.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Ще се разбере ли ??

    Може ли да се разбере, че си употребявал амфети, ако ти вземът кръв, но по друг повод ?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Lysander
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    горските шубраци
    Мнения
    343
    Много ясно

  3. #3
    Фен Аватара на WinHater
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    194
    Не е задължително, до колкото знам теста за наркотици е доста по скъп и явно различен от нормалния, но не съм 100% сигурен...
    NUFF BUMBACLOTS N RASSCLOTS- ONE LOVE!!!

  4. #4

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от snejana67
    определено ще проличи в изследването на кръвта
    напълно съгласна

  6. #6
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    Mda
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  7. #7
    Добре де на мен ми казаха че за това трябват специални изследвания.... вие тука всички сте страшно компетентни няма-що.Айде да ми каже някой който знае със сигурност дори може и от личен опит.А не по пътя на логиката.Мерси.....

  8. #8
    чичо ми хвана братчед ми.....и му напраи тест ...а тои е употребявал малко количество наистина и пак даде 0.2 по скалата...то е със скала!незнам при теби

  9. #9
    ако си взел еднократно трудно но продълвиш ли ще те хванат

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Веднага ще те хванат.Спукана ти е работата.

  11. #11
    колко пъти си взимал

  12. #12
    Мм аз наистина не съм компетентна, но ще се обадя кхъ. Таа ако ти взимат кръв за `стандартните` изследвания...като например ъммм брой еритроцити, левкоцити и т.н. (не съм убедена че беше така хахах) не би трябвало да те изловят. Защото изследването е насочено конкретно към това, което се търси. Едва ли някой ще си губи времето да търси наркотици в кръвта на някакъв тийнейджър. А и дори да открият такова нещо...силно се съмнявам да го отбележат-не им влиза в работата. Е, съвсем друго нещо е ако ти казват вашите, че ти взимат кръв за едно...а всъщност са се разбрали с лекарката например за друго. Дано се обади някой, на който му се е случвало, че си е филм иначе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си