.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Съчинение на тема "Какво ни радва и какво ни натъжава''

    хеелппп требва ми Съчинение на тема "Какво ни радва и какво ни натъжава'' благодаря предварително

  2. #2
    Та това е СЪЧИНЕНИЕ.
    Теб например какво те радва ? А какво те натъжава ?
    Това е изключително лесно. Това, че те мързи да помислиш е твой проблем

  3. #3
    не ми се карай де .. а и не ме мързи просто немога да измисля нещо хубаво .. ето моя вариант


    Какво ме натъжава?Ами много неща могат да направят човека тъжен..Дори и времето допринася за едно мрачно настроение.Натъжава ме неискреността у хората,когато видя болните и безпомощни деца..Също така ме натъжават завистта, злобата, лошото настроение на хората. Радват ме цветята, срещите с приятели, пътуванията, хубавата музика, която слушам,... Много неща ме радват и много неща ме натъжават, което е нормално... Живеем в едно много болно време и не може всичко да е радостно.

    Моля ви някой да го редактира и да вмъкне още няколко нещица .. щот ми се вижда твърде късо .. пък немога да растягам локуми

  4. #4
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Цитирай Първоначално написано от djidji_to
    не ми се карай де .. а и не ме мързи просто немога да измисля нещо хубаво .. ето моя вариант


    Какво ме натъжава?Ами много неща могат да направят човека тъжен..Дори и времето допринася за едно мрачно настроение.Натъжава ме неискреността у хората,когато видя болните и безпомощни деца..Също така ме натъжават завистта, злобата, лошото настроение на хората. Радват ме цветята, срещите с приятели, пътуванията, хубавата музика, която слушам,... Много неща ме радват и много неща ме натъжават, което е нормално... Живеем в едно много болно време и не може всичко да е радостно.

    Моля ви някой да го редактира и да вмъкне още няколко нещица .. щот ми се вижда твърде късо .. пък немога да растягам локуми
    Абе я си напъни мозъка малко, хич не е трудно. Сега за всяко едно от тея изречения напиши по още 5-6 и то ще стане.Примено обясни защо времето те натъжава, когато е мрачно:защото е студено и дъждовно и те принуждава да седиш вкъщи; защото го няма слънцето, което те зарежда с положителна енергия и т.н...И така за всичко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си