.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 72
  1. #1

    Барак Обама vs Джон Макейн

    Имате ли отношение?
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  2. #2
    Аватара на c0rey
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Ямбол града на мечтите щото сички мечтаят са махнат от тука :D
    Мнения
    60
    Аз съм за Обама Dont ask why

  3. #3
    Що да не питам?Повечето американци биха изтълкували това мнение като знак, че ще гласуваш за Обама, защото е цветнокож.
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  4. #4
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    100% сигерен съм че Обама ще спечели с голяма разлика на Макейн му давам максимум 25%

  6. #6
    И аз им пожелавам бай Барак да им стане президент

  7. #7
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Обама е пример за интелигентен човек ! Пък и тоя Макейн няя никва визия .../то не че буш има.. / Надявам се ако е Обама световната политика на щатите да се промени и да спрат да "спасяват" народи от диктатури ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Обама е пример за интелигентен човек ! Пък и тоя Макейн няя никва визия .../то не че буш има.. / Надявам се ако е Обама световната политика на щатите да се промени и да спрат да "спасяват" народи от диктатури ...
    Дано, и аз си мисля, че Обама е много по-добър вариант от Буш, пък и от Маккейн. Не, че съм му фен де, ама просто и аз си мисля, че политиката на САЩ към света ще стане по-поносима и ще вземат наистина малко от малко да се държат като демократична страна, а не като сега като СССР и Третия райх едновременно.

  9. #9
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Аз вдигам 2 ръце за военно-промишленият комплекс,който за пореден път ще срита яко задници!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  10. #10
    След месец ще видим. Знам само едно нещо:Изборът на американците ще промени историята. Не казвам че са необикновени избори.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от valkanovb
    След месец ще видим. Знам само едно нещо:Изборът на американците ще промени историята. Не казвам че са необикновени избори.
    Така е, избора на който и да е от двамата кандидати (особено на Обама обаче) ще променят кардинално политиката на САЩ и оттам и световната, надявам се в положителен аспект разбира се, понеже в момента САЩ осъществяват една никак не добра за останалия свят, а и за обикновените американци световна политика.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    Супер много харесвам Обама и бих гласувала за него с две ръце!!!Стискам палци!
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Цитирай Първоначално написано от valkanovb
    След месец ще видим. Знам само едно нещо:Изборът на американците ще промени историята. Не казвам че са необикновени избори.
    Така е, избора на който и да е от двамата кандидати (особено на Обама обаче) ще променят кардинално политиката на САЩ и оттам и световната, надявам се в положителен аспект разбира се, понеже в момента САЩ осъществяват една никак не добра за останалия свят, а и за обикновените американци световна политика.
    Прав си но не ме разбра. Исках да кажа че при бъдещи случки двамата ще реагират различно.

  14. #14

  15. #15
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Sofia Regular Cunt
    ясно е кой ще спечели,но е ГАВРА със целия свят,че най-мощната държава на света (за съжаление и истинския Израел) ще бъде управлявана от негър...
    пууу писна ми от прости расисти бе ... малоумни ли сте ?? Какво те ебе къф е ,ако то той не вреди на света с политиката си ???? Аз съм казвал много пъти : да дойде евреи ако иска да ни управлява и ако сме по-добре от сега въобще няма да ми пука ... евреи ,негър и още други .... все таз е ,стига човекът да е разумен не ми дреме къф е...

  16. #16
    Голям ташак,ще е ако си изберат негър за президент .Това е все едно ние да си изберем циганин.Ама не ми пука да се оправят ,тяхна си работа.
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Голям ташак,ще е ако си изберат негър за президент .Това е все едно ние да си изберем циганин.Ама не ми пука да се оправят ,тяхна си работа.
    Ти си прост расист!Едни от най-великите хора в историята са "черни".А и какво значение има цвета на кожата!Ума има значение, а Обама е десет пъти по-компетентен от Макейн.
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Националист
    Голям ташак,ще е ако си изберат негър за президент .Това е все едно ние да си изберем циганин.Ама не ми пука да се оправят ,тяхна си работа.
    Между другото изобщо не знаеш ли какви позиции поддържа Обама.Спиране на войната в Ирак, икономическите проблеми...
    Ти дигурно си от тия хора:
    http://prikachi.com/images.php?files/393830L.jpg
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  19. #19
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от Funky_Jazzist
    Ти си прост расист!Едни от най-великите хора в историята са "черни"
    Велико
    Освен Мартин Лутър и разните му там спортистчета и певци колко 'велики' негри можеш да ми изброиш ?
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  20. #20
    OK.
    Мартин Лутър Кинг Дж, Джордж Карвър, Малкълм X, Роза Паркс, Фредерик Дъглас, Мая Анджело, Ал Шарптън, Кондолиза Райс, Колин Пауъл, Барбара Джордан, Упи Голдбърг (ти сигурно няма да я приемеш, но ме кефи ) , БАРАК ОБАМА и още много други!
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  21. #21
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    само махни кондолиза плиииззз

  22. #22
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от Funky_Jazzist
    OK.
    Мартин Лутър Кинг Дж, Джордж Карвър, Малкълм X, Роза Паркс, Фредерик Дъглас, Мая Анджело, Ал Шарптън, Кондолиза Райс, Колин Пауъл, Барбара Джордан, Упи Голдбърг (ти сигурно няма да я приемеш, но ме кефи ) , БАРАК ОБАМА и още много други!
    Ал Шарптън, Кондолиза Райс и Барак може да ги махнеш...става въпрос за велики личности...а не за политици които са били 2-3 години в парламента и това е велико постижение..говорим за хора променили световната история..по тоя критерий половината отпадат
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  23. #23
    Кофи Бабоне

  24. #24
    Колко велики бе? Колко учени има бели и колко черни? Колко изобретения са направени от белите ,колко от черните? Колко цивилизациr на белите има и колко на негрите(истински с писменост и тн.)
    И друго имах предвид в САЩ 90% от негрите са като циганите в България живеят от помощти и се занимават с престъпления, 60% от затворниците в САЩ са черни .Вие предстваяте ли си ,че той като стане президент слободията на негрите ще се толерира още толкова въпреки ,че не съм много сигурен имайки предвид ,че е мулат и роднина на генерал Лий. Тъпите американци не му слушат какво приказва ,а да се направят на много толерантни гласуват за него само ,защото е черен .Е това ако не е расизъм и не тъпо!

    Пак казвам не ме интерусава САЩ и ме боли колко пари дават за войната в Ирак или колко техни войници умират там .Интересуват ме България и българите.
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  25. #25
    Ти си прост расист!Едни от най-великите хора в историята са "черни".А и какво значение има цвета на кожата!Ума има значение, а Обама е десет пъти по-компетентен от Макейн.
    Я ми кажи като си толкова умен колко негърски "цивилизации" има ,които могат да се сравняват с тези на европеидната раса? Можеш ли да сравняваш Нубия, Куш, Аксум,Етиопия(тези 3 са създадени от хора смес между бели и негри) Нок,Женжено( първия град в същинска Черна Африка създаден 200гпр.хр сравни го с 1 град създаден от бялата раса Йерихон 9 хил.пр.хр.) с Египет Шумер Мохенджо даро, Йерихон ,Древна Елада,Рим,Персия,Арийските царства в Индия.Или по късните Гана,Бенин със средновековните цивилизации на България и Византия ,и тези на арабите ,и персите. Или европейските храмове и крепости с Великото Зимбабве.
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си