.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Странно нещо

    Здравейте.НЕ съм много сигурен дали темата ми е за този раздел,но по-подходяш не видях.

    Та.Случката се случи преди няколко години.Както си лежах и ми се стори,че виждам нещо в периферията на окото си.Когато се загледах забелязах от огледалото ми да се появява куче .
    Та въпроса ми е :
    На някой от вас да му се е случвало нещо подобно и ако да(което много ме съмнява) ,каква точно е причината.

  2. #2
    Привидяло ти се е. Виждаш посредсвтом интерпретация от мозъка ти на данните, пратени от сетивните ти органи. Може да не си видял куче, а нещо друго, което е приличало на куче на пръв поглед.[/img]

  3. #3
    Как така ще ми се е привидяло,като го виждах в продължение на 2 седмици,докато един ден то просто....изчезна(спря да се появява).

  4. #4
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    И аз веднъж си изкарах ангелите ,докато спях се събудих и ми се стори ,че видях смъртта,но се оказа шкафът в стаята и почти слепналите ми клепачи .
    Единственото странно наистина странно нещо ,което така и не успях да си обясня беше когато кучето ми полудя и се скъса да лае по празната улица ,беше много късно вече и нямаше нищо ,а да и съм сигурен ,че нямаше животно наоколо,просто кучето полудя .
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Wizel
    Как така ще ми се е привидяло,като го виждах в продължение на 2 седмици,докато един ден то просто....изчезна(спря да се появява).
    Е, не знам тогава.. Ходи го бий ако се промъкне пак. ;р

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Christ

    Е, не знам тогава.. Ходи го бий ако се промъкне пак. ;р
    Сигурен съм,че както съм на последния етаж се е промъкнало.

  7. #7
    спокойно, няма от кфо да се плашиш, случва се, наскоро да е имала промяна в живота ти или нещо по- необичайно?

  8. #8
    Не се сещам за никакви промени.Най-обикновено(и скучно) ежедневие.Какво искаш да кажеш с това" случва се,"?

  9. #9

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Не знам дали за първи път се случва,но съм напълно съгласен с твърдението на крайст.
    "Виждаш посредсвтом интерпретация от мозъка ти на данните, пратени от сетивните ти органи. Може да не си видял куче, а нещо друго, което е приличало на куче на пръв поглед"
    И на мен много пъти ми се случва да виждам разни неща с периферното си зрение,което и много пъти ми е било в огромна полза,но понякога когато забележа нещо,то е било я сянка я нешо друго продиктувано от психиката ми.А преди един ден,докато бях в залата,един френд се опита да се пошегува и да ми задигне под носа шишето с водата,но за една невероятно стотна от секундата го видях с периферното си зрение и реаргирайки на секундата си запазих шишето в мене.....но всичко се случи в порядък на секунда,седкуна и половина,в която мозъка пи префвърли невероятно много информация и възможни варианти за действие...Сори че се отделих малко от темата....Науката психология е доста интересна
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  10. #10
    Това за периферното зрение може да се обясни че си видял нещо и поради невъзможноста зрението да открие в "базата данни" това нещо то тогава го замества с нещо което знаеш и така мозъкът ти дава идеята че ти си видял куче.

  11. #11
    Май нешо не се разбрахме или по-точно вината е моя,че не обясних както трябва.Само първият път го видях с периферията си.От там нататъка си го виждах съвсем нормално.

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Нема се шашкаш...има си логично обяснение
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  13. #13
    Не се шашкам.Просто искам да знам какво точно му е обяснението.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Wizel
    Не се шашкам.Просто искам да знам какво точно му е обяснението.
    Обяснението само ти го знаеш. Кучето е символ на домашен любимец, на най-добър приятел, на послушанието и на грижата за теб. Щом си го видял в огледало, значи става въпрос за самия теб. Свържи някоя от горните думи и я потърси в себе си, явно това ще е проблем за теб. Поне така се тълкуват сънища. Може и да си бил уплашен от куче, може да си имал дребна халюцинация, което е нормално, та потърси кучето в твоя живот.
    Мозъкът ти визуализира кучето, което отговаря на по-горните качества, значи подсъзнателно мозъкът ти иска да обърнеш внимание на тях.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  15. #15
    Не знам,но при мен има нещо друго странно,когато погледна в огледалото виждам себе си!!!
    Пука ли ти ?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ma6ete
    Не знам,но при мен има нещо друго странно,когато погледна в огледалото виждам себе си!!!
    Леле, това е уникално!
    Колко пъти ти се е случвало?
    We are not men
    We are machines that take the breath of life away
    We are not men
    We are pathetic animals who kill to kill
    We are not sane
    We are colluding with the enemy is us
    We are not sane
    We are destroying things we are unfit to touch

  17. #17
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    аз пък една нощ както си спах чух някакъв момичешки глас, който идваше сякаш от телевизора. изписка няколко пъти "Мама, Мама" като няква кукла и повече не го чух. баси зловещото...

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Mr. Nobody
    аз пък една нощ както си спах чух някакъв момичешки глас, който идваше сякаш от телевизора. изписка няколко пъти "Мама, Мама" като няква кукла и повече не го чух. баси зловещото...
    Смени дилара
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  19. #19

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Petrich
    Мнения
    159
    Аз като бях 4 клас умря котката ми, която я имах от година и половина. Същият ден като почина ми беше много гадно и даже плаках на училището, само 1 сълза ми потече де, ама си беше гадно. И като се прибрах вкъщи, нямаше никой и включих телевизора и чух МЯУ и се уплаших, излязох навън и чаках татко ми да се прибере за да вляза и аз.
    Steel is my body and fire is my blood.

  20. #20
    Аватара на Lady_B_
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    София
    Мнения
    508

    Re: Странно нещо

    Цитирай Първоначално написано от Wizel
    Здравейте.НЕ съм много сигурен дали темата ми е за този раздел,но по-подходяш не видях.

    Та.Случката се случи преди няколко години.Както си лежах и ми се стори,че виждам нещо в периферията на окото си.Когато се загледах забелязах от огледалото ми да се появява куче .
    Та въпроса ми е :
    На някой от вас да му се е случвало нещо подобно и ако да(което много ме съмнява) ,каква точно е причината.
    Според мен се поразрови за всякакви значения на кучето ... Може да е искало да ти каже нещо ...
    Един отимист може да види светлината и там, където я няма. Но защо песимистът винаги бърза да я гаси ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си