.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    помпони?! help

    здравейте :] някой случайно да знае в софия къде мога да намеря мажоретни помпони? Една фр ми каза около паметника на цар освободител, някой друг да знае нещо? 10x :]

  2. #2
    Няма ли в спортните магазини?
    Ev3rY m0m3nT !s an0th3r chAnc3 ...

    I don't know..that's just the way I AM!

  3. #3
    Супер фен Аватара на gangstata
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Мелкаса Пойнт
    Мнения
    1 533
    Абе не знам къде,има (за пловдив съм чувала),но са адски неудобни .С едни такива пластмасови нещаза ръцете..Грхх..гадост..
    А колко помпона ти трябват..?

    So if you callin my phone - leave a message..
    So if you knock on my door - keep on knockin...

  4. #4
    abe zasega ne mnogo ama ne moga da namerq i 2 a w koi sportni magazini moga da pogledna, 4e ne se se6tam

  5. #5
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Треньорката тука правеше на мажоретките помпони от торбички... Излизали й по- евтино, пък и мене повече ме кефеха

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от My`OwN
    Треньорката тука правеше на мажоретките помпони от торбички... Излизали й по- евтино, пък и мене повече ме кефеха
    абе аз кфато съм няма да направя добре и 1 пък камоли евентуално 20 ама мерси :] ако някой още може да помогне...

  7. #7
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    наще мъжоретки сами си ги правеха
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  8. #8
    Супер фен Аватара на gangstata
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Мелкаса Пойнт
    Мнения
    1 533
    Не е трудно-просто е много работата..
    Ние набарахме в един форум(не помня кой) ,че се правели от чували..
    Разрязва се,брида се(4 чувала за един помпон ) и станаха почти като купените,само дето на тях има едни пласмасофи шитни за ръцете,а ние си ги направихме с връзки,понеже е по - удобно..
    Ние 32 тряаше да направим

    So if you callin my phone - leave a message..
    So if you knock on my door - keep on knockin...

  9. #9
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Абе има един магазин, който катче ли беше за фойерверки на Янко Сакъзов. не знам точния адрес, но е горе-долу след кръщовището с Кракра като тръгнеш към Евлоги Георгиев (т.е. в посока обратна на паметника Левски.) Оттам минават трамваи 20 и 22. Ако тва ще те ориентира нещо..От лявата страна има парк, а от другата някъде там трябва да е тоя магазин.. Та там продаваха помпони, но по последна информация мисля, че са свършили и ще трябва да се поръча.. абе ако не ти е проблем да идеш дотам, виж го.
    Другото нещо, за което съм чувала е на Пиротска, ама за там някаква идея къде точно е. И оттам минава 22то, ( а и 20ката, ама само донякъде

    П.П. Та на тоя магазин има с големи букви написано фойерверки, май от страната на някоя пряка, която не мога да се сетя коя е.. на оранжев фон .. май.
    Пффф, извинявай, че толкова май-а се получиха, но се надявам да съм помогнала..

  10. #10
    благодаря ти ще потърся

  11. #11
    Мога да ви кажа как да си направите много красиви помпони вместо да си харчите парите. Нашия отбор си правим помпони мн е лесно и в училище много ги харесват. Когато почнеш да ги тресеш изглежда хубаво и са се едно от плат. Ако някой иска да му кажа как се правят да пише на maria.ioana@abv.bg или mimozata20@abv.bg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си