.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Аватара на General
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Берлин
    Мнения
    10

    Конфедерацията

    Аз линчо ли подкрепям ! http://www.zazz.bg/play:6ebe03d8
    GOTT MIT UNS

  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...

  3. #3
    Аватара на General
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Берлин
    Мнения
    10
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...
    ама ние сме над негрите
    GOTT MIT UNS

  4. #4
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от монке
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...
    ама ние сме над негрите
    може би от гледна точка на бял човек ... а от на черен ??

  5. #5
    Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
    По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
    По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.
    затова ние сме над тях ... те осъзнават че е жестоко да имат роби ехее чак кога ... а ние винаги сме си го знаели

  7. #7
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
    По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.
    затова ние сме над тях ... те осъзнават че е жестоко да имат роби ехее чак кога ... а ние винаги сме си го знаели
    Истина е ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  8. #8
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.
    а ако някой бял чужденец.. французин примерно дойде.. пречи ли ти? защото човек да ти 'пречи' само заради цвета на кожата...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Чернокожите трябва да си направят техен си Ку-Клукс-Клан, да накажат расистите
    Обективно погледнато, европейците(белите хора) по са се развили(заради климата), почваш да колонизират и експлоатират по-бедните, създават щатите, и пращат като роби африканците там. После робите биват избивани и тормозени от расистите. Това е голяма несправедливост, и расистите заслужават до един да ги отведат като роби и накрая да ги разстрелят. Добре, едно време такива неща е можело да се случат, но щом и в момента има расисти, те трябва да знаят къде им е мястото. Опитват се да се изкарат повече от другите раси за да си подобряват самочувствието ли? Такива дивотий не са за съвремието. Е, и аз ненавиждам циганите, ама не съм расист, и не мразя милионното негърско население на африка.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  10. #10
    EarthShaker написа:
    а ако някой бял чужденец.. французин примерно дойде.. пречи ли ти? защото човек да ти 'пречи' само заради цвета на кожата...
    Да пречи ми! България за българите!
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  11. #11
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    няма лошо да е за българите и пак да си живеят и други ,различни , хора !!

  12. #12
    Кое ще по-добре ,ако се заселят чужденци. Или ще ни изкупуват земята, а някой ще търсят и евтина работна ръка .А пък ,ако са по-бедни на наш гръб ще живеят. Давам конкретни примери:
    Англо-бурската война в ЮАР .Проблемите ,които има Франция с арабите.
    Въобще ,ако в една държава има няколко по-големи маси от два или повече народа винаги има някакви притиворечия и често се стига до конфликти.
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Кое ще по-добре ,ако се заселят чужденци. Или ще ни изкупуват земята, а някой ще търсят и евтина работна ръка .А пък ,ако са по-бедни на наш гръб ще живеят. Давам конкретни примери:
    Англо-бурската война в ЮАР .Проблемите ,които има Франция с арабите.
    Въобще ,ако в една държава има няколко по-големи маси от два или повече народа винаги има някакви притиворечия и често се стига до конфликти.
    Ква Англо-бурска война бе.

  14. #14

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Знам за тази война но ме учуди че я използваш щом са минали повече от 120 години. Няма никакъв смисъл.

  16. #16
    И 500 години да са минали какво!? Примера е идеален това си е като в природата. Или по-силния народ взема надмощие и постепенно може да асимилира другия ,или се стига до конфликт!
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си