Преди когато за прав път поместих предмет макар и нищожен не се впечатлих много,защото вече бях приел мисълта, че е възможно и усещах, че мога да го направя! Така и стана...

    Мозъкът е прекалено МОГЪЩ, за да го оставим без контрол!
    Мислите си, че имате контрол над него, но не осъзнавате колко много се лъжете! Мозъкът може всичко!!! В това се убедих сам.Надявам се и вие да се убедите някои ден...
    Ако си дал на гладния дори трохица хляб от своя хляб.Ако си дал на скитника дори искрица огън от своя огън.Ако си дал на милата от своето сърце.Ако си дал на чуждите живот от себе си.Ако си дал,ако си дал от себе си,не си живял,не си живял на празно

  12. #12
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    Така е , ние използваме само 7-10% от мозъка си. Това е някакво компютърче, което е все още малка загадка за хората... След време, ако се разбере останалата част от него за какво е предназначена , хората ще могат да правят чудеса... но сега за нас все още си остава загадка.
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    7-10 процента....това означава че мозъка ти,ако може да бъде сравняван с компютър....то сегашните ни компютри са "правец",а сегашните технологии предразполагат компютърната памет и скорост да бъде....м леко казано доста пъти повече от правеца....а след 30 години.....
    На това му се казва еволюция,а хората които си мислят че еволюцията не съществува мога само да ги съжалявам......
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  14. #14
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Ако го запишеш на видео евала ти прая..
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  15. #15
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от mistake
    Така е , ние използваме само 7-10% от мозъка си. Това е някакво компютърче, което е все още малка загадка за хората... След време, ако се разбере останалата част от него за какво е предназначена , хората ще могат да правят чудеса... но сега за нас все още си остава загадка.
    Открито е ама мнооого отдавна...почти цялата останала част се използва за складиране на информация...всички ползваме към 5%, и все пак има към 10-15% неизполван потенциал...който ако успеем да увладеем можеме само да мечтаем какво ще умеем и знаем...(Анщайн е ползвал 8.5%)
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    129
    НЕ! Използваме околу 10% и Айнщайне използвал почти 2-но повече от 8%.Всеки може да увеличи собственият си потенциал,който използва само трябва да знае как .Аз знам как и работя по въпроса... Резултатите са очевидни! Откривам способности които никога не сам предполагал, че съществуват
    Ако си дал на гладния дори трохица хляб от своя хляб.Ако си дал на скитника дори искрица огън от своя огън.Ако си дал на милата от своето сърце.Ако си дал на чуждите живот от себе си.Ако си дал,ако си дал от себе си,не си живял,не си живял на празно

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
    "Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
    Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
    "Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
    Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!
    Не става въпрос за физическа, а за духовна еволюция. И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията.

  19. #19
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    Да да да...изпозвай ги за да се самозахрванваш от матрицата...
    "Думите на немския поет Фридрих Шилер намериха неочаквано потвърждение. Доста хора вярват в едно ретроградно научно мнение - че човек използва само около 10% от възможностите на главния си мозък. Това обаче не е вярно! Оказва се, че ние всъщност използваме целия си мозък, но не през цялото време. Но той трябва да бъде трениран. Подобно на мускулите в тялото, при редовно упражняване в мозъка се образуват нови връзки между невроните. Според някои данни, ако човек всеки ден отделя по един час например да решава кръстословици или да играе на компютър, мозъкът му в крайна сметка ще се запази 10 г. по-млад, отколкото е в действителност."
    Не е въпроса колко използваме от мозъка,защото всъщност изпозваме всички дялове,а как самия мозък ще еволюира в бъдеще!
    Не става въпрос за физическа, а за духовна еволюция. И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията.
    Голяма е разликата между преди и сега...
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука.

  21. #21
    от няколко дни реших да се занимавам с телекинеза. днес ми бяха първите упражнение ( несъм правил никакви упражнения за контрол над съзнанието нито владея медитация ) и открих нещо много странно. закачих си един хартиен конус на конец да виси и да се опитам да го помръдна и тук идва странното. когато се опитам да го помръдна с ръце ( имам предвид да използвам ръцете си като проводник на енергията не да го пипам) нищо не се получава, но ако просто се приближа и го гледам средоточено то просто почва да се клати. първия път помислих, че си въобразявам щото четох насам натам, че не е толкова лесно и няма начин да стане още от първия ден, затова пробвах още веднъж и се случи същото. стана ми още по странно и си помислих, че става някво течение в стаята и затворих вратата, но когато го погледнах отново започна да се мести. отместих се надалече от него за да вида дали ще спре и тогава то просто спря да се клати. помислих да не правя някво течение докато се приближавам, но и от това не е. възможно ли е въобще или си въобразявам и дали всичко не се дължи на факта, че страшно много искам да я овладея тая сила и от самата ми воля успявам?????? и някой може ли да ми даде няква насока какво да правя за да я овладея ??????

