.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Трън

  1. #1

    Трън

    Има тръни в пръстите на ръцете си и много ме боли.Изтръпнали са ми върховте на пръстите.Пробвах да извадя тръните с пинсета,но са много малки и не се подават от кожата ми.Единият го махнах с игла,на адски болеше. Ако някой знае някакви други начини да ги извадя ,моля да пише.

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    97
    ами аз бях чела някъде че ако капнеш разтопен восък става. Все пак не давам гаранция
    The only thing that cause to fear,
    is runing out of beer!

  3. #3
    Върви на лекар,да ти ги извадят
    Живей днес,защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  4. #4
    Аватара на sexy_baby_originale
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    .::.:Светът на любовта:.::.
    Мнения
    626
    Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.
    Обичам всеки твой стен и как остава отпечатък вътре в мен!

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от sexy_baby_originale
    Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.
    Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

    Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..
    Don't tell me what I can or can't do !

  6. #6
    Аватара на sexy_baby_originale
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    .::.:Светът на любовта:.::.
    Мнения
    626
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Цитирай Първоначално написано от sexy_baby_originale
    Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.
    Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

    Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..
    хехе Не да си напълниш ръцете с вода! Да ги сложиш във вода ,за да омекнат. Ама и това с напълването е яко.
    Обичам всеки твой стен и как остава отпечатък вътре в мен!

  7. #7
    Благодаря

  8. #8

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от sexy_baby_originale
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Цитирай Първоначално написано от sexy_baby_originale
    Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.
    Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

    Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..
    хехе Не да си напълниш ръцете с вода! Да ги сложиш във вода ,за да омекнат. Ама и това с напълването е яко.
    Кожата представлява полупропусклива мембрана. Когато седиш много време във вода ръцете ти "гъбясват" или както ти се изрази "бабичосат". Като стане това, значи в кожата ти е попила вода. Затова казах да ги напълни с вода.
    Don't tell me what I can or can't do !

  9. #9
    Можеш да отидеш на лекар ама що не пробваш с игла, боли но се превъзмогва. След като ги извадиш полей раничките със спирт или дезодорант за да не са инфектира.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си