.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 121 от общо 121
  1. #101
    Цитирай Първоначално написано от 3v1
    Аз смятам че България направи голяма грешка като влезе в НАТО

    добро утро за харп чувал ли си? Трови всички страни от нато и никой не смее да каже нищо. Нещо като глобален план към новия световен ред


    иначе избора е смешен - естествено, че Русия е за предпочитане. Въпреки че с опитите си да ни задържи в руски орбит се държи като урод. Все пак царска русия и днешна русия имат огромна разлика след убиването на последния руски цар. Но това не променя близостта ни е с руския народ.

  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от BERCUT
    Да, баща ми е военен, но той тогава е бил малък и почти нищо не знае. Но ми разказа какво са учили за военните действия между СССР и Китай във военната академия. Като идва Хрушчов на власт и отношенията между Китай и СССР се влошават и след Карабскита криза напълно се разпадат.

    Значи за конфликта при острова Дамански тате каза, че всичко станало, за да покажат китайците колко са велики. Работата била там, че през 1964 СССР се съгласил да преразгледа границата с Китай, ама реално нищо не станало. И после заради Културната революция на Китай е Пражката пролет Китай започнал провокатовни действия. В смисъл започвали да пращат фермери да пасат добитък на острова и да косат трева, като Китай твърдял, че острова е китайски, а не съветски. После започват нападения от хубвейни по граничните патрули. Като даже нахалниците, ако мога така да ги нарека, започнали и по други острови да върлуват. ДСмешното е, че островите по тази река нямат никакво стопанско значение, защото при пълноводине отиват под водата. Вече за воените действия сигурно си чел.

    елементарно е - руснаците ги поливат от самолети с силно горяща течност и им драсват клечката


    иначе аз съм чувал за някакъв руски остров, който просто изчезнал. Говори се, че са открили някакъв елемент с огромна енергия и някак успяли да отворят врата към друго измерение и били погълнати с целия остров.

  3. #103
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Абе ,Мечо, Харп какво общо има в случая ? Хипотетично погледнато няма особено значение дали територията ,над която ще се действа, е част от НАТО или не.

    Иначе това за острова не съм го чел. Я метни линкче ако имаш

  4. #104
    Аватара на BERCUT
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Екатеринбург, Русия
    Мнения
    615
    Оффф, това с големия бластер, елемент или каквото е там, не знам но май едно време партията ви е показвала много филми за моща на СССР. Странно защо нито в Русия, нито никъде другаде освен в България не знаят нищичко за нещото изпарило жълтурковците.

    Острова си изчезва и се появява регулярно от както свят светува - просто когато е пълноводна реката е потопен.

  5. #105
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    За лазеро-бластера ,сателита и там какво ли не ми е ясно.
    Ама това е нещо ново :
    Говори се, че са открили някакъв елемент с огромна енергия и някак успяли да отворят врата към друго измерение и били погълнати с целия остров.
    Аз затова поисках линк . Представи си го само - СССР откриват елемент с колосална енергия ,отварящ черна дупка към друга ,паралелна реалност. И островът се телепортира там! И в тази друга ,паралелна реалност ,вече има два острова . Ние тука се чудим какво е станало ,ама представи си там в какво чудо са се видяли !

    Още помня като бях 8ми клас ,класната ми (и съответно учител по Химия и Физика ) как ни обясняваше каква пропаганда е вървяла из научните среди (а тя беше на около 40 - тъкмо си е взела висшето) - за съветски програми ,целящи "разгадаване" на психиката и контролирането й (ако си играл C&C Red Alert - Юритата са точния пример ) ...
    Любимото ми беше като ни разправяше ,че руснаците открили начин да "сбият" огромно количество знания в един запис ,чувайки който за няколко часа можеш да научиш чужд език (например). И че това се използвало от КГБ (а в същото време английския на Путин е трепач ).
    Това ни го разправяше с насмешка ,разбира се ,но поне беше интересно и ни запълваше излишните часове....
    Много може да се говори за неземната мощ на Съветския съюз ,прекрачил всички технологични бариери

  6. #106
    Русия, НАТО, САЩ, ЕС... където и да сме за нас е все едно. Винаги сме малката експлоатирана кучка Пък, ако тези велики сили ще се бият, давай да се почват, да си мине от реда. Пък аз залагам на Китай... все пак са 1/5 от населението на Земята. Не вярвам някоя велика сила във една евентуална война да използва ядрени оръжия...Но ако го направят. Постапокалиптичните филми въобще няма да са измислица...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #107
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    И като са 1/5 какво - тъкмо няма да се налага да се прицелваш като стреляш . Мишени бол

    Mecho8888 , още си чакам линка !

  8. #108
    Цитирай Първоначално написано от Auriss
    И като са 1/5 какво - тъкмо няма да се налага да се прицелваш като стреляш . Мишени бол

    Mecho8888 , още си чакам линка !
    A нищо, просто имат 600млн годни за военна служба съпоставени със 2-3 млн от другите страни как ти се струва? Тоест на всеки от нас долу горе ще му се падат да убе по 100на китаеца преди да има правото да умре, само за да изравним силите

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  9. #109
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    ^И тва кво общо има,като,ако Китай спре да изнася при една война нямат да имат пари за никво оръжие ?

  10. #110
    Фен Аватара на Tennnnn
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Майна city
    Мнения
    238
    Бе дано нямат конфликти , че целия свят ще пострада..

  11. #111
    Цитирай Първоначално написано от Auriss
    Абе ,Мечо, Харп какво общо има в случая ? Хипотетично погледнато няма особено значение дали територията ,над която ще се действа, е част от НАТО или не.

    Иначе това за острова не съм го чел. Я метни линкче ако имаш
    Еми има общо харп с нато. За да работи харп трябва да напръскат за да се получи отразяващ слой над региона. Пръскат само над държави в нато. Естествено, че мощна държава като Русия или Китай няма да дадат да им пръскат. Единствения начин е да напръскат в съседна държава и да отразят оттам към въпросните държави. Но това обхваща определена територия. Няма как да стигне до средата на Русия да речем ако не пръскат вътре в Русия.

  12. #112
    Auriss няма да ми се хилиш ей травестит

    казах, че се говори

    бях чел в интернет - бяха показали стара карта и до нея google maps

    наистина липсваше остров

    колко е вярно - не знам



    Auriss пък и това, че не си виждал нещо не значи, че не съществува. Не значи и че съществува де. Навремето земята е била плоска и слънцето се е въртяло около нея. Сещ се?


    Сигурно ако преди 10 години тибях казал, че компютър може да се управлява със силата на мисълта и компютърни игри да се играят по-добре отколкото с мишка щеше да ми се изхилиш. Но днес струва 100 долара уреда и всеки може да си го купи.

    Относно въпросните психически оръжия - човек излъчва определени мозъчни вълни (тях улавя и въпросния уред за управление на компютър с мисълта). Защо да не може да се генерира мощна вълна, която да отговаря на вълната, която излъчва мозъка при тежка депресия от някакъв уред? Това е пример за подобно оръжие.


    Аз съм добър инженер и имам малко по-развито мислене от опулен риж с шапка капутка. Видял съм доста неща от областта на техниката, които са гениално измислени и поради тази причина не съм ограничен в мисленето.

  13. #113
    Guest
    Аман от комунистически утрепки и подлоги. Отвращават ме комунистическите бацили, които защитават булшевиците и руската пияна сган.
    45 ГОДИНИ КОМУНИЗЪМ СТИГАТ !

    Пияна, съветска, фъшлива сган - армията на Булшевиците и на комунистическите утрепки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си