.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Аватара на PsychoPatt
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Вкъщи, но редовно се отбивам у съседката...
    Мнения
    56

    Проблем с Direct3D Acceleration

    Значи проблема ми е следния: Наложи ми се преди няколко дена да преинсталирам Windows напълно. И сега сяка програма, игра или квото и да е което изисква да стартира Direct3D Acceleration на видео картата ми не вари. Вместо това ми забива компа и се ресва след 10-20 секунди. Имам инсталирани най-новите драйвери на видео картата и DirectX 9.0 също. Нагласих и Hardware Acceleration на Full и пак е същото. Сетих се да пусна и Direct Diagnostic Tool. Сичко си е наред само на Direct3D Acceleration ми пише че го няма. Другите 2 неща са си на Enabled. Вече нямам никаква представа що е така. Аре спецовете да помагат че ми се играе E:WW...


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

  2. #2

    Re: Проблем с Direct3D Acceleration

    Цитирай Първоначално написано от PsychoPatt
    Значи проблема ми е следния: Наложи ми се преди няколко дена да преинсталирам Windows напълно. И сега сяка програма, игра или квото и да е което изисква да стартира Direct3D Acceleration на видео картата ми не вари. Вместо това ми забива компа и се ресва след 10-20 секунди. Имам инсталирани най-новите драйвери на видео картата и DirectX 9.0 също. Нагласих и Hardware Acceleration на Full и пак е същото. Сетих се да пусна и Direct Diagnostic Tool. Сичко си е наред само на Direct3D Acceleration ми пише че го няма. Другите 2 неща са си на Enabled. Вече нямам никаква представа що е така. Аре спецовете да помагат че ми се играе E:WW...


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

    Хммм ти маи си опитал ВСИЧКО... nz az bez WoW умирам
    Вече няма ХодещСъвет... Аз съм по зъл от всякога!!!

  3. #3
    Аватара на PsychoPatt
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Вкъщи, но редовно се отбивам у съседката...
    Мнения
    56
    Оправих го...

  4. #4
    Ае брато и аз имам същия проблем ае сподели как го оправи скайпа ми е neindent1

  5. #5

    Re: Проблем с Direct3D Acceleration

    Цитирай Първоначално написано от Убиец_на_Мечти
    Хммм ти маи си опитал ВСИЧКО... nz az bez WoW умирам

  6. #6

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    anytime, anywhere
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от Heavy_Metal_winner
    Ае брато и аз имам същия проблем ае сподели как го оправи скайпа ми е neindent1
    Например като си сложиш последните драйвери за видео картата ти.
    Не умея да губя !

  7. #7
    Мен .... Пробвах да инсталирам DirectX 9.0C от Август месец.. Каза ми че инсталацията не може да бъде завършена защото вече има инсталиран DirectX 9.0C което ме притеснява.........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си