  22. #22
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
    В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука.
    Навсякъде има място за наука..
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  23. #23

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    "В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука."
    Идиот си и идиот ще си останеш!
    Преди са се збивали за храна,имало роби,имало постоянни грабежи и изнасилвания....а днес има човешки права,има правосъдие!!!!!
    А за какво става въпрос....след като не става въпрос за нещото което прави живота ни по добър....за кое става въпрос за страха....за подчинението....за смирението....за примирението...да паднеш на колене и да се молиш на нещо измислено от мъдрец живял преди повече от 2 хил години чийто думи за преиначени на 30000 градуса за да бъдат използвани за контрол и подтисничество.

    Ако не беше науката сега още щяхме да мислим че планетата е плоска и слъцето и луната се въртят около нея......а човекът който пръв е твърдял правилното,че това твърдение не е правилно и че има и други слънца е бил изгорен от църквата!И за какво....за това че никога не се примирил за това че се е борил за индивидуална свобода на мисълта......
    Слепотата е само умственна!Стахът....оръжие... скрито от библеския мит за "любов" и страхппочитание на "единственния"
    Няма "най" и никога няма да има човек,бог или същество което да бъде "най".... Човек трябва да се бори единственно за себе си,за свободата си,а не са другите,не за някакви си принципи,не са някакви си митове,не са някакви си божетсва и легенди писани преди 2 хиляди години от хора който са си мислели че света е ограничен до нашата плоска планета която била "център" на света,бого избрана,единственна...."най". Аз презирам тези хора,заради тяхната глупост и невежество.

    "духовна еволюция"
    Духовността не е нищо повече от ценности и идеали,който ще бъдат погубени,както висчки останали преди,защото няма нищо вечно!

    "И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията."
    Благодаряй се на еволюцията,че иначе сега нямаше да има човешки създания!Преди хората са си мислели че това е било вещерство,а днес му викаме ясновидство,а след 500-600 години хората даже ще се чудят как днес сме можели да живеем без тези способности.
    "Митът са Христос ни свърши добра работа" Папа Лъв X
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    "В духовен аспект сега е по-зле, и в бъдеще ще става по-зле. Не става въпрос за наука тука."
    Идиот си и идиот ще си останеш!
    Преди са се збивали за храна,имало роби,имало постоянни грабежи и изнасилвания....а днес има човешки права,има правосъдие!!!!!
    А за какво става въпрос....след като не става въпрос за нещото което прави живота ни по добър....за кое става въпрос за страха....за подчинението....за смирението....за примирението...да паднеш на колене и да се молиш на нещо измислено от мъдрец живял преди повече от 2 хил години чийто думи за преиначени на 30000 градуса за да бъдат използвани за контрол и подтисничество.

    Ако не беше науката сега още щяхме да мислим че планетата е плоска и слъцето и луната се въртят около нея......а човекът който пръв е твърдял правилното,че това твърдение не е правилно и че има и други слънца е бил изгорен от църквата!И за какво....за това че никога не се примирил за това че се е борил за индивидуална свобода на мисълта......
    Слепотата е само умственна!Стахът....оръжие... скрито от библеския мит за "любов" и страхппочитание на "единственния"
    Няма "най" и никога няма да има човек,бог или същество което да бъде "най".... Човек трябва да се бори единственно за себе си,за свободата си,а не са другите,не за някакви си принципи,не са някакви си митове,не са някакви си божетсва и легенди писани преди 2 хиляди години от хора който са си мислели че света е ограничен до нашата плоска планета която била "център" на света,бого избрана,единственна...."най". Аз презирам тези хора,заради тяхната глупост и невежество.

    "духовна еволюция"
    Духовността не е нищо повече от ценности и идеали,който ще бъдат погубени,както висчки останали преди,защото няма нищо вечно!

    "И преди хиляди години, и след хиляди години хората ще имат такива способности, и те не зависят от еволюцията."
    Благодаряй се на еволюцията,че иначе сега нямаше да има човешки създания!Преди хората са си мислели че това е било вещерство,а днес му викаме ясновидство,а след 500-600 години хората даже ще се чудят как днес сме можели да живеем без тези способности.
    "Митът са Христос ни свърши добра работа" Папа Лъв X
    Не ми се чете мнението ти, много е дълго. Видях тук таме и ми е ясно че пак нищо не схващаш, и не съм длъжен да ти обяснявам. Науката е средство за живеене, нито я отричам, напротив, даже се интересувам, но тука не говорим за наука.

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Щом не я отхвърляш значи не заслужаваш да се наричаш християнин!Твоята религия отхвърля науката,ако ти не я отхвърляш,значи си противоречиш на себе си и на религията ти!

    Как ще спориш с мен без да четеш какво пиша!

    "Науката е средство за живеене"
    хах средство.... "знанията са антидот на страха" Емерсън

    "даже се интересувам"
    и какво се интересуваш пък ти....я ми кажи като гледаш през религиозната ти призма,какво мислиш за ускорителя на елементарни частици.Ще отвори черна дупка и ще погълне планетата...ще настъпи апокалипсиса ли

    "но тука не говорим за наука."
    Всъщност точно това правим,защото най-големия враг на религията винаги е била науката.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си