- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- щампи?! pls help people!
здравейтев даскало искаме да си направим къси панталонки с надписчета и тениски също, проблема е, че незнаем къде щамповат... пробвах в Google да намеря ама нищо не изкарва... искаме нещо ей такова www.album.bg/sexandthecity
ако някой знае каквото и да е по випроса мн мн мн моля да пише
![]()
http://portokal.bg/ онлайн магазин е! За панталонки не знам
Този профил не се използва!
Аз също не знам за панталонки, но като пишеш в Гугъл, веднага ще излезе нещичко. А и в града ви няма ли такова студио?
http://www.teniski.eu/
"Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"
в ориндж май също правеха, afaik
"И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."
от София съм и точно питам ако някой знае къде има такова студио да кажеиначе в гоогле наистина нищо не излиза...
абе знам го портокал ама там не правят на панталонки и т.н. а на нас предимно това ни трява10x anyway