.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Относно эаплатите в эаведенията на McDonald`s

    3дравейте.
    Въпросът ми е какви са эаплатите на ресторантските работници в McDonald`s?Моля,по-эапоэнатите хора да ми дадат някаква информация.Благодаря ви предварително.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    До колкото знам са по 3 лв. и някакви стотинки на час

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от 6emet4e
    До колкото знам са по 3 лв. и някакви стотинки на час
    Имам преднид месечна эаплата.
    Нали уж можеш да иэбереш колко часово да ти бъде работното време.
    Аэ например вероятно преэ делниците ще имам въэможност само на минималното,демек-4 часа.И евентуално преэ уийкендите по повече.
    Няма ли например някаква точно определена месечна эаплата эа теэи,които работят по 4 часа?Не ме бива в смятането,эатова питам
    Мерси

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от Жълтурче
    Цитирай Първоначално написано от 6emet4e
    До колкото знам са по 3 лв. и някакви стотинки на час
    Имам преднид месечна эаплата.
    Нали уж можеш да иэбереш колко часово да ти бъде работното време.
    Аэ например вероятно преэ делниците ще имам въэможност само на минималното,демек-4 часа.И евентуално преэ уийкендите по повече.
    Няма ли например някаква точно определена месечна эаплата эа теэи,които работят по 4 часа?Не ме бива в смятането,эатова питам
    Мерси
    Еми да,но за месечна заплата нали трябва да знаят със сигурност колко часа,колко дни,кой дни и т.н. и заплатата ти се смята пак по часове...
    Поне това е което аз знам,ако греша-някой да ме поправи

  5. #5
    hottie
    Guest
    Абе супер мизерна заплата е ! Ако можеш да си позволиш да работиш на половин работен ден, т.е. 20 часа месечно можеш да си намериш къде по-доходна и интересна работа ! Виж в jobs.bg ! Но трябва да знаеш поне английски

  6. #6
    "Бе, не плащаме много, ама за сметка на това е мръсно" ми каза един служител в МкДоналдс преди време...

  7. #7
    да работиш там е истински ужас ...!!!!!!!!!
    4ovek e 6tastliv kogato pritejava tova koeto toi obi4a, a ne tova koeto drugite haresvat

  8. #8
    Ами благодаря ви эа отговорите.

  9. #9
    как бее, бяха май 1,80 лв на час, ав кфс бяха с 30 стотинки повече

  10. #10
    не си заслужава,да знаеш.

    леле,а имаш ебати якия подпис,обожавам ги тия.. фърбита май бяха

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    не може сички да са богати

  12. #12
    още по-малко да станеш богат, когато работата ти се състои в "свободна каса, добър дееен, какво желаете, чийзбургер?, нещо за пиене? картофки?, за тук или за вкъщи?, благодаря, нямам 1 стотинка да Ви върна, съжалявам много, лек ден и заповядайте отново"...

  13. #13
    Ако си тръгнала натам - недей.

    Доколкото знам ЧИСТО взимаш по 200, макс 250 кинта, и то ако не те глобят за някаква простотия от типа "ъъ, нокътят ти е със сантим по-дълъг отколкот' требе".

    Ако ще се ориентираш към такива неща - отиди през Дънкин донътс или KFC, там поне примерно ще взимаш 300 - 350 чисто.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  14. #14
    Доста от писалите тук нямат представа и само си пишат някви мнения.Работя в Макдоналдс вече 4 месеца и мога да кажа,че хич не е лошо.На месец обикновено си докарвам по около 400лв,а този месец взех почти двойно заради особени заслуги.Отначалото беше наистина мн трудно,но като свикнеш си е купон,а и има такива колеги симпатяги.Отначалото започваш по 2.80 на час, след тва ти се покачва заплащането според значката.Всяка значка ти се дава след като положиш тест и мениджърския екип прецени,че работиш добре и имаш необходимите качества.След това става към 3.20 на час.
    Puedo escribir los versos m

  15. #15
    Правят ли ви тестчета като в Дънкина :Д?

    2.80 не знам, говорил съм с хора, които са работили/работят там и те са казвали малко по-ниска цифра.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    ааабе я се разкарааай 1000 лв. взимат даже....

  17. #17
    ама ядеш безплатно

  18. #18
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от gsh
    ама ядеш безплатно
    моля?
    аххахахаха
    ядеш кур безплатно!
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  19. #19
    Повече от фен Аватара на FOOTSOLDIER
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във филма
    Мнения
    491
    ЧИСТО 1,90 на час.

  20. #20
    епа то е ясно, че в едни хранителни стоки/дори кварталното мазенце ще взимаш поне 100+ отгоре :р А като съм гледал, особено в тоя на Славейков Мак-а е ебаси лудницата, не си струва да си тровиш нервите и да се побъркваш за такива пари..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    Пффф на всичкото отгоре управителите са отвратителни. Братовчедката на мъж ми е работила там, и управителя й ударил шамар, защото се е облегнала на стената.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    робски труд

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  23. #23
    Ako някой иска да почва да звънне на номера на ресторанта.
    В момента много ни трябват хора.
    0884000305

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Il cavaliere del male
    още по-малко да станеш богат, когато работата ти се състои в "свободна каса, добър дееен, какво желаете, чийзбургер?, нещо за пиене? картофки?, за тук или за вкъщи?, благодаря, нямам 1 стотинка да Ви върна, съжалявам много, лек ден и заповядайте отново"...
    хаха...колега

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Ако си тръгнала натам - недей.

    Доколкото знам ЧИСТО взимаш по 200, макс 250 кинта, и то ако не те глобят за някаква простотия от типа "ъъ, нокътят ти е със сантим по-дълъг отколкот' требе".

    Ако ще се ориентираш към такива неща - отиди през Дънкин донътс или KFC, там поне примерно ще взимаш 300 - 350 чисто.

    Не е така...първата ми заплата беше 300 лв,когато ставката ми бепе 2 лв на час. Сега ми е 3 и 50.

    И никога не са ми рязали от заплатата,камо ли за такова нещо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си