.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 203
  1. #1

    кфа музика предпо4итате метъл или хип-хоп

    ммм аз слушам метъл иии ме кефат Metallica..Guns'n'Roses .....Skillet ...Hammerfall....SlipKnoT....Helloween...Rainbow iии други а вие ?! :Д

  2. #2
    обичам хип-хопа,но си признавам,че Metallica и Guns'n'Roses имат няколко много готини балади като Nothing Else Matters (Metallica) и Don't Cry (Guns'n'Roses)

  3. #3
    Слушам метъл основно, но има едно хип хоп дуо Atmosphere, дето са ужасно добри.

    Призлява ми, когато го видя тоя Nothing else..
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    еееми, аз слушам хип хоп, но метъла е доста добра музика, принципно....
    mindscan

  5. #5
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Ее мн ясно .. предпочитам метъл
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  6. #6
    И от двете по-малко

  7. #7
    Еми аз слушам само хип-хоп, а относно метъла, не ми е мн приятна тая музика нещо не ме влече, друго си е като чуеш Рияна :P

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    a treta opciq nqma li?Ami pove4e si padam po metal i rock,ot kolkoto po hip-hop i rao,opredeleno!v rocka i 4at-oat-metula obojavam kitarite-jicite,napravo me poburkvat ot kef!Predi 4-5god slu6ah osnovno metal,no ot 3 nasam nqkade smenih stila!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    A otnosno Rihana-tq ne se li vodi nqkakuv tip..ot onezi nai-nai-komersialnite gadosti,koito se slu6at za ne pove4e ot mesec,oba4e ti probivat dupka v glavata za6toto se 4uvat ot vsqkude-kafeta,diskoteki,toaletni,avtobu i kakvo li o6te ne...i sled 2 meseca nikoi ne pomni vuprosniq komersialen "HIT"?Prosto pitam

  10. #10
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Слушам метъл основно, но има едно хип хоп дуо Atmosphere, дето са ужасно добри.

    Призлява ми, когато го видя тоя Nothing else..
    Atmosphere са мега якиииии Хопа е музиката братя !!! Но слушам и метълец ... рамщайн , корн/ако ги земате за метъл де / тия 2те групи яки !!

  11. #11
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    От двете предпочитам хип-хопа
    Суетата.Моят любим грях.

  12. #12

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq o.k
    Мнения
    494
    ee черно мн ясно но неразбрахте ли че няма такава музика като хип -хоп ама ни6то :дд има рап и р&б
    Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от darla_f
    A otnosno Rihana-tq ne se li vodi nqkakuv tip..ot onezi nai-nai-komersialnite gadosti,koito se slu6at za ne pove4e ot mesec,oba4e ti probivat dupka v glavata za6toto se 4uvat ot vsqkude-kafeta,diskoteki,toaletni,avtobu i kakvo li o6te ne...i sled 2 meseca nikoi ne pomni vuprosniq komersialen "HIT"?Prosto pitam
    +1


    тва за rihanna си е мн вярно а относно какво слушам hip - hop ест

  14. #14
    Еми аз слушам само хип-хоп, а относно метъла, не ми е мн приятна тая музика нещо не ме влече, друго си е като чуеш Рияна
    Няма спор. Rihanna is THE BEST.
    Що се отнася до хип-хопа и метъла,аз слушам хип-хоп.Харесват ми само няколко песни метъл:Iron Maiden - No More Lies, Linkin' Park - What I've Done,Linkin' Park ft. Busta Rhymes - We Made It,Linkin' Park - Crawling и Metallica - Nothing Else Matters

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от mitzubi6i
    Еми аз слушам само хип-хоп, а относно метъла, не ми е мн приятна тая музика нещо не ме влече, друго си е като чуеш Рияна
    Няма спор. Rihanna is THE BEST.
    Що се отнася до хип-хопа и метъла,аз слушам хип-хоп.Харесват ми само няколко песни метъл:Iron Maiden - No More Lies, Linkin' Park - What I've Done,Linkin' Park ft. Busta Rhymes - We Made It,Linkin' Park - Crawling и Metallica - Nothing Else Matters
    Оххх, най-накрая сродна душица във тоя форум! Рияна не е чудо за 1-2 месеца както казвате, Рияна си е просто звездата във хип-хоп и r&b просто не си го признавате щот не слушате хип-хоп а метъл......Рияна е върха :P

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    aaa Rihana e zvezdata v poslednite 6 meseca(moje i malko pove4e da sa),utre kato se izturka ve4e nikoi nqma da q pomni,za6toto suzdava momentni hitove,a ne ve4ni hitove!i e aAAAAADSKi komersialna

  17. #17
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Плюс това не е хип-хоп а хаус-поп..
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  18. #18
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Плюс това не е хип-хоп а хаус-поп..
    eeiii недей така ... аз не ти тропам музиката не почвай и ти с моята няма смисъл .. всеки споерд вкуса си ... хип хоп е страшна раота ... а тука некви рихани чета ... жива пумия (ако го смятаме нейното за рап ... ) !

  19. #19
    Метъл.

    Мис капризната,къде сложи и Linkin Park в това число?? Не се научихте .. иначе метъл слушала нашата.

  20. #20
    и двете.
    Слушам Хип-Хопа за релаксация, - http://vbox7.com/play:3548a236

    метъла за надъхване- - http://vbox7.com/play:0d5a5feb

    Мелез!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Слушам метъл основно, но има едно хип хоп дуо Atmosphere, дето са ужасно добри.

    Призлява ми, когато го видя тоя Nothing else..
    pz atmosphere-the woman with the tattoed hands
    She closed her eyes..and she gently bit her bottom lip..

  22. #22
    HIP HOP !!!!!!!!
    She closed her eyes..and she gently bit her bottom lip..

  23. #23

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    Да ви еба във вчерашните метълчета, чули nothing else matters и няква комерсиална на Linkin Park и вече слушат метъл и Sick of It All са добри, ама са хардкор
    А по темата метъл

  24. #24
    Повече от фен Аватара на _InSaNe_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    385
    яяя кой е автора на тематааа... та... еми слушам предимно хип-хоп обаче няма спор че и от метъла има някои мн добри песнички... иначе от хип-хопа.. да.. Atmosphere смат мн добри песнички любимите ми са.. The woman with the tattooed hands ии Sunshine
    You're hardly conscious of the stains and scars,enabling your partly clouded logic.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Плюс това не е хип-хоп а хаус-поп..
    eeiii недей така ... аз не ти тропам музиката не почвай и ти с моята няма смисъл .. всеки споерд вкуса си ... хип хоп е страшна раота ... а тука некви рихани чета ... жива пумия (ако го смятаме нейното за рап ... ) !
    Suglasna sum -tozi tip-Rihana,Pussycat Dolls.Justin Timberlake(koito o6te si hodi s mlqko po ustata ama ina4e go dava "4eren"),Britney i o6te kakvi li ne gi imam za ednodnevki,pop,komersialno,no ne i hip hop ili rap ili ne6to ot sorta!
    A otnosno metula-Nothing else matters e naistina dobra pese,no za jalost na 95% ot po4itatelite na tazi muzika ve4e im se povdiga ot neq,za6toto vsi4ki "fenove" SI UMIRAT ZA NEQ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си