.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45

Тема: МЕТЪЛ

  1. #1

    МЕТЪЛ

    хора вие как се чувствате като слушате метъл аз лично избухвам не мога да се спра идва ми отвътре

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    АХхххх 1во ПИШЕ СЕ МЕТЪЛ!?! 300 ПЪТИ ГО КАЗВАМ!! 2ро - Съм сигурен ще слушаш неща, които нямат нищо общо с метъла

  3. #3
    manowar,helloween guns n'roses judas priest и мн други... и си се пише метал да си вийдал някоя песен на която да пише матЪл?!

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    Оле, адски зле си не знам кой клас си и как си стигнала до там ... metal е на английски, на български е метЪл

  5. #5
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Прав е Метал е на Английски ама тва не е важно Аз като слушам метъл и не ме свърта на едно място и ми иде да потроша нещо :P
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  6. #6
    добре разбрах метъл се пише ама не разбрах тва ко общо има с избухването

  7. #7

    Re: МЕТЪЛ

    Цитирай Първоначално написано от BonB0n4e70
    хора вие как се чувствате като слушате метъл аз лично избухвам не мога да се спра идва ми отвътре
    О, да бе, вервам ти!

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    Зависи какво ще ми пуснеш ...

  9. #9
    Спокойно!!!Не си само ти.
    Eat bunnies, not SHIT!!!

    Saatana vittu perkele!!!

  10. #10
    Голям фен Аватара на blader
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Нова Загора
    Мнения
    685
    айде сега да не си обясняваме кое е метъл и кое не щото ще почне един мноооооооого дълъг период на спамене и човека ще си зареже темата
    а по нея чувствам се добре и в зависимост от настроението ми в момента може и да полудея това е от мен
    'Real stupidity beats artificial intelligence everytime'-Terry Pratchett

    'Ако ти ще живееш 100 години, то аз искам да живея 100 годии без един ден, защото не мога да живея и един ден без теб'-Мечо Пух...

    echii <3

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Кръчмонавт

    Щом гънс са метъл и никой не се е присмял досега... евала...
    Първата съм

  12. #12
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    South of heaven
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  13. #13
    Тц... Тъп е спора за това, кой е по трю, но Гънс Ен' Роузес.. определено не са метъл

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от BonB0n4e70
    manowar,helloween guns n'roses judas priest и мн други... и си се пише метал да си вийдал някоя песен на която да пише матЪл?!
    О, да .. Ти си истински фен ..

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Цитирай Първоначално написано от BonB0n4e70
    manowar,helloween guns n'roses judas priest и мн други... и си се пише метал да си вийдал някоя песен на която да пише матЪл?!
    О, да .. Ти си истински фен ..
    +1

  16. #16
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    аз не слушам много много метъл, предимно рок от 80те и 90те

  17. #17

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    когато слушам metal (пиша го на английски, защото всеки има различна версия за правописа и не искам да се чепкам с някой, че не съм го написала така както той смята за вярно) се чуствам горда, че не слушам повърхностна и лишена от смисъл песен. чуствам се радостна, че имам родители, които слушат рок и metal и са ме възпитали с такава музика. всъщност аз си падам повече по старата сцена, която е по-скоро рок.
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  18. #18
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    радвай се, че ваш'те слушат рок, моите са против! викат, че предпочитали чалга да слушам пред рок о.О омг

  19. #19
    Голям фен Аватара на blader
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Нова Загора
    Мнения
    685
    Цитирай Първоначално написано от Slashy
    радвай се, че ваш'те слушат рок, моите са против! викат, че предпочитали чалга да слушам пред рок о.О омг
    е не това е извратено...
    'Real stupidity beats artificial intelligence everytime'-Terry Pratchett

    'Ако ти ще живееш 100 години, то аз искам да живея 100 годии без един ден, защото не мога да живея и един ден без теб'-Мечо Пух...

    echii <3

  20. #20
    Аватара на Kaos_Urbano
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    някъде...
    Мнения
    421
    Едно не мога да разбера,всякви идиоти и идиотки правя такива теми като "как се чувствате като слушателе метАл" или "Кой са ви любимите метАл групи.. " и кви ли още не простотии.И за кво? За да ва нареждат,или да се правите на интересни,а?
    П.П:Да го духат демо версиите на метАли..

  21. #21
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    последно теглих дет-дуум...еми болен мозък съм :]
    хъхъ..

  22. #22
    аз не съм метъл
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  23. #23
    добре схванах горе долу че абсолиутно никой не пише по темaтa ако няма да пишете по темата не пишете коментари!!!!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    аз не съм метъл

    ..Извинявай за израза бате ама тогава " чий го дириш тук "

  25. #25
    Чувствам се метАлно!

    Ами то метЪла има всякакви под стилове...Така че и според настроението ми зависи дали ще е по-твърдо или по soft...
    Но,най-вече чувствам чувствата си в песните...Това е най-важното за мен-Да изразява емоциите ми....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си