.

Виж резултатите на анкетата: suglasni li ste

Гласували
57. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • da

    20 35,09%
  • ne

    37 64,91%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    453

    Всички жени ли са хубави?

    http://www.teenproblem.net/s/1606.html

    neznam dlai izob6to gi 4etete... no az li4no izob6to ne sum suglasna s tova. KAto ide6 na kozmetik i si boqdisa6 kosata.. sloji6 si grim i tn... ti ppoduljava6 d apotdurja6 fal6ivata predstava ot filmite.. i taka natatuka ama me marzi d api6a v toq stud. Neznam koi go e pisla tva, no ne mislq 4e e mnogo prav, kajete vie kakvo mislite :]

  2. #2
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Не е така! аз съм доказателство

    А разлика между красиви и симпатични не правите, а... щото аз всеки ден виждам много симпатични мацки, но не всяка е красива. Изобщо... има разлика между Симпатично момиче, Поддържащо се момиче, Красиво момиче... поне за мен е така.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Не, не мисля, че всички момичета са красиви. Да, ако сложат грим, направят си прическа и т.н. ще изглеждат по-добре. Но както казаха преди мен - това не ги прави красиви. Когато си махнат грима (а това все някога ще стане) пак ще си бъдат грозни. Но съм съгласна, че във всяка жена има нещо красиво...

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Не е така! аз съм доказателство

    А разлика между красиви и симпатични не правите, а... щото аз всеки ден виждам много симпатични мацки, но не всяка е красива. Изобщо... има разлика между Симпатично момиче, Поддържащо се момиче, Красиво момиче... поне за мен е така.
    +1
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  5. #5
    Всичко е въпрос на гледна точка. Защото хза един човек едно момиче може да е грозно, но все пак този човек не е определящ фактор в света и неговото мнение не важи за другите.
    Визията е съставена от мнооого черти, а всеки в себе си има поне по една красива черта.

  6. #6
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Елате в Дрезден и после ми кажете че висчки жени са хубави Най-добрата ми приятелка от БГ ми е на гости сега и още първия ден като се разхождахме каза "Мале ма тука жените са адски грозни!"
    Едно е да си поддържан и съвсем друго да си хубав. Ако едно момиче се облича добре, ползва скъпа козметика и бла бла това няма да я направи по-красива.
    Pedigree и Whisskas са прави.

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    и аз не съм съгласна с написаното...ако се гримираш ти прикриваш недостатъците си и не си естествен,въпреки че изглеждаш по-добре!!!това е нещо като 'зрителна измама'.
    someone else...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от TheNh3
    еталон за красота няма набийте си го у прозните кратуни ,за да не ви го набия аз !

    и след като няма универсален модел за красота е глупаво да се казва кой е красив и кой грозен .... това , което за едни е хубаво за други е грозно .

    НЯМА ГРОЗНА ЖЕНА ИМА ПИЯН МЪЖ !! факт.
    Ти усещаш ли се как си противоречиш?
    Едит: И моля те, знам какво ще ми кажеш сега-аз не съм женско, ясен си ми.

  9. #9
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    не ми се чете темата...


    но не съм съгласен

  10. #10
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Не съм сигурна кой беше написал по - горе, че има разлика между симпатично и красиво момиче... ето! Това е! Всеки има красиви черти, някои повече или просто умеят да ги показват, други по - малко. Да не говорим, че всеки си има негов вкус и т.н. Не мисля, че процедурите, с които една жена се поддържа я правят различна и неестествена. Като цяло гримът е създаден за да подчертава красивите ни черти, а не за да заличаваме всичките си такива и да се рисуваме наново.

  11. #11
    Аватара на November
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Почакай есенните листа...
    Мнения
    487
    Красотата е относително нещо. За един човек дадено момиче е грозно, но за друг - красива и обратното. Всеки човек си има личен вкус и предпочитания. Други пък не обръщат внимание на външния вид. Разни хора, разни интереси.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Както Уискас кажа, разликата между поддържана и красива жена е голяма, колкото разстоянието от небето до земята(:
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  13. #13
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    всичко зависи от количеството изпит алкохол
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  14. #14
    Народа е казал : Няма грозно момиче, има пияни момчета. Правете си изводите сами
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  15. #15
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Много ясно, че не. Грозното си е грозно.

  16. #16
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от HenykucT
    Народа е казал : Няма грозно момиче, има пияни момчета.
    ТРЕЗВЕНИ мъже.

  17. #17
    Красотата зависи от това доколко женско начало и излъчване има в себе си жената. 'щото то винаги е красиво Количеството от него вече определя какво и защо...

    daz just imho.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Цитирай Първоначално написано от Hit 2 fit.
    Всичко е въпрос на гледна точка. Защото хза един човек едно момиче може да е грозно, но все пак този човек не е определящ фактор в света и неговото мнение не важи за другите.
    Визията е съставена от мнооого черти, а всеки в себе си има поне по една красива черта.
    не че нещо,не искам да се заяждам,но при теб не виждам нито една. сериозно
    Щом казваш.

  19. #19
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    секви ги има
    и хубави и грозни и не толкова хубави и не толкова грозни ... [/u]

  20. #20
    Не са всички, само аз съм

    Абе стига бе, дивотии. Няма красиви, всички сте грозни, спете спокойни. С тея еталони за красота , с тея чудеса не се спряхте. Има хора, с които ти е кеф и хора, с които не ти е, оставете на тея по списанията да му мислят за другото

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  21. #21
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Няма грозно момиче,в очите на някого дори и мис свят може да изглежда ужасна,но в очите на друг дори и грозното момиче ,може да изглежда съвършено.Различни хора ,различни вкусове,а това ,че все повече се наблюдава как 12-13 годишни лапета се плескат с гримове като някакви проституки,не означава ,че са красиви или ,че приличат на по-големи,това си чисто и просто казано-лиготия.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  22. #22
    Явно никой, който твърди, че няма грозни момичета, не е стъпвал в Технически Университет (София).
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  23. #23
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Явно никой, който твърди, че няма грозни момичета, не е стъпвал в Технически Университет (София).
    те там се славят с безкрайната си грозота

    Saatana vittu perkele hate crew!

  24. #24
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Mr. Nobody
    Много ясно, че не. Грозното си е грозно.
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си