.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
  1. #26
    Zdraveite sorrry 4e ne pi6a na kirilica no o6e nqmam v kompa tazi ve4er i sam na edin RD i kato se napravq 4e postna snimka za6oto mislq 4e ideqta moje da ti haresa...
    Come on and save me I am loosing my touch day after day coz i miss you so much!Come on and save me i am loosing my mind waiting and waiting for you to be mind...

  2. #27
    Мерси, ще чакам)
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  3. #28
    0mG i vsi4ko tova za ednata typa diskoteka?!?!?!! i tebe ne te slu6a glavata
    Александър (h)

    Стига тая толерантност.
    България над всичко!

  4. #29
    Temata e mn interesna.. az ne se bqh zamislqla za tozi vid grim, no pri p1rva v1zmojnost 6te se napravq taka ;} Ina4e iskah da ti kaja za kosata 4e spored men 6te e nai dobre da e typirana 6tom taka 6te si grimirana ;} Ai k1smet i da ka4i6 sn
    .... ДаВаМ тИ КлЮчА и АдРеСа - НеКa Аз Да БъДа ТвОяТа ПрИнЦеСа .....

  5. #30
    Според мен темата въобще не е тъпа !По-добре да се допиташ до мнението на другите,вместо да ходиш закашмер..Аз искам да те питам какъв цвят са ти очите,горе-долу кожата,и косата?Ще се разровя сега за някои снимки,имам някакви идеи,но все пак..трябва да знам тези неща.
    i got a little Secret for ya..

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от Totally-Erected
    Според мен темата въобще не е тъпа !По-добре да се допиташ до мнението на другите,вместо да ходиш закашмер..Аз искам да те питам какъв цвят са ти очите,горе-долу кожата,и косата?Ще се разровя сега за някои снимки,имам някакви идеи,но все пак..трябва да знам тези неща.
    Косата ми е тъмно кестенява, очите сини а кожата по матова..смисъл имам тен : )) Благодаря много, че отделяте време да ми помогнете
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  7. #32
    Като за начало,една хубава основа -фон дьо тен,малко пудра,руж-обичайната процедура.Като ми казваш горе-долу,мисля,че със сини сенки ще ти е перфектно,много тъмно синьо и матово,без блестящо.Може да се ориентираш към опушеното,много е модерно,и освен по дискотеките и партита разни,не е много красиво да се носи,защото е тежко.Със сините очи,много готино ще е и черно,като може да прелива към сиво,и накрая много светло сиво.Ето ти някои снимки,да видиш горе-долу,но ти трябва да смениш цветовете.


    Като цяло според мен синьото е твоя цвят,но не знам как ще си пасне с дрехите,защото всичко е до нюанси,но черното си е класика.И е много красиво,ту елегантно,ту лудо.Мен тези цветните не ме впечатляват много.
    Прическа...зависи как си подстригана и как ти отива повече,дали с права или с къдрава коса..но имам една идея,Обем (топиране или си правиш корените с пресата с къдравката приставка) а надолу допълнителната коса я начупи с маша и твоята леко я начупи,може и права да е -то се слива и става много яко. това от мен.
    i got a little Secret for ya..

  8. #33
    Мерси много за изчерпателния пост А за косата мисля да съм с удължена, но ми е изкуствена и няма да успея да я накъдря.. смисъл ще я изгоря .. ама има време до другата събота Все ще измисля как точно да я направя)))
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  9. #34
    Аааа тя е изкуствена..не можеш да я третираш,ясно..Или права с обем,или ще я вържеш някак после да покажеш какво си направила
    i got a little Secret for ya..

  10. #35
    Задължително !
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  11. #36

    До тук ли се изчерпаха идеите

    До тук ли се изчерпаха идеите
    how about this web http://www.auleyjewelry.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си