.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607

    Дали го заблуждавам?!

    Здравейте, значи имам едно запитване, което ме тормози от доста време. Та има едно момче, ново е в компанията, не изпитвам нищо по особено към него, но щом се появи в началото не си говорехме. Обаче след това ме намери в скайп и ми писа общи приказки. Говорихме си много - открихме, че сме харесваме една и съща група и той започна да ми пише по често. Веднъж му казах, че му се кефя за една негова постъпка, не помня какво точно беше. Опасявам се, че може би му пращам фалшиви сигнали, че го харесвам или нещо от този род и също така, че той си пада по мен И сега ми е една каша, както казах вече не чувствам нищо специално по негов адрес Та какво мислите, дали не го заблуждавам?!
    Послепис: Много съжалявам ако темата се повтаря!
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Се едно. Недей да се притесняваш за глупости.

  3. #3
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    То ще е добре да не се притеснявам, ама съм си такава и ся ще има да го мисля... Пък и ще го гледам още много време
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  4. #4
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    според мен трябва да си сигурна че той си пада по теб и ако наистина е така по-добре си поговорете на 4 о4и за да се изясните един към друг

  5. #5
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Минавало ми е през ума да си поговорим, ама се познаваме от много скоро и не сме чак толкова близки, че да му кажа ей ела тука да поговорим
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  6. #6
    КАКТО НАПИСАХ И В ДРУГАТА ТИ ТЕМА
    Цитирай Първоначално написано от (=eLiNcEtO=)
    Цитирай Първоначално написано от bafka
    Най- добре, спри да изпращаш фалшиви сигнали, и си задръще приятелството. И за теб ще е много по - добре да се изясните, както той да ти каже дали те харесва или не, така и ти да му кажеш че не испитваш нищо, освен съвсем приятелски чуства към него ... Ако направиш нещо, кажи какво , че ми стана интересно... ай успех
    Фалшииви сигнали...ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ..Толкоова ли е сложно да сте само приятели и дори и по-близки да сте..Няма толкова сложно в това а дали го заблуждаваш..Според мен не..

    Моя съвет-Дръж се както преди с него ако тои започне да те кани да излизате само двамата и т.н. недеи приемаи и готово : ))

  7. #7
    Подркепям напълно (=eLiNcEtO=)
    Много адекватно мнение.

    Какви са тия простотии "поговорете на 4 очи"
    Какви 4 очи?
    Познават се отскоро и тя ще го вика да се "изяснят"

    "-Ама ти да не ме харесваш? Да не си мислиш че те харесвам? Да знаеш че аз не те харесвам..."

    Много тъпо, нали?
    Няма какво да си говориш с него, да му разясняваш. Едва ли е тъп и ще се ориентира в обстановката. И какво като си го поласкала. И аз съм казвала на някой че ме е изкефил как е постъпил в дадена ситуация, как е затапил еди кого си и т.н., ама тва не значи непременно че го харесвам... Има наистина един такъв момент че човека се поласкава и сякаш малко променяте отношенията си, но ако си продължите като приятели, какво толкоз... Дръж се естествено и не се притеснявай.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  8. #8
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Подркепям напълно (=eLiNcEtO=)
    Много адекватно мнение.

    Какви са тия простотии "поговорете на 4 очи"
    Какви 4 очи?
    Познават се отскоро и тя ще го вика да се "изяснят"

    "-Ама ти да не ме харесваш? Да не си мислиш че те харесвам? Да знаеш че аз не те харесвам..."

    Много тъпо, нали?
    Няма какво да си говориш с него, да му разясняваш. Едва ли е тъп и ще се ориентира в обстановката. И какво като си го поласкала. И аз съм казвала на някой че ме е изкефил как е постъпил в дадена ситуация, как е затапил еди кого си и т.н., ама тва не значи непременно че го харесвам... Има наистина един такъв момент че човека се поласкава и сякаш малко променяте отношенията си, но ако си продължите като приятели, какво толкоз... Дръж се естествено и не се притеснявай.
    Много благодаря за твоето мнение и мисля, ч си много прав/а
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  9. #9
    Moля. Пак заповядай!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си