.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    изненада за празник

    Привет на всички!Днес с приятеля ми имаме повод да празнуваме .Бяхме се разбрали аз да избера каде да отидем и какво да правим.Бях се разбрала с една приятелка да ми даде ключа от апартамента на техните и да отидем там,но днес се оказа,че баща й ще ходил там и идеята отпадна.И сега съм в паника-не мога да измисля нищо друго!У тях и у нас не става,на ми се ходи пак на кафе,на дискотека няма как да идем,всички паркове вече сме ги обиколили,а нямаме и пари да отидем някъде под наем за една вечер....моля ви дайте ми някаква идея,не искам да си помисли,че не мога нищо да измисля,а то май наистина си е така

  2. #2
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    На зоологическата става ли?

  3. #3
    Защо не идете да се разходите до някой съседен град (ако той има кола)? А ако не ... де да знам...
    Live 2 Ride And Ride 2 Die.
    Honda - The Power Of Dreams!

  4. #4
    намерете студио, от тия дето се правят глинените съдове в тях... хващате се двамата и си правите нещо за спомен, в сф има поне едно, може на луна парк, ако има гостуващ, или на театър
    You are drop in the rain, just a number not a name
    You won't see it
    You don't believe in it
    Nothing can change us, nothing can save us from ourself

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Съблечи се гола.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Bai Toq
    Съблечи се гола.

  7. #7
    haide toi denq ve4e mina,sega razkaji kakvo si napravila vse pak 4e mi e interesno
    Trust Me anything u can do, I can do better than u !!

  8. #8
    Фен Аватара на Prophecy
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hawaii
    Мнения
    289
    Е защо да не става примерно у вас ? казваш на майкати и бащати че искаш да останеш на саме с приятеля ти и да се махнат примерно за 3-4 часа , сигорен сам че няма да имат нищо против , които и родители да са .. ся ако те е срам да им кажеш , + 1 проблем ... нз квот си измислиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си