.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970

    Искам отмъщение..как да го нараня ?

    Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
    НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
    !!
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  2. #2
    Просто недей да се занимаваш с него
    Така знаеш,че няма да те нарани.

  3. #3
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Виж,и да ме нарани не чувствам нищо,но все пак искам да му го върна поне малко да го заболи да усети
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  4. #4
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    capardosai go qko.ako go zapla6i6 s noj ili pistolet ili my tegli6 1 qk boi nqma da te abravi nikoga.a i 6te b1de ranen
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Виж,и да ме нарани не чувствам нищо,но все пак искам да му го върна поне малко да го заболи да усети
    Ами,разкажи нещо повече,така не мога да ти помогна...

  6. #6
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Ми какво да разкажа
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  7. #7
    Ми какво общо си имала с него,аз от къде да знам от какво ще го заболи..
    най-вероятно,ако те види с друго момче,негов прител още по-добре,или пък някой,който мрази
    в случая ти нищо пряко не му правиш ;д

  8. #8
    начи ся мойто момиче, тука има много варианти. Обуваш 8 см ток и го забиваш в крака му - както казаха по горе, хем ще е наранен, хем няма да те забрави цял живот.Удар в слабините върши подобна работа, с малък риск да оставиш пича без потомство, ма ше го преживее. Иначе има и много други варианти...Тръгни с най-добрия му приятел , мн радва

  9. #9
    думите се забравят ама някоя незатихваща контузия (става коляно китка ) туй го знам от личен опит бая бой съм ял и бая тиради съм слушал но боя се помни повече

    по принцип и унижението става но при определен човек унижението (дори и публично!) само може да го накара да се смее после (това го казва човек занимаващ се с Бойни изкуства и пял черно фередже в центровете на мн европейски столици (Париж ,София....))



  10. #10
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Аа искам да го заболи..да му се пръсне коравото сърце Да се задуши от злоба хаха
    Ми какво общо ли..От 3 години излизаме,виждаме се, и интимно, абе правиме секс само аз с него и той с мене с никои други Приятели сме си
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  11. #11
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Аа искам да го заболи..да му се пръсне коравото сърце Да се задуши от злоба хаха
    Ми какво общо ли..От 3 години излизаме,виждаме се, и интимно, абе правиме секс само аз с него и той с мене с никои други Приятели сме си
    mi otvapi my go kqat my dyxa6 i my kaji 4e si go e zaslyjil 6tot e golqm idiot .tstststs ako iska6 da go s1sipe6 sa6to prod1ljava6 da si s nego?
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  12. #12
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Zashtoto nemoga bez nego Opitvala sum i povqrvai ne e kato pove4eto teen istorii deto si mislish 4e go haresvash obi4a6 i t.n. Seriozno sum Pristrastena i go iskam za mene si ne bih ponesla da go vidq s druga
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  13. #13
    абе отде тая женска злоба а?!Мн сте ми смешни като почнете
    -със злобата си нищо друго не правите,освен да докажете колко мн обичате даден човек

  14. #14
    Аватара на sextazy_baby
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Адреса ми последен е Сърцето ти
    Мнения
    1 132
    Не виждам смисъл от отмъщение,ако всичко е свършило

  15. #15

    Re: Искам отмъщение..как да го нараня ?

    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
    НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
    !!
    ако го оби4аш няма да искаш да го нараняваш
    If you can't be a good example then you'll just have to be a horrible warning..!! ;]

  16. #16
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Електрошок в топките
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  17. #17
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Самоубий се. Ще му тежиш на съвестта цял живот

  18. #18
    Голям фен Аватара на NamelessRomantic
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Един объркан човек в един объркан свят.
    Мнения
    779
    Цитирай Първоначално написано от Light
    начи ся мойто момиче, тука има много варианти. Обуваш 8 см ток и го забиваш в крака му - както казаха по горе, хем ще е наранен, хем няма да те забрави цял живот.Удар в слабините върши подобна работа, с малък риск да оставиш пича без потомство, ма ше го преживее. Иначе има и много други варианти...Тръгни с най-добрия му приятел , мн радва
    +1...има много повече варианти ама принципа е същия
    Ако има нещо - свиркай на ЛС.

  19. #19
    Най ще го нараниш ако просто го игнорираш. С всичко друго ще изглеждаш смешна! Не виждам какво ще спечелиш ти от цялата ситуация..ако почнеш или по точно се опиташ да му правиш разни номера. Това е признак на ревност и глупост.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от KillSwitchEngage
    ако не му пука за теб (както изглежда) няма щкак да го нараниш
    само се излагаш като му отвръщаш,още повече ако не му пука за теб !

  21. #21
    Супер фен Аватара на Whyniser
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Благоевград
    Мнения
    1 341
    Просто го оставаш не му говориш.Няма се принизяваш до неговото ниво.Иначе ето 1 мой план,който ме оприличи като гении .
    ми прави малко номерца.Ще ти трябва един снайпер.Като излезне ти бъди на 200 м примерно от тях на някоя сграда.Земи си няколко момичета като наблюдатели на различни сгради,земи радиостанции.Като го видиш им докладвай на тях с кодовото име: "Отмъстлива Тутурутка" . Маркирате едно място с X там оставяш едно момиче да се запознае с него (ама трябва да е Барби,фешънка,Руса или Черна каква предпочита) . Обаждаш му се и му казваш : " Get A Life,Bitch "
    Все същия ™G-Baby™

    Лудият се оплаква,
    че хората не го познават,
    а мъдрецът —
    че не познава хората.


    House M.D.
    -Sometimes we can't see why normal isn't normal.

  22. #22
    tva e spr zlobno shtom toi te e naranqval trqbva da znaesh che ne e priqtnno.. ili my kaji da spre i ako ne go napravi go ostavi tova shte go stresne ! a ne go naranqvai i ne si vrushtai zashtoto togava moji i da go zagybish..
    moq priqtel reshi da si vurne za nesho koeto ne bqh pravila i sled tova shtqh da go ostavq ako ne go obichah tolkova mnogo.. i toi se sega sujalqva . i my kazah che ako neshto podobno stane pak go ostavqm bez nikakvo obesnenie.. taka che toi sam si reshava

  23. #23
    ostavi go namira da znaish che vsichko se vrashta taka che sadbata si znae rabotata
    PS : da znaesh kazvam ti go ot lichen opit shtoto sashtoto mi se slychi i na mene sq kato ne mu obashtam vnimanie , s koqto i da tragne vse kasat sled 2-3 dni
    ChuDq se na Kade ....?

  24. #24

    Re: Искам отмъщение..как да го нараня ?

    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
    НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
    !!
    забий се с най-добрия му приятел! или някое момче, за което знаеш, че не може да се търпят двамата, но мисля, че второто повече боли от първото
    You are drop in the rain, just a number not a name
    You won't see it
    You don't believe in it
    Nothing can change us, nothing can save us from ourself

  25. #25
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    не отмъщавай .... само помни ... ще ти се намери удобен случай ще видиш
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си